Doskové a stolové hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Connect Animals Onet Kyodai
Vyskúšaj obdobu Mahjongu! Nájdi vždy dve zhodné doštičky s obrázkami zvierat a spoj je dohromady. Podarí sa ti prekonať všetkých 50 levelov, ktoré na teba v tejto logickej hre čakajú?

Monopoly

17.7.2016
82%
Hra - Monopoly
Video sa načíta
Zahrajte si svetoznámou plochých hru u vás na PC! Hrať môžete až 4 hráči na jednom pc. Cieľom hry je nakúpiť čo najviac nehnuteľností a obrat všetkých hráčov o peniaze.

Takes You Up The Aisle

11.8.2015
74%
Hra - Takes You Up The Aisle
Video sa načíta
Ako nevesta si prišla na svoju svadbu, kde sa objavila aj ženíchova ex priateľka. Musíš si s ňou zahrať stolnú hru o ruku svojho novomanžela. Kto z Vás sa stane víťazom?

Shoot & Score

2.7.2015
62%
Hra - Shoot & Score
Video sa načíta
Vyberte si jedného hráča z Walt Disney a zahrajte si proti svojmu protivníkovi stolný hokej. Podarí sa vám vybrať?

Puzzle Freak 2

29.8.2014
77%
Hra - Puzzle Freak 2
Video sa načíta
Puzzle Freak je hra v ktorej sa zabavíte, ale aj použijete mozog. Budete hrať spoločne s inými hračmi a vašou úlohou je, dostať panáčika do cieľa. Ale nebudete to také jednoduché, aby sa tak stalo potrebujete splniť rôzne úlohy.

Marble Solitaire

26.5.2014
67%
Hra - Marble Solitaire
Video sa načíta
V hre Marble Solitaire si môžete vybrať štartové rozostavenie. potom stačí preskakovať kamene medzi sebou tak, aby sa na konci zostal len jeden jediný kameň. Dokážete vypratať kompletne obsadené pole?

Double 12 dominoHra na skóreHra o medaily

19.5.2014
3%
Hra - Double 12 domino
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu zaujímavú hru na skóre a tou je domino. Princípom je to klasické Double 12 domino, v ktorom máte hodnotu na kameňoch až 12 a na začiatku máte vždy 18 kameňov. Hra je pre 4 hráčov, hráte teda proti 3 spoluhráčom. Hra končí, akonáhle niekomu dôjdu všetky kamene. Pre postup do…

Carcassonne

14.1.2014
84%
Hra - Carcassonne
Video sa načíta
V skvelej stratégii Carcassonne si užijete zábavu i napätie. Musíte rozmiestniť hracie kartičky tak, aby ste získali čo najviac bodov za uzavreté polia, cesty a mestá. Umiestnite na ne sedliakov, rytierov či šerifa a dostanete viac bodov.

Domino

3.1.2014
78%
Hra - Domino
Video sa načíta
Domino je zábavná hra, v ktorej skladáte kocky k sebe podľa čísel. Mnohí z vás, môžu domino poznať ako rad kociek, ktoré sa navzájom zhodí. Tu však musíte uvažovať a skladať kocky tak, aby ste porazili súpera.

Reversi Gold

19.9.2013
70%
Hra - Reversi Gold
Video sa načíta
Stolné hry existujú aj v dobe online hier. Nevyhynuli, ale veľa sa ich tiež presunulo na obrazovky počítačov. Jednou z nich je hra Reversi Gold. V hre máte jediný cieľ a tým je mať na konci hry viac farebných kamienkov, ako Váš protivník. Jeho farebné kamienky musíte uzavrieť medzi dva svoje a potom…
Hra - Flash Ludo - Človeče nehnevaj sa
Video sa načíta
Ak ste niekedy hrali, človeče nehnevaj sa, tak tu pre vás jednu takú hru máme. Pravidá určite poznáte, ale radšej ich objasníme. Musíte hodiť číslo 6, aby ste mohli dať panáčika do poľa. Keď hodíte znovu 6, tak hráte znova. Panáčik musí obísť celé hracie pole až do domčeka. Máte na to poraziť…

Hot or Cold

6.9.2012
77%
Hra - Hot or Cold
Video sa načíta
Vyberte si, či chcete hrať za stranu ohňa alebo ľadu, zvoľte obtiažnosť a vrzhněte sa do intelektuálneho boja. Vždy keď kliknete na svoju figúrku zobrazí sa Vám pole, kam sa môže pohybovať. Podľa vzdialenosti sa buď mnohonásobne, alebo skočí. Keď sa ocitne vedľa nepriateľské figúry, tá sa zmení na…

Wuzi Chess

31.5.2011
61%
Hra - Wuzi Chess
Video sa načíta
Aj napriek tomu, že má táto hra v názve Chess, nejedná sa o šach, ale o klasické piškvorky. Vašou úlohou v tejto hre je teda poskladať vedľa seba päť rovnako farebných guľôčok, skôr než sa to podarí súperovi.
Hra - Kuchynské dobrodružstvo mačičky Fluffy
Video sa načíta
Táto hra s mačičkou menom Fluffy v hlavnej úlohe sa bude páčiť hlavne úplne najmenším hráčom. Spolu s Fluffy sa ocitnete v neupratané kuchyni a budete sa potrebovať dostať k tajomným dverám. Po vzore klasických doskových hier predstavujú kachličky na zemi jednotlivé políčka po ktorých budete po hode…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)