Skákačky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Super Onion Boy

20.11.2019
90%
Hra - Super Onion Boy
Zachráň princeznú v tejto retro pixelové skákačce, ktorá je podobná legendárnym hrám so Super Mariom. Zachrániš princeznú?

Jumpy Kangaroo

6.11.2019
90%
Hra - Jumpy Kangaroo
Preskakuj spolu s malým klokánka medzi ostrovčekmi. Klokánek skáče úplne sám, tie ale musíš správne trafiť miesto jeho doskoku.
Hra - Mr. Jumpz Adventureland
Video sa načíta
Máme tu zábavnú skákačku, kde budete s králikom prekonávať nebezpečné prekážky. Prekážky môžete preskočiť aj dvojitým skokom. Vďaka tomu sa dostanete rýchlo do cieľa.

Doodle Jump

26.1.2017
76%
Hra - Doodle Jump
Video sa načíta
Máme tu super skákačku, v ktorej sa snažíte získať čo najviac bodov. Dávať pozor si musíte na prekážky a hlavne nespadnúť dole.

Crossy Sky Guriko

26.9.2016
72%
Hra - Crossy Sky Guriko
Video sa načíta
Podarí sa vám vyskákať čo najviac a získať čo najviac jahôd? Musíte si však dávať pozor, aby ste sa trafili na pevnú plošinu. Hra sa postupom zrýchľuje.

Free Runner

11.7.2016
76%
Hra - Free Runner
Video sa načíta
Podarí sa vám preskočiť všetky prekážky a dostať sa s panáčikom do cieľa? Nesmiete sa prekážok dotknúť, inak umriete.

Rapunzel Tower

10.7.2016
78%
Hra - Rapunzel Tower
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej sa snaží s princom vyskákať ako vysoko to len pôjde. Musíte sa pritom vyhnúť všetkým prekážkam. Za nazbierané hrebene potom môžete nakúpiť rôzne vylepšenia.

Super Bunny World

8.7.2016
75%
Hra - Super Bunny World
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru na motívy super maria. V tejto hre sa budete snažiť dostať čo najďalej to pôjde. V ceste vám však bude stáť veľa nebezpečných prekážok.
Hra - Silly Ways to Die: Adventures
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť zachrániť postavičku pred istou smrťou. V každom kole na vás čaká niekoľko nástrah, ktoré budete musieť prekonať.

Candy Thief

19.6.2016
75%
Hra - Candy Thief
Video sa načíta
V tejto skákačke sa budete snažiť získať čo najviac sladkostí. V ceste vám však bude stáť veľa prekážok, ktoré budete musieť prekonať. Podľa toho na akú časť obrazovky klikáte, tak skáčete. Buď o jedno pole alebo o dve polia.

Donkey Sean

7.5.2016
75%
Hra - Donkey Sean
Video sa načíta
Využite vzájomnú spoluprácu, aby ste sa mohli dostať s týmito zvieracími kamarátmi až na koniec. Musíte nájsť hviezdu a východ, tak sa poriadne snažte,

Aztec Adventure

18.4.2016
70%
Hra - Aztec Adventure
Video sa načíta
Dvaja hrdinovia chcú preskúmať hrobku a zozbierať všetky vzácne drahokamy. Pomôžte im so splnením ich nápadu a použite oboch k vzájomnej spolupráci.

Lemon Break

18.4.2016
70%
Hra - Lemon Break
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi so zberom citrónov, ktoré miluje a zachráňte s ním rôzne stvorenia, ktoré sú uväznené. Ale pozor dávajte pozor na nepriateľov.

Gym Class Racers

17.4.2016
55%
Hra - Gym Class Racers
Video sa načíta
Vyberte si postavu a vyhrajte s ňou každé preteky. Každý hráč má iné schopnosti tak ich využite.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)