Meme

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Trollface Quest TV Show
Video sa načíta
Potrolte aktérmi zo známych televíznych relácií! Snažte sa čo najmenej kliknúť. Trolit budete doktora House alebo napríklad hrdinu z Aktov X.

Trollface Quest 13

1.2.2016
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video sa načíta
Pokuste sa vyriešiť ďaľšiu záhadu, ktorá bude v každom kole odlišná. Logické myslenie musí ísť určite bokom. nebojte sa vyskúšať všetko.

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video sa načíta
V štvrtej časti sa zúčastníte zimnej olympiády, ktorá môže mať veľký spád. Klikajte na predmety a spustite nečakanú reakciu, ktorá vás posunie ďalej. Podarí sa vám hru dohrať?

Trollface Quest 3

10.12.2015
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi s riešením rozličných úloh. Avšak pozor nepoužívajte klasické logické myslenie ako u iných hrách! Úlohou je, aby ste sa zabavili.

Trollface Quest 2

18.11.2015
87%
Hra - Trollface Quest 2
Video sa načíta
Oprostite sa od logického myslenia a pustite sa do netradičnej hry, ktorá má za úlohy vás zabaviť. Podarí sa vám hru dohrať do konca ?

Trollface Quest

14.9.2015
92%
Hra - Trollface Quest
Video sa načíta
Zažite zábavu s netradičnou adventúrov, v ktorej musíte svoje logické myslenie odložiť bokom. Myslíte si, že prekonáte miny hry, ktoré sú pre vás prichystané?

Trollface

8.12.2014
66%
Hra - Trollface
Táto hra vás slušne potrolí. Počkajte, akonáhle sa nahrá a potom ju spustite;)

Meme Generator

1.11.2013
80%
Hra - Meme Generator
Video sa načíta
MEME komiks letí svetom a vy máte možnosť si jeden vytvoriť s týmto MEME generátorom. Vybrať si budete veľké množstvo meme tvárí a postavičiek. Vytvorte si teda vlastný komix, s bublinami a vtipnými obrázkami.

ShooTrollin

17.9.2013
72%
Hra - ShooTrollin
Video sa načíta
ShooTrollin je zábavná hra, v ktorej bude vašou úlohou odstrániť z hracej plochy čo najviac postavičiek a tým získať vysoké skóre. Postavičky z hracej plochy odstránite, akonáhle spojíte aspoň tri s rovnakou tvárou. Aké vysoké skóre dokážete získať?

Trollface Launch 2

17.12.2012
69%
Hra - Trollface Launch 2
Video sa načíta
Trollface Launch 2 je zábavná hra, v ktorej budete mať za úlohu dopraviť internetovú postavičku Trollface sediacu na záchode čo najďalej. Na začiatku hry ju vystrelíte do vzduchu a následne môžete jej let kontrolovať tromi spláchnutiami, ktoré ju opäť vynesú do vzduchu. Snažte sa po trase nazbierať…

Trollface Launch

17.9.2012
68%
Hra - Trollface Launch
Video sa načíta
Skúste čo najďalej vystreliť zábavnú komiksovú troliu hlavu. Každý meter sa počíta a po každom kole si za svoj ​​výsledok budete môcť zaobstarať nejaké to užitočné vylepšenia, ktoré Vám pomôže nabudúce prekonať ešte väčšiu vzdialenosť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)