Pre chlapcov

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Winter Games

26.4.2015
80%
Hra - Winter Games
Video sa načíta
Zima už je síce preč, ale práve preto si ju môžeš pripomenúť v týchto skvelých zimných 3D športoch. Než sa vydáš na preteky, poriadne potrénuj, aby si vôbec mala nejakú šancu. Veľa šťastia!

Rally Point

9.12.2014
93%
Hra - Rally Point
Video sa načíta
Staňte sa jedným z najlepších pilotov sveta. Osedlajte tieto nadupané vozy a ukážte čo vo vás je na niekoľkých tratiach, ktoré zaručene otestujú vaše schopnosti. Podarí sa vám dominovať v každom závode?

Faith Fighter

12.5.2014
80%
Hra - Faith Fighter
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú bojovku, v ktorej môžete hrať napríklad za postavu Budhu, Mohameda alebo samotného boha!! Stačí si vybrať postavu a potom sa stretnúť v tvrdom súboji na život a na smrť!! Každá postava má navyše špeciálne vlastnosti!!

Hobo 4 Total War

16.3.2013
68%
Hra - Hobo 4 Total War
Video sa načíta
Hra Hobo 4 Total War vás tentokrát prenesie doprostred bojovej zóny plnej ozbrojených vojakov a vybuchujúcich granátov. Aby ste zostali nažive, je potreba byť nielen rýchly, ale i využiť všetky útoky, ktoré máte k dispozícii. Podarí sa vám zvíťaziť?

Monster Legions

4.3.2013
73%
Hra - Monster Legions
Video sa načíta
Rozdrvte všetkých nepriateľov na padrť! Vyberte si postavu hrdinu, zvoľte si jednotky a hurá do boja! V boji si potom môžete vyberať rôzne bonusy pre uzdravenie alebo pre silnejší útok. Čo sa týka boja, tak o to sa postará samotná hra.

Hobo Brawl

1.3.2013
75%
Hra - Hobo Brawl
Video sa načíta
V hre Hobo Brawl sa stanete otrhaným bezdomovcom, ktorý sa vydáva do ulíc, aby zlikvidoval každého, kto sa mu postaví do cesty. Bojovať tak budete nielen proti vojakom a policajtom, ale i proti obyčajným ľuďom. K útoku budete využívať sériu najrôznejších útokov, pričom nové typy útoku vám budú…

Ultimate Assasin

27.2.2013
63%
Hra - Ultimate Assasin
Video sa načíta
Ako nájomný vrah ste dostali za úlohu odstrániť 20 obetí v dvadsiatich rôznych misiách. Každá obeť je však stražená ozbrojenými strážcami, ktorí vás zlikvidujú hneď, ako vás zbadajú. Vašou úlohou tak bude nepozorovane sa dostať k svojej obeti a po jej zlikvidovaní k východu.

Ultimate Assasin 2

21.12.2012
78%
Hra - Ultimate Assasin 2
Video sa načíta
V tejto akčnej hre sa stanete nájomným vrahom, pričom vašou úlohou bude nepozorovane zlikvidovať vybranú obeť. V každom kole si musíte dávať pozor na strážcov, ktorí po vás začnú strieľať hneď, ako vás uvidia. Po zlikvidovaní obete sa musíte dostať k bráne do ďalšieho kola.

Gozzoline

1.5.2012
80%
Hra - Gozzoline
Video sa načíta
Staňte sa obsluhou pumpy a tankujte svojim zákazníkom benzín alebo im noste občerstvenie. Keď stihnete splniť ich želania skôr, než sa príliš rozčúli, dostanete dobre zaplatené av neskorších leveloch budete most svoju čerpaciu stanicu vylepšovať.

Nimble Piggy

5.12.2011
79%
Hra - Nimble Piggy
Video sa načíta
V tejto hre musíte malému prasiatku Piggy pomôcť s tým, aby sa zbavilo všetkých netvorov v hre. V každom leveli si s nimi musíte poradiť inak, dôležité pre vás je hlavne to, pod akým uhlom budete strieľať a akou silou vystrelíte.

Bone Sniffer

19.11.2011
84%
Hra - Bone Sniffer
Video sa načíta
V hre Bone Sniffer budete musieť tentoraz zapojiť svoje logické myslenie, jedine tak môžete získať pre tohto psíka kosť, ktorú mu ukradli. Prechádzajte jednotlivými časťami hry, v ktorých musíte vždy splniť určitú úlohu a nájsť riešenie situácie.

Blast Billiards 4

28.10.2011
62%
Hra - Blast Billiards 4
Video sa načíta
Hra Blast Billiards 4 je trochu neobvyklá verzia biliardu. Cieľ je tu rovnaký, dosť do čiernych dier všetky gule na stole. Narozdiel od klasického biliardu vám však v prípade, že je nestihnete dostať do jamky, gule vybuchnú.

Amuse Park

12.8.2011
78%
Hra - Amuse Park
Video sa načíta
Ak už vás prestali baviť obliekačky a hry s líčením, môžete vyskúšať túto originálnu hru Amuse Park. Vašou úlohou v tejto hre je vybudovať zábavný park a nalákať čo najviac okoloidúcich. K tomu môžete využiť samozrejme rôzne atrakcie a lákadlá. Hra je pekne spracovaná a určite vás na dlho zabaví.

Warrior Quest

23.5.2011
50%
Hra - Warrior Quest
Video sa načíta
Podarená onlinovky pre všetkých, ktorí majú radi akčné bojové hry. V tejto hre si môžete vyskúšať súboje s rôznymi bojovníkmi. Zvíťaziť môžete kombináciou rýchlej akcie so správnymi údery. Hru si môžu zahrať aj dvaja hráči proti sebe.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)