Baby Hazel

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Baby Hazel Frandship day
Video sa načíta
Baby Hazel a jej kamaráti majú deň priateľstva a preto chce, aby si sa ho zúčastnil aj ty. Pomôžte jej s prípravami na oslavu.
Hra - Baby Hazel St. Patricks Day
Video sa načíta
Hazel chce osláviť deň sv. Patrika so svojimi kamarátmi. Pomôžte jej s prípravou oslavy, aby si tento deň všetci traja užili.

Baby Hazel Spring Time

26.4.2016
82%
Hra - Baby Hazel Spring Time
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke a jej mame v tejto zaujímavej adventúre. Vašou úlohou bude upratať dom a zároveň splniť rozličné drobné úlohy. Aby bola hlavná hrdinka spokojná, musíte úlohy splniť čo najrýchlejšie. Pokiaľ budete dlho váhať, môže sa stať, že sa vám minie šťastia a hra následne končí.
Hra - Baby Hazel Flower Princess Dress Up
Video sa načíta
Hazel by sa chcela prezliecť za krásnu princeznu. Poradíte jej ako na to a vyberiete tie najlepšie kúsky z jej šatníka? Farbami sa nenechajte obmedzovať tie môžete použíť pri každom kúsku oblečenia.
Hra - Baby Hazel Valentine Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte malej Hazel, aby si aj ona užila Valentín a vyberte pre ňu nové pekné oblečenie, ktoré by sa k tomuto sviatku hodilo najviac.

Baby Hazel Doctor Dressup

12.11.2015
58%
Hra - Baby Hazel Doctor Dressup
Video sa načíta
Hazel sa chce hrať na sestričku a preto potrebuje pekný kostým. Vyberte pre ňu ten pravý a nezabudnite ani na nový účes.

Baby Hazel Tree House

25.10.2015
81%
Hra - Baby Hazel Tree House
Video sa načíta
Prežite nové dobrodružstvo spoločne s Hazel, ktorá si pre vás pripravila nové úlohy. Pomôžete jej s nimi?

Baby Hazel Family Picnic

22.8.2015
84%
Hra - Baby Hazel Family Picnic
Video sa načíta
Hazel a jej rodina si chcú urobiť krásny rodinný deň. Spríjemni im ich tým, že im budeš pomáhať vo všetkom, čo budú potreboval.

Baby Hazel FairyLand

17.7.2015
82%
Hra - Baby Hazel FairyLand
Video sa načíta
Hazel sa zúčastnila kúzelníckeho vystúpenia, počas ktorého sa dostala do krajiny zázrakov. Pomôžte jej túto krajinu oživiť a vylepšiť, aby sa stala lepším miestom.

Baby Hazel Spa Makeover

26.5.2015
80%
Hra - Baby Hazel Spa Makeover
Video sa načíta
Baby Hazel na oslavu a chce vyzerať krásne, preto potrebuje celkový makeover, spravte jej ho, aby bola šťastná.

Baby Hazel Sports Day

26.5.2015
83%
Hra - Baby Hazel Sports Day
Video sa načíta
Hazel a jej kamaráti sa majú zúčastníť športového dňa. Pomôžte jej s prípravou a samotnou výhrou v každej hre!
Hra - Baby Hazel Sibling Surprise
Video sa načíta
Pomôžte Baby Hazel so starostlivosťou o jej mladšieho brata a poskytnite obom všetko, čo potrebujú. Dokážete im pomôcť ako vzorná mamka?

Baby Hazel Dolphin Tour

11.5.2015
81%
Hra - Baby Hazel Dolphin Tour
Video sa načíta
Baby Hazel a jej sesternica idú na výlet do aquária. Postarajte sa o obe, aby si tento výlet užili a stretli sa s delfínmi.

Baby Hazel Tomato Farming

24.12.2014
86%
Hra - Baby Hazel Tomato Farming
Video sa načíta
V tejto časti by si chcela Hazel vypestovať vlastné rajčiny, aby si z nich mohla urobiť zdravý džús. Pomôžete jej od samotného semienka?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)