Svadba

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Princess Wedding Dress Design
Vži sa do úlohy módneho návrhára a ušije tie najkrajšie šaty, ktoré budú ostatní len závidieť. Nakoniec pomôžeš neveste a družičkám nalíčiť sa a svadba sa môže konať.
Hra - Princesses Wedding Selfie
Video sa načíta
Princezná sa chystá na svoju stavebnú selfie a vy ju musíte pomôcť. K dispozícii budete mať rôzne šaty a doplnky.

Goldie Princess Wedding

11.11.2016
78%
Hra - Goldie Princess Wedding
Video sa načíta
Pomôžte princeznej a jej družičkám vybrať správne šaty na svadbu. Hlavne musí ladiť!

Princesses Wedding Prep

8.10.2016
80%
Hra - Princesses Wedding Prep
Video sa načíta
Pripravte slečnu na jej svadobný deň! Vybrať budete môcť veľa šiat a doplnkov, ktoré máte k dispozícii. Môžete tiež dekorovať svadobný obrad.
Hra - Princess Garden Wedding
Video sa načíta
Princezná sa bude vydávať a vy nebudete musieť pomôcť s výberom vhodných šiat a doplnkov. K dispozícii budete mať slušný výber. Tiež si budete musieť poradiť s líčením.

Tom And Angela Wedding

19.8.2016
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta
Tom si berie Angelu a vy máte za úlohu vybrať pre ňu vhodné šaty a doplnky. Následne môžete vybrať dekorácie pre svadobný obrad.
Hra - Elsa Preparing Anna Wedding
Video sa načíta
Elsa pomáha svojej sestre Anne s prípravou jej svadby. Najprv budete musieť vybrať vhodné šaty a doplnky. Následne budete vyberať dekorácie pre svadobný obrad a hostinu.

Eliza Perfect Wedding

13.8.2016
78%
Hra - Eliza Perfect Wedding
Video sa načíta
Eliza sa chystá na svadbu a potrebuje vašu pomoc v podobe výberu šiat, účesu a doplnkov. Môžete použiť už prednastavené kombinácia šiat alebo si vybrať vlastný podľa ľubovôle.
Hra - Disney Princess Wedding Models
Video sa načíta
Oblečte Elsu a jej sestru Annu do krásnych svadobných šiat a rozhodnite, v ktorých z nich by sa mohli vydávať.
Hra - Frozen Sisters Wedding Party
Video sa načíta
Elsa a jej sestra Anna sa budú vydávať a preto potrebujú vašu pomoc, aby mali obe najkrajšie šaty a doplnky. POmôžete im ?
Hra - Wedding Destination Italy
Video sa načíta
Pomôžte neveste s prípravou svadby a výberom šiat. Postarajte sa, aby jej šaty a zvyšné veci boli dokonalé.

Barbie Las Vegas Wedding

26.5.2016
88%
Hra - Barbie Las Vegas Wedding
Video sa načíta
Pripravte Barbie a jej priateľa na rýchlu svadbu v Las Vegas. Pomôžte im s výberom oblečenia a ostatnými prípravami, aby bola ich svadba nezabudnuteľná.

Wedding Styling

10.5.2016
86%
Hra - Wedding Styling
Video sa načíta
Postarajte sa o nevestu, aby vyzerala počas svadby krásne. Potrebuje pomôcť s výberom šiat, make-upu a účesu. Urobte z nej najkrajšiu nevestu na svete.
Hra - Gorgeous Fashion Bride Dress Up
Video sa načíta
Táto nevesta sa bude dnes vydávať a preto musí mať dokonalú pleť, make-up a oblečenie. Postarajte sa o ňu, aby vyzerala krásne a svojmu budúcemu manželovi sa páčila.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)