Hry obliekačky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Cute Angel Fasionistas
V tejto roztomilej minihre bude tvojou úlohou urobiť pekný make up trom anjelom. Najskôr im urobíš make up, potom im vyberieš vhodný účes a doplnky a nakoniec ich oblečieš do tých najkrajších šiat. Aby k sebe všetci traja krásne ladili.

Annie Mood Swings

21.2.2020
85%
Hra - Annie Mood Swings
V teho hre budeš musieť pomôcť Annie s jej náladovosťou. Na bicykli sa ti vytočí náhodne jedna z jej nálad a ty musíš pomocou roztomilých minihier zlepšiť jej náladu. Na výber máš z miešania lahodných koktailov, obliekanie a vymaľovávanie roztomilých obrázkov.

Canping School Trip

20.2.2020
85%
Hra - Canping School Trip
Dnešný deň je pre naše tri kamarátky veľmi dobrý deň. Spoločne sa totiž vydajú na školský výlet do prírody. Tvojou úlohou bude najskôr postaviť stany a rozrobiť ohnisko alebo roztomilé doskové hry. Následne musíš všetky vhodne obliecť, aby vyzerali dobre a nebola im pritom zima. Hra sa ovláda…
Hra - Annie's Winter Chic Hairstyles
Annie za tebou prišla do tvojho kaderníckeho salónu a prosí ťa, či by si jej neurobila nový účes. Vlasy si najskôr pripravíš a potom urobíš krásny účes, ktorý bude Annie každé dievča závidieť. Výsledok si môžeš uložiť a ukázať svojim kamarátkam.
Hra - Princess Girls Trip to USA
Krásne princeznej sa rozhodli, že si urobia výlet do Ameriky za pamiatkami. Nevie však, čo si majú obliecť. Obleč všetky prizncezny do toho najlepšieho, čo majú vo svojom šatníku a nakoniec je odfoťte u niektorej z veľkolepých amerických pamiatok. Svojou fotkou sa potom môžeš pochváliť kamarátovi…
Hra - Princess Influencer Winter Wonderland
Pomôž dvom princeznám Annie a Elize správne sa obliecť a urob im make-up. Obe princeznej sa vyfotí a vloží svoje fotky na instagram. Sleduj reakcie ich sledujúcich a spoznáš, ktorá princezná mala krajšie šaty a ktorá mala krajší make-up. Hru si môžeš zahrať aj so svojou kamarátkou.

Mermaid Sea Adventure

12.2.2020
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure
V tejto hre na vás čaká veľa podmorské zábavy, ale tiež i povinností. Môžete tu obliecť svojou morskú pannu, ozdobiť more krásnymi koraly, upratať znečistené dno, aby bolo krásne alebo sa postarať o chorých rybičky. Aktivít je tu toľko, že si vyberie snáď každý.
Hra - Princess Wedding Dress Design
Vži sa do úlohy módneho návrhára a ušije tie najkrajšie šaty, ktoré budú ostatní len závidieť. Nakoniec pomôžeš neveste a družičkám nalíčiť sa a svadba sa môže konať.
Hra - Princess Girls Safari Trip
Pomôž štyrom kamarátkam s výberom vhodného oblečenia na výlet do Safari. Potrebujú od teba pomôcť s výberom najkrajšieho oblečenia, výberom správneho make-upu a roztomilými alebo vtipnými doplnkami. Pomôžeš im?

Princess on SPA

11.2.2020
85%
Hra - Princess on SPA
Princezná sa chystá na večerné bál. Však taká príprava nie je len tak. Musí prejsť mnohými zkrášlovacími procedúrami, než sa bude môcť obliecť a vyraziť na ples. Pomôž jej s týmito úlohami, obleč ju a hurá na ples.
Hra - Kawaii Magical Girl Dress Up
V tejto oblíkačce sa nemusíš obávať, že by si nemala dostatok výberu. Vďaka mnohým detailom a presným farebným paletám bude dievčaťa vzhľad úplne jedinečný.

Perfect Princess Makeup

13.11.2019
95%
Hra - Perfect Princess Makeup
Najskôr vytvor dievčaťu v tejto hre nový makeup, ktorý následne doplň o vhodný outfit z moderného oblečenia.

Princess Chic Trends

26.11.2019
90%
Hra - Princess Chic Trends
Obliekačka s tromi dievčatami, ktoré sa chcú pekne obliecť, aby mali peknú fotku na ich blogu. Dekorujte aj ich izbu, v ktorom sa plánujú fotiť.

Sailor Warriors New Era

21.11.2019
90%
Hra - Sailor Warriors New Era
Obliekačka s dievčatami, ktoré bojujú za dobro v celej galaxii. Vyber im vhodné a zároveň pekné oblečenie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)