Pexeso

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Mini Memory

10.5.2016
65%
Hra - Mini Memory
Video sa načíta
Zvládnete skladať toto pexeso? Musíte mať dobrú pamäť, aby ste dokázali dohrať každý level.

Winx Club Mega Memory

1.2.2016
70%
Hra - Winx Club Mega Memory
Video sa načíta
Overte si svoju pamäť a zahrajte si pexeso s dievčatami z Winx. Každé nové kolo bude náročnejšie a preto sa musíte viac snažiť, aby ste našli včas druhý pár. Dokážete prejsť všetkymi kolami?

Halloween Memory Game

6.11.2015
76%
Hra - Halloween Memory Game
Video sa načíta
Rozpohybujte svoje mozgové závity hrou pexeso, ktorá je oživená Halloween tématikou. Každým kolom sa úroveň hry bude zvyšovať a bude zložitejšia, podarí sa vám i cez tento fakt vyhrať?

Hello Kitty Memory

18.10.2015
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video sa načíta
Zahraj si pekné pexeso ktorého hlavnou hrdinkou je Kitty. Pokús sa nájsť vždy dva rovnaké obrázky a vďaka tomu vyčistiť hraciu plochu. Komu sa to podarí najrýchlejšie?

Kids Animals Memory

8.9.2015
60%
Hra - Kids Animals Memory
Video sa načíta
Zahrajte si pexeso a precvičte si svoju pamäť na zvieracich kartičkách. Postupne sa kartičky budú pridávať a hra bude obtiažnejšia, pomýliť sa môžete len 3 krát.

Rapunzel Palace Pets

8.9.2015
76%
Hra - Rapunzel Palace Pets
Video sa načíta
Rapunzel zachránila v lese malú srnku a potrebovala by ju očistiť. Pomôžete jej, aby bol krajší? Počas umývania budete musieť vyplniť pár úloh.

Rihanna Memory

23.4.2015
74%
Hra - Rihanna Memory
Video sa načíta
Všetky fanúšičky Rihanny si môžu precvičiť svoju pamäť vďaka pexesu s jej motívmi. Nájdete tu mnoho podôb Vašej obľúbenej hviezdy. Dokážete vyriešiť všetky pexesá v časovom limite?

SpongeBob Friends Memory

23.4.2015
72%
Hra - SpongeBob Friends Memory
Video sa načíta
Poďte sa pokúsiť spojiť všetky rovnaké obrázky pexesa ktorého hlavnými hrdinami sú Spongebob a tiež jeho priatelia. Dokážete si poradiť so všetkými kolami?

Messy Factory

18.4.2015
80%
Hra - Messy Factory
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu hľadať rovnaké zvieratká a predmety, ktoré sa ukrývajú v krabiciach. Naraz môžete odhaliť len dve krabice. Pokiaľ budú krabice ukrývať rovnaký obsah, odoberiete ich z hracej plochy. V prípade, že bude obsah rozdielny odobere sa vám život a musíte hľadať…

Frozen Princess Memory

2.4.2015
72%
Hra - Frozen Princess Memory
Video sa načíta
Pokúste sa nájsť všetky obrázky, ktoré patria k sebe. Dokážete ich spojiť na prvý pokus? V ďalších kolách si budete musieť zvyknúť na zvýšenú obtiažnosť. Dokážete si so všetkým poradiť?

Kitty Land Memory

18.3.2015
78%
Hra - Kitty Land Memory
Video sa načíta
Dokážeš nájsť všetky obrázky mačičiek tak, aby sa k sebe hodili? V každom kole pexesa sa priprav na viac kartičiek, takže hra bude ťažšia a ťažšia. Dokážete si poradiť so všetkými hádankami?

Peppa Pig Memo

8.3.2015
63%
Hra - Peppa Pig Memo
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s prasiatkom Pepou pexeso a vylepšite si tým svoju pamäť. Aby ste v hre zvíťazili musíte nájsť všetky páry v čas. Dokážete to ?

Messy Violetta

18.2.2015
56%
Hra - Messy Violetta
Video sa načíta
Violetta je špinavá a zranená, pomôžte jej vyčistiť prádlo a telo od špiny a zranením. Aby ste mohli používať všetky predmety, musíte splniť pár menších úloh. Dokážete jej pomôcť?

Hello Kitty Pexeso 2NÁŠ TIP

10.12.2014
80%
Hra - Hello Kitty Pexeso 2
Video sa načíta
Máme tu skvelé pexeso na tému Hello Kitty. Máte túto tému radi? Hra vám ponúkne aj niekoľko obtiažností. Hľadať tak môžete medzi 12, 20 alebo 30 kartičkami.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)