Moje hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Catch the Candy Mech

29.11.2011
90%
Hra - Catch the Candy Mech
Video sa načíta
Podarená a pekne spracovaná hra Catch the Candy Mach, v ktorej sa budete musieť dostať so svojím fialovým smajlíkom k cukroví. K dispozícii máte ale iba vystreľovací lano, ktorým sa môžete priťahovať, alebo ho môžete využiť na úderom.

Barbie Birthday Cake

11.8.2011
85%
Hra - Barbie Birthday Cake
Video sa načíta
Dokážete pomôcť tejto Barbie s prípravou narodeninového torte? Najprv je potrebné správne vložiť všetky ingrediencie, potom rozotrieť polevu a potom ju dať piecť. Podarí sa vám urobiť krásny ružový torta?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)