Anglické

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Words Search Classic Edition
Video sa načíta
Zahrajte si klasickú osemsmerovky, kde medzi písmenami budete hľadať slová, ktoré sú vypísané v dolnom riadku. Môžete si skvele precvičiť angličtinu.

Word Search Animals

2.6.2016
70%
Hra - Word Search Animals
Video sa načíta
Nájdite v tejto osemsmerovke všetky zvieratká, ktoré sú v pravom stĺpci. Zvládnete prejsť všetky kolá?

Princess Adventure

12.3.2016
70%
Hra - Princess Adventure
Video sa načíta
Princezné sa rozhodli, že si zájdu na výlet a spoznajú svet. Pomôžte im nájsť všetky kontinenty na mape a priraďte k nim aj typické zvieratká. Až potom sa môžu vydať na výlet. Splňte ich sen.

History Of Beauty

20.2.2016
78%
Hra - History Of Beauty
Video sa načíta
Precvičte si váš postreh a snažte sa nájsť všetky rozhádzané predmety. Budete mať sa zoznam, podľa ktorého vám to pôjde rýchlejšie. Podarí sa vám ich všetky nájsť a označiť?

Word Search

6.2.2016
73%
Hra - Word Search
Video sa načíta
Zahrajte si klasickú osemsmerovku, v ktorej hľadáte anglické slová. V každom kole máte daný počet slov, ktoré máte nájsť a obmedzený čas.
Hra - Which Dc SuperHero Girl Are You?
Video sa načíta
Kto zo Superhrdiniek sa k tvojej osobnosti hodí najviac? Over si to za pomoci krátkeho testu, ktorý ti prezradí odpoveď.
Hra - Which Disney Character Is Your Bff?
Video sa načíta
S ktorou postavičkou z Disney by si si rozumela najviac? Zisti to za pomoci malého testu, ktorý si urobíš za 5 minút. Myslíš si že test ukáže správne?
Hra - Which Song Best Decribes Your Life?
Video sa načíta
Skúste si tento kvíz, ktorý vám na konci ukáže pesničku, ktorá vás najviac vystihuje. Stačí keď odpoviete na niekoľko otázok.

Scrabble Sprint

14.10.2015
40%
Hra - Scrabble Sprint
Video sa načíta
V tejto hre sa ukáže, koľko viete cudzích slov. Môžete sa tiež mnohým novým priučiť. Všetko záleží len na Vás. Sledujte časomieru a snažte sa hľadať veľmi rýchlo.

Word Tris

14.7.2015
71%
Hra - Word Tris
Video sa načíta
Všetci z Vás, ktorí ovládate angličtinu sa pokúste vytvoriť čo najviac slov z písmen, ktoré Vám budú ponúknuté. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nedostanete do ďalšieho kola. Vždy sú pevne dané podmienky.
Hra - Cleaning At The University
Video sa načíta
Vyberte si jednu z troch ponúkaných možností a nájdite predmety, ktoré sú dobre ukryté. K hľadaniu vám pomôže angličtina, ktorú budete potrebovať.
Hra - Zayn Malik Date Simulator
Video sa načíta
Zažite rande so Zaynom Malikom a pokúste sa ho zbaliť a získať od neho vytúžený bozk. Podarí sa vám to, alebo vás na prvom rande odmietne?

Words All Around

3.3.2015
71%
Hra - Words All Around
Video sa načíta
Dokážete v časovom limite nájsť čo najviac anglických slovíčok? Možno sa naučíte aj nové slová, čo bude veľkým prínosom.

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta
Teraz niečo pre tých najmenších, budete si môcť ľahko precvičiť pár slovíčok z angličtiny. Navyše vám budú pomáhať aj postavičky z Macka Pú! Takže sa snažte, nech na vás môžu byť pyšní!

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)