Arkanoid

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Outer Space Arkanoid

6.2.2016
70%
Hra - Outer Space Arkanoid
Video sa načíta
Snažte sa rozbiť pomocou guličky všetky tehly na obrazovke. Niektoré navyše vydržia viac úderov. Z niektorých tehál naviac môžu vypadnúť bonusové body alebo vlastnosti pre guličku či odpaľovač.

Doli Nasty Brick Attack

25.12.2015
74%
Hra - Doli Nasty Brick Attack
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej budete musieť zachrániť mačičku Doli, ktorú uniesla zlá tehla. Vašou úlohou bude mačičku zachrániť tak, že budete ničiť všetky tehly v každom kole.

Anoix

6.10.2015
81%
Hra - Anoix
Video sa načíta
Odrážajte loptičku pomocou plošiny, aby ste ničili jednotlivé bloky, ktoré stoja uprostred. Akonáhle budú zničené všetky, postupujete do ďalšieho kola. Ako ďaleko sa dostanete?

Hyper ZOID

23.7.2015
70%
Hra - Hyper ZOID
Video sa načíta
Ďalšia parádna hra, v ktorej budete odrážať loptičku. Loptička vám nesmie prepadnúť medzerou a vy sa ju tak snažíte udržať čo najdlhšie vo vzduchu. Dávajte si však pozor, pretože herná scéna sa rôzne mení.

Twistanoid

22.4.2015
78%
Hra - Twistanoid
Video sa načíta
V netradičnom arkanoide si môžete vyskúšať, ako náročné je ničiť jednotlivé bloky v 3D priestore? Guličku sa pokúste zakaždým odraziť tak, aby neprepadla mimo Vašu odrazovú dosku.

HeartBeat

16.4.2015
75%
Hra - HeartBeat
Video sa načíta
Pokúste sa zničiť všetky bloky, ktoré sú medzi polovicami srdca. Musíte preto odrážať loptičku a akonáhle sa srdce spojí, postupujete do ďalšieho kola. Využívajte tiež mnoho vylepšení, ktoré môžete pozbierať. Dokážete si poradiť?

Cool Ball

15.3.2015
78%
Hra - Cool Ball
Video sa načíta
Odpaľujte od maličkej plošiny loptičku tak, aby narážala do jednotlivých blokov. Tým ich zničí a vy môžete získať ďalšie bonusové body za zbieranie padajúceho ovocia.

Chili Breakout

12.3.2015
75%
Hra - Chili Breakout
Video sa načíta
Pokúste sa pozbierať všetky mince a samozrejme tiež rozbiť všetky bloky na hracej ploche. Nafukovacie ryby Vám budú trochu kaziť postup, pretože odrážajú guličku do nečakaných smerov.

Lederoid

14.10.2014
78%
Hra - Lederoid
Video sa načíta
Ak máte radi Arkanoid, tak si vyskúšajte túto hru. Cieľom je rozbiť guličkou všetky prekážky, samozrejme nie všetky sa budú dať. Zvládnete sa dostať až na koniec hry?

Ball BreakerHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
75%
Hra - Ball Breaker
Video sa načíta
Odpáľte loptičku a rozbite všetky tehly. Z tehál vám môžu padať aj rôzne bonusy, ktoré zbierajte. Dávajte si však pozor, aby ste nechytili bombu, ktorá vás pripraví o životy. Ak sa vám po dohraní hra neuloží, musíte v 10 kole umrieť.

Blockin Out

1.7.2014
72%
Hra - Blockin Out
Video sa načíta
Veľkú zábavu si užijete v hre Blockin Out. Musíte zničiť všetky políčka pomocou loptičky, ktorú budete odpaľovať. Dokážete pozbierať tiež bonusy, ktoré náhodne padajú po zničení políčok?

Blokk Party

2.1.2014
69%
Hra - Blokk Party
Video sa načíta
Postreh si skvele precvičíte s hrou Blokk Party. Stačí len odrážať guličku, ktorá bude rozbíjať štvorčeky na hracom poli. Snažte sa tiež chytať bonusy, ktoré padajú z rozbitých políčok. Hlavne nenechajte prepadnúť guľôčku.

Ninja Bricks

22.12.2013
81%
Hra - Ninja Bricks
Video sa načíta
Vyskúšajte si túto super hru, v ktorej si otestujete svoj ​​postreh. Nie je to tak jednoduché, ako sa zdá. Hráte za ninju a vašou úlohou bude prežiť čo najdlhšie. Ostatných ninjov si nevšímajte, myslite na to, že musíte prežiť. Tak komu z vás sa podarí nahrať TOP skóre?

Hedgiz

21.12.2013
71%
Hra - Hedgiz
Video sa načíta
Hedgiz je arkanoid, v ktorom máte za úlohu vyčistiť celú hraciu plochu od balónikov pomocou trampolíny a bodliaka, ktorým ničíte balóniky. Dávajte pozor, aby vám bodliak nespadol, inak hra končí. Tiež zbystrite pozornosť, pretože môžete mať aj viac bodliakov alebo zmenšiť, či zväčšiť trampolínu.…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)