Pexeso

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Xmas Cards Match

27.11.2019
90%
Hra - Xmas Cards Match
Pexeso s vianočné motívy sa dajú použiť tradičným spôsobom. Už teraz si vianočné atmosféru pri hraní tejto oddechovky.

Mini Memory

10.5.2016
65%
Hra - Mini Memory
Video sa načíta
Zvládnete skladať toto pexeso? Musíte mať dobrú pamäť, aby ste dokázali dohrať každý level.

Winx Club Mega Memory

1.2.2016
70%
Hra - Winx Club Mega Memory
Video sa načíta
Overte si svoju pamäť a zahrajte si pexeso s dievčatami z Winx. Každé nové kolo bude náročnejšie a preto sa musíte viac snažiť, aby ste našli včas druhý pár. Dokážete prejsť všetkymi kolami?

Halloween Memory Game

6.11.2015
76%
Hra - Halloween Memory Game
Video sa načíta
Rozpohybujte svoje mozgové závity hrou pexeso, ktorá je oživená Halloween tématikou. Každým kolom sa úroveň hry bude zvyšovať a bude zložitejšia, podarí sa vám i cez tento fakt vyhrať?

Hello Kitty Memory

18.10.2015
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video sa načíta
Zahraj si pekné pexeso ktorého hlavnou hrdinkou je Kitty. Pokús sa nájsť vždy dva rovnaké obrázky a vďaka tomu vyčistiť hraciu plochu. Komu sa to podarí najrýchlejšie?

Kids Animals Memory

8.9.2015
60%
Hra - Kids Animals Memory
Video sa načíta
Zahrajte si pexeso a precvičte si svoju pamäť na zvieracich kartičkách. Postupne sa kartičky budú pridávať a hra bude obtiažnejšia, pomýliť sa môžete len 3 krát.

Rapunzel Palace Pets

8.9.2015
76%
Hra - Rapunzel Palace Pets
Video sa načíta
Rapunzel zachránila v lese malú srnku a potrebovala by ju očistiť. Pomôžete jej, aby bol krajší? Počas umývania budete musieť vyplniť pár úloh.

Rihanna Memory

23.4.2015
74%
Hra - Rihanna Memory
Video sa načíta
Všetky fanúšičky Rihanny si môžu precvičiť svoju pamäť vďaka pexesu s jej motívmi. Nájdete tu mnoho podôb Vašej obľúbenej hviezdy. Dokážete vyriešiť všetky pexesá v časovom limite?

SpongeBob Friends Memory

23.4.2015
72%
Hra - SpongeBob Friends Memory
Video sa načíta
Poďte sa pokúsiť spojiť všetky rovnaké obrázky pexesa ktorého hlavnými hrdinami sú Spongebob a tiež jeho priatelia. Dokážete si poradiť so všetkými kolami?

Messy Factory

18.4.2015
80%
Hra - Messy Factory
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu hľadať rovnaké zvieratká a predmety, ktoré sa ukrývajú v krabiciach. Naraz môžete odhaliť len dve krabice. Pokiaľ budú krabice ukrývať rovnaký obsah, odoberiete ich z hracej plochy. V prípade, že bude obsah rozdielny odobere sa vám život a musíte hľadať…

Frozen Princess Memory

2.4.2015
72%
Hra - Frozen Princess Memory
Video sa načíta
Pokúste sa nájsť všetky obrázky, ktoré patria k sebe. Dokážete ich spojiť na prvý pokus? V ďalších kolách si budete musieť zvyknúť na zvýšenú obtiažnosť. Dokážete si so všetkým poradiť?

Kitty Land Memory

18.3.2015
78%
Hra - Kitty Land Memory
Video sa načíta
Dokážeš nájsť všetky obrázky mačičiek tak, aby sa k sebe hodili? V každom kole pexesa sa priprav na viac kartičiek, takže hra bude ťažšia a ťažšia. Dokážete si poradiť so všetkými hádankami?

Peppa Pig Memo

8.3.2015
63%
Hra - Peppa Pig Memo
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s prasiatkom Pepou pexeso a vylepšite si tým svoju pamäť. Aby ste v hre zvíťazili musíte nájsť všetky páry v čas. Dokážete to ?

Messy Violetta

18.2.2015
56%
Hra - Messy Violetta
Video sa načíta
Violetta je špinavá a zranená, pomôžte jej vyčistiť prádlo a telo od špiny a zranením. Aby ste mohli používať všetky predmety, musíte splniť pár menších úloh. Dokážete jej pomôcť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)