Harry Potter

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Becoming Lord Voldemath
Video sa načíta
Cieľom hry Becoming Lord Voldemath je pomôcť mladému čarodejníkovi s testami z matematiky. Dokážete vyriešiť všetky príklady a stanete sa najlepším matematikom na čarodejníckej škole?

Hogwarts Scene Maker

12.7.2014
89%
Hra - Hogwarts Scene Maker
Video sa načíta
Zahraj si obliekačku z prostredia Harryho Pottera a vytvor známych i neznámych študentov, ktorí by bez problémov zapadli do Rokfortu. Trúfneš si na to?

Emma Watson Makeover 2

25.6.2014
82%
Hra - Emma Watson Makeover 2
Video sa načíta
Emma Watson je známa herečka, ktorá sa preslávila vo filme Harry Potter! Vašou úlohou ju bude celkovo upraviť!
Hra - Harry Potter Online Coloring 2
Video sa načíta
V tejto hre si budete môcť vybrať z troch obrázkov Harryho Pottera a jeho priateľov. Vašou úlohou ich bude vyfarbiť podľa vašich predstáv. Záleží na vás, ako si ich upravíte.

Harry Potter Makeover

23.3.2014
72%
Hra - Harry Potter Makeover
Video sa načíta
Harry Potter potrebuje pred natáčaním spraviť pekný make-up. Budeš práve ty jeho osobnou vizážistkou?
Hra - Harry Potter Online Coloring Page
Video sa načíta
Vyfarbite si obrázok Harryho Pottera a dajte obrázku trošku šmrnc. Na výber máte niekoľko farieb, ktoré obrázok oživia.
Hra - Image Disorder Emma Watson
Video sa načíta
Image Disorder Emma Watson je puzzle hra, v ktorej budete skladať obrázky Hermiony Grangerovej. Celkom na vás čakajú tri rôzne obrázky, ktoré je potreba zložiť za čo najkratší čas a získať tak najvyššie skóre.

Emma Watson Makeover

25.5.2012
67%
Hra - Emma Watson Makeover
Video sa načíta
Upravte podľa svojich predstáv Emmu Watson - predstaviteľku hlavnej dievčenskej úlohy z obľúbených filmov o Harry Potterovi. Ako bude po Vašom zásahu vyzerať? Rozdiel od jej pôvodnej podoby budete môcť porovnať pri použití bezchybné funkcie "PRED a PO".

Harry Potter Dressup

9.4.2012
68%
Hra - Harry Potter Dressup
Video sa načíta
Oblečte podľa seba obľúbeného čarodejníckeho hrdinu Harryho Pottera. Nosiť školskú uniformu už ho nebaví a tak si rád nechá poradiť, aké civilné oblečenie si má vziať. Vyberiete mu niektoré z mnohých trik a mikín, nohavice alebo kraťasy aj vhodné topánky.
Hra - Harry Potter Magical Eyes V2
Video sa načíta
V tejto hre na motívy známeho známeho filmu a knihy Harry Potter sa dostanete do jednej miestnosti so zlým a mocným čarodejníkom. Jeho zbraňou je ničivé všetko vidiaci oko, pred ktorým sa musíte schovávať a utekať. Ako dlho mu dokážete vzdorovať?

Harry Potter Magic World

11.3.2012
77%
Hra - Harry Potter Magic World
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky a milovníkov Harryho Pottera je tu bezchybná obliekačka, kde si tohto mladého čarodejníka budete môcť obliecť od hlavy až k päte do čarodejníckeho podľa svojich predstáv. Vyberte mu, do ktorej koľaje bude chodiť aj najrôznejšie doplnky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)