Upratovanie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Emma play time

PREDVČEROM
80%
Hra - Emma play time
Zájdi si s malou Emmou na nákupy, pomôž jej s upratovaním a nakoniec si s ňou hráte proti roztomilou hračku s ovocím. Sada minihier, ktoré ťa určite poteší a skrátia tí dlhú chvíľu.

Mermaid Sea Adventure

12.2.2020
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure
V tejto hre na vás čaká veľa podmorské zábavy, ale tiež i povinností. Môžete tu obliecť svojou morskú pannu, ozdobiť more krásnymi koraly, upratať znečistené dno, aby bolo krásne alebo sa postarať o chorých rybičky. Aktivít je tu toľko, že si vyberie snáď každý.
Hra - Dotted Girl Highschool Room
Dotted Girl má dnes večer veľa domácich úloh a musia si upratať izbu, ale bez teba to nemôže zvládnuť. Podaj jej pomocnú ruku a začnite s upratovaním! Zbierajte odpadky, prach a triedi oblečenie. Miestnosť bude svieža a čistá, pripravená na nový dizajn! Jediné, čo zostáva urobiť, je znovu vymaľovať.

Baby Cleaning

5.10.2019
80%
Hra - Baby Cleaning
Uprac v každom leveli izbičku malému bábätku, nech vyrastá v krásnom a zdravom prostredí.
Hra - Ice Queen Wardrobe Cleaning
Video sa načíta
Slečna sa rozhodla, že si upracú svoje oblečenie a preberie ho. Najskôr musíte celú hromadu nahádzať do koša. Následne budete vyberať kúsky, ktoré patria do skríň a ktoré do koša.
Hra - Goldie Princess Laundry Day
Video sa načíta
Pomôžete slečne vyprať jej bielizeň? Najskôr ho musíte roztriediť na farebné a bielo. Akonáhle bude vyprané, musíte ho zavesiť a následne vyžehliť a zložiť.

Disney College Life

9.6.2016
78%
Hra - Disney College Life
Video sa načíta
Pomôžte dievčatám s rôznymi úlohami na vysokej škole, ktoré musia splniť. Jedná sa napríklad o upratovanie, opisovanie či obliekanie. Pomôžte im splniť všetky úlohy.
Hra - Cindy & Barbie Teen Rivalry
Video sa načíta
Kto získa srdce Flynna? Barbie alebo Popoluška. Ktorá z princezná sa mu bude páčiť viac?
Hra - Rapunzel and Flynn Moving Together
Video sa načíta
Rapunzel a Flynn si našli útulný domček, do ktorého by sa chceli nasťahovať. Problém je však v tom, že musia niekoľko vecí odstrániť, priestor upratať a nakoniec vyzdobiť, podľa ich predstáv. Pomôžete im, aby sa tam cítili ako doma?
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta
Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy Najskôr ju musíte vzbudiť, umyť v kúpeľni a pripraviť chutné raňajky. Dohliadnite, aby všetky svoje úlohy splnila na jednotku a mohla sa vydať do školy.

Clean up Car Wash 3

28.2.2016
70%
Hra - Clean up Car Wash 3
Video sa načíta
Upracte tieto vozidlá, musíte roztriediť bežné veci a smeti. Tiež budete auto umývať a ľahko opravovať. Keď nebudete vedieť ako ďalej, tak použite pomôcky.

Belle Tailor for Beast

22.2.2016
73%
Hra - Belle Tailor for Beast
Video sa načíta
Bella chce pre svojho milého ušiť krásny kostým, ktorý by mohol nosiť napríklad na plesy. Staňte sa jej asistentkou a pomôžte jej so všetkým, čo potrebuje, aby ho mohla dokončiť.

Princess Room Cleanup 3

10.1.2016
70%
Hra - Princess Room Cleanup 3
Video sa načíta
Upracte princeznej jej izbičku. Stačí sa dobre pozerať a môžete ju ľahko upratať.

Hotel Room Makeover

1.1.2016
69%
Hra - Hotel Room Makeover
Video sa načíta
Upravte túto izbu podľa vášho gusta. Tiež ho musíte upratať, takže si dajte záležať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)