Viac hráčov na 1 PC

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

PlainChess

7.4.2017
79%
Hra - PlainChess
Video sa načíta
Zahrajte si super šach, ktoré môžete hrať aj so svojím kamošom na jednom PC. Ak však nemáte kamoša pri sebe, môžete hrať online. Vyberiete si biele figúrky, pomenujete svoju hru a dáte play. Následne pošlite meno priateľovi a ten sa pripojí za čierne figúrky.

Sheep Party

20.7.2016
74%
Hra - Sheep Party
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť vyhnúť prekážke, ktorá sa točí uprostred. Môžete ju buď preskočiť alebo odraziť. Hru môžu hrať až 4 hráči na jednom PC.

Monopoly

17.7.2016
82%
Hra - Monopoly
Video sa načíta
Zahrajte si svetoznámou plochých hru u vás na PC! Hrať môžete až 4 hráči na jednom pc. Cieľom hry je nakúpiť čo najviac nehnuteľností a obrat všetkých hráčov o peniaze.

Dwoje

4.11.2015
67%
Hra - Dwoje
Video sa načíta
Zaujímavá hra pre dvoch hráčov, v ktorej budete ničiť bunky vírusu. Podarí sa vám zničiť všetky?

Frozen Anna Save Elsa 2

10.7.2015
76%
Hra - Frozen Anna Save Elsa 2
Video sa načíta
Anna z ľadového kráľovstva musí zachrániť svoju sestru, ktorá bola zmrazená do kusu ľadu. Musíte pomocou kamaráta snehuliaka nazbierať všetky srdcia. Potom stačí prísť k Else a jej prekliatie bude zlomené.

Bad Eggs Online

28.12.2014
95%
Hra - Bad Eggs Online
Video sa načíta
Zahrajte si parádny strieľačku, kde sa proti sebe postavia dve vajíčka. Na každej strane mapy stojí jedno vajce a musíte sa snažiť trafiť druhej vajcia. Môžete vyberať medzi mnohými zbraňami a nakupovať vylepšenia.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Crazy Golfish

20.10.2014
60%
Hra - Crazy Golfish
Video sa načíta
Zahrajte si minigolf so zlatou rybkou. Rybku musíte dostať do akvária na čo najmenej pokusov. Dávajte si však pozor na mnoho prekážok, ktoré vás môžu rozkrojiť alebo nabodnout.

Puzzle Freak 2

29.8.2014
77%
Hra - Puzzle Freak 2
Video sa načíta
Puzzle Freak je hra v ktorej sa zabavíte, ale aj použijete mozog. Budete hrať spoločne s inými hračmi a vašou úlohou je, dostať panáčika do cieľa. Ale nebudete to také jednoduché, aby sa tak stalo potrebujete splniť rôzne úlohy.

Chesssss

12.6.2014
71%
Hra - Chesssss
Video sa načíta
Kto sa stane víťazom v neobvyklej verzii šachu pod názvom Chesssss. Na jednej hracej ploche hrajú štyria hráči naraz. Dokážete sa v takej konkurencii presadiť?

2 Souls

22.4.2014
73%
Hra - 2 Souls
Video sa načíta
Postreh a tiež šikovné prsty sú potrebné k hraniu hry 2 Souls. Musíte predbehnúť kamaráta na spletitej ceste bludiskom. Cesta je sťažená tým, že sa mení aj smer a ovládanie pohybu. Kto bude víťaz?

Fart king Bros

13.3.2014
70%
Hra - Fart king Bros
Video sa načíta
Dvaja malý domorodci potrebujú nájsť všetky časti svojho totemu. Pomôcť im musíte Vy. Vďaka ich schopnosti prdieť sa dostanete aj do vyšších poschodí, kde pozbierate čo bude potrebné. Ďalej len donesiete časti k totemu.

Tug the Table

11.11.2013
80%
Hra - Tug the Table
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru pre dvoch hráčov, v ktorej sa budete preťahovať o stôl. Vašou úlohou bude poraziť súpera tak, že ho pretiahnete na svoju stranu, za bielu čiaru.

Big Bird Racing

15.7.2014
70%
Hra - Big Bird Racing
Video sa načíta
Pretekajte so pštrosmi až v štyroch hráčoch na jednom počítači. Všetko sa ovláda pomocou jedného akčného tlačidla, každý hráč má iné. Pomocou neho skáčeš, plachtíš, aj sprintuješ. Zahrať si môžeš aj sama proti počítačom.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)