Akčné

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Angry Birds HD

20.2.2017
70%
Hra - Angry Birds HD
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel parádny hry Angry Birds a to vo vysokom rozlíšení! Vašou úlohou je v každom kole sňať pomocou vtáčikov všetky zlá prasiatka. Hra obsahuje niekoľko desiatok úrovní.

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video sa načíta
V tejto parádnej budovateľskej stratégii si budete môcť postaviť hrad a vládnuť ako kráľovná! Vybudujte k svojmu hradu veľa dôležitých budov a postavte si obrovskú armádu.

Tempala

17.4.2016
69%
Hra - Tempala
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi, aby našiel všetky známe diamanty a vyhol sa nástrahám, ktoré na neho čakajú. Pomôžete mu sa prebojovať do cieľa a odhaliť každú hrobku?

Rabbit Love Wolf 2

15.3.2016
80%
Hra - Rabbit Love Wolf 2
Video sa načíta
V tejto akčnej skákačke budete sprevádzať vlka na jeho dobrodružnej ceste za duchom zajaca, ktorého zjedol. Po ceste sa budete musieť vysporiadať s mnohými prekážkami a taktiež nepriateľmi v podobe tigrov či ozbrojených ľudí. Podarí sa vám úspešne zdolať všetky levely?

Wendigo Brothers

11.12.2015
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video sa načíta
Vhodná skákačka pre dvoch hráčov, v ktorej sa budete musieť vzájomnou spoluprácou prepracovať až do domčeka. V ceste vám budú stáť zlí tučniaci a rôzne prekážky.
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej skákačky je dostať malého mimozemšťana bezpečne k jeho lietajúcemu tanieru. Aby sa vám to podarilo, musíte sa vyhýbať ostňom a ďalším nástrahám. Okrem toho sa snažte vyzbierať v každom kole všetky zlaté hviezdičky.

Balloon Hero

10.10.2015
80%
Hra - Balloon Hero
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude prejsť s hlavným hrdinom letiacim na balóne cez levely plné nástrah. Vyhýbať sa musíte ostňom a spaľujúcim laserovým lúčom. Pritom sa pokúste vyzbierať čo najviac hviezdičiek, ktoré sa v každom kole nachádzajú.

Feed Me

15.9.2015
68%
Hra - Feed Me
Video sa načíta
V tejto hre budete ovládať mäsožravú kvetinu, ktorú musíte dostať do cieľa. Počas cesty môžete jesť muchy.Chytíte ich všetky?
Hra - StrikeForce Kitty: Last Stand
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete ovládať tlupu mačiek a brániť tak svoju pevnosť. Na pevnosť útočí ďalšia tlupa mačiek, ktorú musíte zastaviť. V boji získavate ryby, za ktoré môžete vylepšovať vlastnosti mačiek. Tiež môžete získať rôzne oblečky, ktoré dodávajú bonus k vlastnostiam mačiek.

FraggerHra na skóreHra o medaily

11.9.2015
66%
Hra - Fragger
Video sa načíta
Zlikvidujte všetky nepriateľské jednotky za pomoci granátov, ktoré máte k dispozícii. Ale nebude to také jednoduché, ako sa môže zdať mieriť musíte skutočne presne.

Save The Pig Level Pack

16.6.2015
77%
Hra - Save The Pig Level Pack
Video sa načíta
V tejto akčnej skákačke budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi zachrániť prasiatko, ktoré bolo unesené. Než sa k nemu dostanete, budete si musieť poradiť s levelmi plnými prekážok. Okrem toho sa pokúste vyzbierať energetické bunky, ktoré vám otvoria cieľový teleport.

The Big Escape

15.6.2015
77%
Hra - The Big Escape
Video sa načíta
Dostaňte malého mimozemšťana späť do jeho lietajúceho taniera v tejto logickej hre. Vďaka zmenám gravitácie sa môžete pohybovať po zemi i po strope, čo vám umožní zdolať všetky prekážky. Pokúste sa v každom kole pozbierať všetky zlaté hviezdičky.
Hra - Big Hero 6 Fly Adventure
Video sa načíta
Robot z filmu Veľká šestka sa vydal na dlhú a nebezpečnú cestu, ktorú mu musíš pomôcť prejsť. Stačí sa poriadne vyhýbať všetkým prekážkam a byť dostatočne rýchla. Dokážeš to?

Dirty Devils Deluxe

30.4.2015
78%
Hra - Dirty Devils Deluxe
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude zničiť všetkých diablov a ďalšie pekelné bytosti. To sa vám môže podariť len tak, že ich vystreliíte správnym smerom a tým dostanete do kotla. Počet výstrelov je v každom kole obmedzený, takže budete museť mieriť skutočne presne.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)