Uhýbanie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Skatelander

10.6.2016
79%
Hra - Skatelander
Video sa načíta
Kto má rád dobré výzvy, tak si iste užije túto hru, kde bude vašou úlohou dostať sa čo najďalej to len pôjde. Zbierajte peniaze a používajte triky, ktoré vám pomôžu sa dostať ďaleko.

Super Goldfish

7.5.2016
71%
Hra - Super Goldfish
Video sa načíta
Pomôžete tejto rybe utiecť pred dravcami? Na začiatku to bude ľahké, ale neskôr bude viac nepriateľov, takže budete mať plné ruky práce.

Koala vs Bugs

7.12.2015
80%
Hra - Koala vs Bugs
Video sa načíta
Pomôžte koale zničiť čo najviac chrobákov. Získajte veľa bodov a hlavne nedovoľte, aby sa vás ani jeden dotkol.
Hra - Draculaura's Sweet 1600 Drive
Video sa načíta
Draculaura sa chce upraviť za jazdy. Na vás bude riadiť auto a zároveň ju upraviť.

Grandpa Run

24.5.2015
80%
Hra - Grandpa Run
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete utekať s dedkom pred opatrovníkom z domova dôchodcov. Pobežíte uličkou, v ktorej sa musíte vyhnúť rôznym prekážkam a zbierať mince a iné bonusové veci.

Zapple Hill

17.5.2015
73%
Hra - Zapple Hill
Video sa načíta
Pomôžte Applejack zachrániť jabĺčka, ktoré jej ušli spoločne s vozíkom. Počas chytania vozíka nesmiete dopustiť, aby sa k nemu vlci dostali. Musíte sa im nie len uhýbať, ale aj zneškodňovať skokom na nich. Podarí sa vám túto várku zachrániť?

Captain Fellcraft

15.5.2015
70%
Hra - Captain Fellcraft
Video sa načíta
Pomôžte tomuto odvážnemu hrdinovi preletieť náročnú cestu. Myslíte si, že to zvládnete? Tak sa ukážte čo vo vás je a doleťte čo najďalej.

I Eat Bananas

23.3.2015
73%
Hra - I Eat Bananas
Video sa načíta
Pomôžte tomuto hladnému opičiakovi nazbierať čo najviac banánov! Vašou úlohou sa bude uhýbať padajúcim predmetom. Čas od času sa vám vytvorí na rastline lístoček, ktorý vás pri páde môže zachrániť. Dokážete sa dostať čo najďalej?

Fish Life

6.3.2015
52%
Hra - Fish Life
Video sa načíta
Viete aké to je byť malou rybkou v mori? V tejto hre si to môžete vyskúšať. Vašou úlohou je, aby ste sa ostatným dravým rybkám vyhli a zostali nažive, čo najdlhšie. Podarí sa vám nahrať najviac bodov?

Run Dino Run

5.12.2014
84%
Hra - Run Dino Run
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za dinosaura a vašou úlohou bude sa dostať čo najďalej to len pôjde. Nebude to tak jednoduché, pretože cesta je lemovaná prekážkami. Snažte sa zbierať vajíčka a bonusy, ktoré vám pomôžu. Kam až sa vám podarí dostať?

Angry Gran Run India

11.11.2014
86%
Hra - Angry Gran Run India
Video sa načíta
Dokážete navádzať nahnevanú babičku, ktorá sa preháňa mestom v Indii? Musíte sa vyhnúť všetkým nástrahám na trati. Dobre voľte spôsob ich prekonania. Máte na výber z preskočenia, podlezenia a alebo ich jednoducho obehnete.

Paddy the Pig

24.10.2014
72%
Hra - Paddy the Pig
Video sa načíta
Mladé prasiatko má pred sebou náročnú cestu, v ktorej mu musíš pomôcť. Zbieraj všetko jedlo, na ktoré narazíš a hlavne sa vyhni všetkým nástrahám. Dokážeš sa dostať do ďalšieho kola?

Drop Of Shame

19.10.2014
77%
Hra - Drop Of Shame
Video sa načíta
Zmiernite pád z lietadla! Cieľom bude zbierať balóniky alebo dáždniky, ktoré vás neuveriteľne spomalia. Lenže do cesty vám budú padať aj klavíry, nákovy a ďalšie rôzne veci, takže tým sa snažte vyhýbať.

Angry Gran Run Halloween

11.10.2014
85%
Hra - Angry Gran Run Halloween
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel naštvanej babičky, tentokrát je halloween a ako vždy bude vašou úlohou dávať chuligánom nakladačku. Zbierajte tiež mince, písmená a hlavne sa vyhýbajte všetkým prekážkam.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)