Nakupovanie v obchode

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Ellie Shopping Day

24.3.2017
81%
Hra - Ellie Shopping Day
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej vezmete Ellie na nákupy, alebo respektíve ona vezme vás. Váš rozpočet je 500 dolárov, ktoré môžete minúť. Nakupovať môžete makeup, šperky, oblečenie alebo si zájsť ku Kaderníkova. Všetky nakúpené veci potom nájdete doma.
Hra - Disney Fashionistas Online
Video sa načíta
Pomôžte princeznám s online nákupom nového oblečenia. Bude sa im výber šiat a doplnkov páčiť?

Baby Anna Shopping Rush

28.5.2016
76%
Hra - Baby Anna Shopping Rush
Video sa načíta
Elsa poprosila Annu, aby jej išla kúpiť pár vecí do obchodu. Pomôžte jej nájsť všetko zo zoznamu a zaplatiť účet.
Hra - Ariel and Jasmine Mall Shopping
Video sa načíta
Ariel a Jasmína potrebujú nové oblečenie a preto sa spoločne vydali na nákupy. Pomôž každej z nich s nákupom, aby bol finálny outfit dokonalý.

Happy Holiday

18.4.2016
79%
Hra - Happy Holiday
Video sa načíta
Lily a Lucy chcú ísť na dovolenku, aby zažili nové dobrodružstvá a zarobili si aj nejaké peniaze. Pomôžete im pri tejto ceste, aby si našetrili dosť peňazí a navštívili najkrajšie kúty sveta?

Shopaholic: Tokyo

16.3.2016
88%
Hra - Shopaholic: Tokyo
Video sa načíta
Vydajte sa za nákupmi do Tokia! Na svojej karte máte zo začiatku nejaké peniaze, ktoré však nevydržia dlho. Musíte teda preto pracovať. Každý deň môžete pracovať ako obsluha v kaviarni. Za získané peniaze potom môžete nakupovať šaty a chodiť na módne prehliadky.

Shopaholic: Rio

18.2.2016
90%
Hra - Shopaholic: Rio
Video sa načíta
Ďalšia parádna hra, kde budete nakupovať oblečenie ako šialení. Na svojej karte máte však málo peňazí a tak musíte pracovať ako sprievodca. Pracovať môžete raz denne. Využívajte akčné ponuky v obchodoch a predávajte nepotrebné oblečenie a doplnky. Tiež navštevujte akcie, kde je však potrebný prísny…

Cheesecake Pops

6.2.2016
79%
Hra - Cheesecake Pops
Video sa načíta
Pomôžte mladej slečne s upečeným chutného koláča s originálnymi doplnkami v tvare lízatiek. Podarí sa vám ho upiecť správne alebo to bude pohroma?

Elsa Realife Shopping

3.2.2016
76%
Hra - Elsa Realife Shopping
Video sa načíta
Pomôžte Else so zarábaním peňazí, aby si mohla nakúpiť nové oblečenie. Pomáhať jej samozrejme budete aj pri výbere oblečenia.
Hra - Barbie Shop Till You Drop
Video sa načíta
Barbie si potrebuje nakúpiť nové oblečenie, ktoré by mohla nosť na rôzne príležitosti. Pomôžte jej s výberom topánok, účesu a šiat a vytvorte krásny outfit. Nezabudnite za jednotlivú vec zaplatiť.
Hra - Barbie Confessions of a Shopaholic
Video sa načíta
Pomôžte Barbie pri nakupovaní a vyberte jej nové modely, ktoré by jej v šatníku nemali chýbať. Oblečte ju tak, ako by sa to páčilo práve vám.

First Date Shopping Spree

15.10.2015
78%
Hra - First Date Shopping Spree
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou nakupovať s touto peknou slečnou. Tiež ju musíte upraviť v salónoch podľa vašich predstáv.
Hra - Pregnant Anna Baby Shopping
Video sa načíta
Tehotná Anna potrebuje pomôcť s nákupom, pomôžte jej nájsť všetko zo zoznamu, aby mohla niečo chutné uvariť.

Model Mania

15.5.2015
86%
Hra - Model Mania
Video sa načíta
Vyberte si jedno z troch dievčat a oblečte ju na rôzne udalosti a podľa jej predstáv. Na každý nový outfit si musíte zarobiť. Podarí sa vám trafiť do štýlu?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)