Jednoduchá grafika

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Crumpled

6.4.2016
72%
Hra - Crumpled
Video sa načíta
Zažite dobrodružstvo s panáčikom a pomôžte mu dostať sa do cieľa. Na ceste vám bude pomáhať obláčik, ktorý má schopnosť sa premeniť na rôzne predmety. Tak sa pusťte do toho.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video sa načíta
Overte si, či by ste dokázali zvíťaziť aj v tejto časti a dokážte, že ste najlepší. Úloha je jednoduchá, stačí dostať červený štvorček do cieľa, avšak s tým, že sa vyhnete nástrah a pozbierate všetky gulôčky. Zvládnete to?

circloO

22.11.2015
68%
Hra - circloO
Video sa načíta
Dostaňte gulôčku do prázdeneho krúžku a dostaňte sa do vyššej úrovne. Pohybovať sa budete na ploche, ktoré ma plno prekážok, vašou úlohou je ich prekonať a nabrať dostatočnú rýchlosť, aby ste sa dostali do cieľa.

This is the Only Level

12.11.2015
84%
Hra - This is the Only Level
Video sa načíta
Na prvý pohľad sa môže zdať, že hra bude jednoduchá, ale nenechajte sa zmýliť. Prekvapí váš svojou obtiažnosťou nejedenkrát. Dokážete zvíťaziť?

Swing Swing Golf

23.10.2015
65%
Hra - Swing Swing Golf
Video sa načíta
Zahrajte si skvelý golf, kde máte len päť pokusov na to, aby ste dostali loptičku na plošinu s jamkou. Plošina sa rôzne zmenšuje a pohybuje.

Potty Racers

9.8.2015
75%
Hra - Potty Racers
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru s malým panáčikom a pomôžte mu, aby so svojim vozidlom doskočil, čo najďalej. Počas hry si vozidlo môžete vylepšovať, aby bol vás skok ešte lepší.

Coin Head

8.8.2015
74%
Hra - Coin Head
Video sa načíta
Skáčte na plošinách a zbierajte postupne všetky mince, ktoré sa budú objavovať. Dokážete si preskákať cestu k mnohým vylepšeniam? Pravidelne musíte tiež dopĺňať palivo.

Run Box Run

5.8.2015
74%
Hra - Run Box Run
Video sa načíta
Veľmi náročná hra na postreh, kde musíte prejsť cez veľmi veľa prekážok. Veľakrát Vás čakajú prekvapivé v podobe vystreleného šípu alebo bodcov, ktoré sa vystrkujú zo zeme.

What Do We Do Now?

28.5.2015
70%
Hra - What Do We Do Now?
Video sa načíta
V tejto logickej hre na teba čakajú štyri náročné levely. Aby si prešla každý z nich, musíš vyriešiť hlavolam alebo logický úloha. Ovšem žiadna nápoveda tí nepomôže, takže si musíš poradiť naozaj sama.

RedWhite Slice Levelpack

12.5.2015
70%
Hra - RedWhite Slice Levelpack
Video sa načíta
Dokážeš v tejto postrehovej hre čo najrýchlejšie oddeliť všetky elektróny? Spoznáš je jednoducho, je na nich nakreslené mínus. Protóny, teda tie s plusko, musí zostať na ploche.

Use Boxmen

10.3.2015
83%
Hra - Use Boxmen
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke bude vašou úlohou dostať hlavného hrdinu ku kocke na konci levelu. Aby sa vám to podarilo, budete musieť zdolať mnohé prekážky a nástrahy. Pomáhať vám v tom bude váš klon, ktorý dokáže nasledovať váš pohyb.

paTboy

24.2.2015
78%
Hra - paTboy
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke budete mať za úlohu prejsť s kockou cez levely plné prekážok a nepriateľov. Využívať pritom musíte vašu schopnosť, vďaka ktorej dokážete skákať po stenách a tým sa všetkým prekážkam vyhnúť.

The Empty Kingdom

3.2.2015
83%
Hra - The Empty Kingdom
Video sa načíta
V tejto netradičnej logickej adventúre budete sprevádzať kráľa na jeho ceste po vašom kráľovstve. Počas cesty natrafíte na množstvo prekážok a nástrah, ktoré je možné zdolať za pomoci predmetov, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí.

Space is Key Christmas

31.1.2015
78%
Hra - Space is Key Christmas
Video sa načíta
Podarí sa vám prekonať všetky prekážky v 15 úrovniach? Skáčete s kockou, ktorá sa neustále pohybuje.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)