Doskové a stolové hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Dice wars

19.9.2011
65%
Hra - Dice wars
Video sa načíta
Výborná logická a určitým spôsobom strategická hra, v ktorej je vašou úlohou ovládnuť všetky územia. Máte vždy k dispozícii určitý počet kociek, ktorým v súboji so susednou krajinou hodíte a komu padne väčší súčet, vyhrá. Takže sa napadnutá krajina ubráni, alebo je obsadená. Útočník ale vždy do…

Legend of Ping Pong

30.5.2011
75%
Hra - Legend of Ping Pong
Video sa načíta
Patrí stolný tenis medzi vaše obľúbené športy? U nás si ho môžete zahrať aj ako onlinovky. Tento ping pong ponúka nielen klasické pingání tam a späť, môžete tu tiež ťahom myšou skúšať rôzne falše a útočné strely.

Black Knight

30.5.2011
56%
Hra - Black Knight
Video sa načíta
Logická hra Black Knight funguje na princípe jazdy šachového koňa. Vašou úlohou je dostať sa k hviezdičke, ktorá je umiestnená na hracom poli. Vy so svojím koňom však môžete jazdiť len v tvare L, takže dostať sa k hviezdičke nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Avatar Movie Puzzle

30.5.2011
56%
Hra - Avatar Movie Puzzle
Video sa načíta
Puzzle s tematikou známeho filmu Avatar. Vyberte si z niekoľkých predlôh a snažte sa poskládaz puzzle čo najrýchlejšie. K dispozícii máte tiež niekoľko typov samotných kúskov puzzle - napríklad kruhové, trojuholníkové alebo štvorcové.

Disband

30.5.2011
54%
Hra - Disband
Video sa načíta
Neobvyklá stolová hra, ktorá funguje podobne ako biliard. Aj v tejto hre je totiž vaším cieľom dostať všetky kamene z hracieho poľa do čiernych dier. Na dosiahnutie tohto cieľa máte však len niekoľko pokusov, dobre si teda naplánujte ako ich využijete.

Picpie Puzzler

30.5.2011
76%
Hra - Picpie Puzzler
Video sa načíta
Trochu neobvyklé puzzle, kde máte síce kúskov puzzle len niekoľko, ale sú přeházené a usporiadané do kruhu. Navyše u tohto typu puzzle nemáte k dispozícii predlohu, musíte použiť vašu představitost.

Tilt

30.5.2011
79%
Hra - Tilt
Video sa načíta
Hra Tilt patrí medzi 3D oddychovka, v ktorých musíte mať trochu postreh a trochu logického myslenia. Vašou úlohou je dostať guľôčku, ktorá je umiestnená na pohyblivé drevenej doske do portálu, ktorý ju prenesie do ďalšieho levelu. Pohyb guľôčky udávate naklonením dosky.

Puzzle Freak

23.5.2011
74%
Hra - Puzzle Freak
Video sa načíta
Táto stolová hra sa skladá z rôznych minihier, kde je vašou úlohou správne poskladať rozhádzané puzzle vo vymedzenom čase. Hru môžu hrať až štyria hráči proti sebe, alebo proti počítaču.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)