Ryby

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Mermaid Sea Adventure

12.2.2020
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure
V tejto hre na vás čaká veľa podmorské zábavy, ale tiež i povinností. Môžete tu obliecť svojou morskú pannu, ozdobiť more krásnymi koraly, upratať znečistené dno, aby bolo krásne alebo sa postarať o chorých rybičky. Aktivít je tu toľko, že si vyberie snáď každý.

Star Fish

24.10.2015
68%
Hra - Star Fish
Video sa načíta
Pomôžte malej rybičke so zberom hviezdičiek a vyhnite sa nebezpečným rybám, ktoré by vám mohli ublížiť. Podarí sa vám nazbierať najviac bodov?

Fishing Difference

17.10.2015
71%
Hra - Fishing Difference
Video sa načíta
Pokúste sa nájsť rozdiely medzi dvoma na prvý pohľad rovnakými akváriami. Chce to všímať si každý detail, pretože jedine tak odhalíte všetky odlišnosti a dostanete sa do ďalšieho kola.
Hra - Seafood Chef Salmon Ravioli
Video sa načíta
Dokážete si nachytať ryby na mori a potom ich tiež spracovať, aby ste vytvorili dokonalé tuniakové ravioly? Nebude to ľahká úloha, ale vďaka návodu si iste poradíte. Chce to trochu snahy.

Fisher Cat

21.9.2015
72%
Hra - Fisher Cat
Video sa načíta
Pomôžte tejto mačke chytiť čo najviac rýb. Budete ich chytať pomocou háku, tiež musíte dávať pozor, aby ste nechytili iného tvora.

Battle Fish

16.7.2015
73%
Hra - Battle Fish
Video sa načíta
Dokážete zväčšiť rybku tak, aby vyhnala tie ostatné? Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli tých ostatných, inak sa budete zmenšovať.

Fish Life

6.3.2015
52%
Hra - Fish Life
Video sa načíta
Viete aké to je byť malou rybkou v mori? V tejto hre si to môžete vyskúšať. Vašou úlohou je, aby ste sa ostatným dravým rybkám vyhli a zostali nažive, čo najdlhšie. Podarí sa vám nahrať najviac bodov?

Baby Fish

11.1.2015
78%
Hra - Baby Fish
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude oslobodiť rybičky uväznené v bublinách. Aby sa vám to podarilo, musíte za pomoci kladiva odstrániť niektoré herné prvky tak, aby ste rybičky rozpohybovali a dostali ich do vody.

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video sa načíta
Máme tu parádne strategickú hru, v ktorej budete chytať ryby. Na starosť budete mať celé farmy rýb a budete sa o ne musieť starať. Následne budete ryby predávať a za utŕžené peniaze môžete nakupovať ďalšie vylepšenia.

Fishdom H2ONÁŠ TIP

14.12.2014
94%
Hra - Fishdom H2O
Video sa načíta
Vytvorte si akvarium podľa vašich predstáv. Budete ho môcť vyzdobiť, zaobstarať si rybičky, ok toré sa musíte dobre starať. Bude naozaj z čoho vyberať, takže záleží len na vás, ako si to celé vyzdobíte.

Fishing Maniac!

5.12.2014
83%
Hra - Fishing Maniac!
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude nazbierať požadované množstvo rýb. Nebude to tak jednoduché, ako si myslíte, pretože sa to tu všade hemží dravcami. Nedovoľte, aby si vás všimli, pretože budete už len utekať. Akonáhle naberiete požadované množstvo rýb, tak sa presuňte ku plaváku, ktorý vás presunie ďalej v…

Water World

23.11.2014
78%
Hra - Water World
Video sa načíta
V této hře se stanete malou rybičkou, která potřebuje jíst malé rybky a vyhýbat se velkým, které by vás chtěli sníst. Postupně budete růst, avšak nebude to tak jednoduché každou vyšší úrovní bude hra náročnější.

Born To Be Big

29.8.2014
48%
Hra - Born To Be Big
Video sa načíta
Staňte sa malou rybičkou v mori a pomôžte jej vyrásť až do dospelosti tým, že budete jesť menšie rybičky a chutné dobroty. Ale pozor musíte sa vyhýbať veľkým rybám, ktoré by naopak mohli zjesť vás.

Fish Race Champions 2

22.7.2014
83%
Hra - Fish Race Champions 2
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie pokračovanie skvelej hry, v ktorej pretekáte s rybkou. Rybku trénujete a snažíte sa, aby mala čo najlepší výkon. Musíte ju tiež pravidelne kŕmiť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)