Pravek

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Adam and Eve: Snow

3.12.2019
95%
Hra - Adam and Eve: Snow
V novej vianočné epizóde obľúbené adventúry Eva poslala Adama do sveta, aby priniesol najkrajšie vianočný strom, ktorý možno nájsť. Vydaj sa teda spolu a s Adamom na cestu plnú logických hádaniek.

Adam and Eve Astronaut

24.10.2019
90%
Hra - Adam and Eve Astronaut
Podarí sa ti nájsť správny postup v ďalšom pokračovaní logickej adventúry Adam & Eve a dostať sa tak až k vesrmíné lodi?

Stone Punk

5.2.2015
79%
Hra - Stone Punk
Video sa načíta
Vylepšujte svoje praveké vozidlo, aby sa dostalo čo najďalej. Najprv ho vystreľte na katapulte a potom musíte čo najďalej dôjsť po zemi alebo letieť vzduchom. Akú vzdialenosť dokážete prekonať?

Adam and Eve 2

24.1.2015
73%
Hra - Adam and Eve 2
Video sa načíta
Skvelá adventúra pokračuje, možno ešte lepšie ako v predchádzajúcom diele. Skús pomôcť Adamovi na výprave plné dobrodružstiev. Zo všetkého najskôr ho ale musíš dostať z klietky.

Adam and Eve 3

18.1.2015
82%
Hra - Adam and Eve 3
Video sa načíta
Cieľom hry je pomôcť nájsť Adamovi svoju ženu. Cesta k nej je však veľmi spletitá, pretože musíte prekonať naozaj veľa prekážok a hádaniek. Niektoré sú celkom ťažké, takže si skvele precvičíte mozgové závity. Kto sa dokáže dostať až na koniec?

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta
Strategická pařba, v ktorej budete musieť brániť svoju pevnosť. Hlavne však musíte zničiť nepriateľskú pevnosť tým, že na ňu budete vysielať jednotky. Svoje jednotky môžete neustále zlepšovať.

Lucas Vs Crocodile

15.10.2014
71%
Hra - Lucas Vs Crocodile
Video sa načíta
Dokážeš nakŕmiť hladné krokodíly? Snaž sa trafiť kusy mäsa do papule týchto hladných tvorov. Iste to nebude nič ťažké, pretože máš k dispozícii mieridlo. Ak vyhádžeš mäso naprázdno, budeš musieť kolo opakovať.

Stone Age Rush

14.1.2014
72%
Hra - Stone Age Rush
Video sa načíta
Milovníci praveku iste ocenia hru Stone Age Rush. Cieľom hry je ovládať praveké vozidlo, ktoré sa rúti po trati. Do cesty Vám niekto postavil kamene a tiež dinosaurie vajcia. Je nutné dávať pozor na svoju stabilitu. To platí aj v prípade veľkých skokov.

Age of War

19.9.2013
81%
Hra - Age of War
Video sa načíta
Age of War je veľmi vydarená hra, v ktorej si prejdeš celú evolúciou ľudstva. Povolávej bojovníkmi, v každej dobe inej, zabíjaj nepriateľov a pokus sa mu zničiť základňu. Za získané skúsenosti sa posunieš do ďalšej doby. Začínaš v praveku, končíš v budúcnosti. Pomôcť tí tiež môžu zbrane, ktoré…

Age of Defense

19.1.2013
70%
Hra - Age of Defense
Video sa načíta
V tejto hre sa dostanete do praveku a budete musieť ubrániť svoju jaskyni pred nápory čoraz silnejších nepriateľov. Hádžte na ne kamene a neskôr používajte ďalšie účinnejšie zbrane, aby sa k vám nedostali. Ako dlho dokážete vzdorovať?

Castle Hero

27.10.2012
74%
Hra - Castle Hero
Video sa načíta
Castle Hero je strategická hra, v ktorej dostanete za úlohu obrániť vašu pevnosť pred stále silnejšími nepriateľmi. Na rozdiel od iných hier takéhoto typu, budete mať k dispozícii naozaj obrovský výber rôznych vylepšení, ktoré vám okrem nových zbraní prinesú i nové schopnosti a zvýšia silu vášho…

Age of Defense 3

28.7.2012
72%
Hra - Age of Defense 3
Video sa načíta
Age of Defense 3 je skvelá strategická hra, v ktorej sa so svojou armádou vydáte do boja proti znepriateľenému národu. Zaujímavý v hre je najmä upgrade jednotiek, ktorý sa odohráva skrz evolúciu. Na začiatku teda vašu armádu budú tvoriť ľudia s kyjom a prakom v ruke, postupne sa dopracujete až k…
Hra - Raving Rabbids Travel in Time
Video sa načíta
Raving Rabbids Travel in Time je logické hra, ktorá vás prenesie do praveku. S hlavným hrdinom - bielym zajčikom musíte zničiť všetkých ľudí. K tomu vám poslúžia vybuchujúce role toaletného papieru, ktoré je treba hodiť správnym smerom a správnou silou.

Prehistorik

30.7.2012
84%
Hra - Prehistorik
Video sa načíta
Pôvodný prvý diel retro hry Prehistorik je tu, aby potešil všetkých nadšencov herné klasiky. Na chvíľu sa stanete neandrtálcom a vydáte sa za potravou. Cestou budete musieť prekonať množstvo nástrah a zneškodniť ešte viac, koľkokrát dosť roztomilých, predátorov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)