2. svetová vojna

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Mini Commando

10.7.2013
72%
Hra - Mini Commando
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu vojenskú hru, v ktorej budete musieť zachrániť svoju rodinu z pazúrov nepriateľskej armády. V každej úrovni budete musieť použiť trochu logiky a trochu postrehu, aby ste jednotlivé kolá prekonali a zachránili rodinu.

Call of Duty 2

6.2.2013
56%
Hra - Call of Duty 2
Video sa načíta
Call of Duty 2 Vám prinášame v úplne novej flash podobe. Hra síce neobsahuje to čo počítačová verzia ale aj tak Vás pobaví. Vašou úlohou je postrieľať čo najviac vojakov, skôr než vás zastrelí.

Stalingrad

5.2.2013
68%
Hra - Stalingrad
Video sa načíta
V tejto tower defense hre budete mať za úlohu brániť mesto Stalingrad. K dispozícii budete mať delostrelectvo, bunkre, guľomety alebo protilietadlové delá. Všetko môžete navyše vylepšovať.

Artillery Rush

1.1.2013
78%
Hra - Artillery Rush
Video sa načíta
Artillery Rush je akčná hra, v ktorej sa vydáte dobývať nepriateľskú armádu i celé pevnosti. Jedinou vašou zbraňou bude obrovský kanón s obmedzeným počtom nábojov, pomocou ktoré musíte nepriateľa zlikvidovať. Dokážete zvíťaziť vo všetkých leveloch? Hra môže mať problém s ukladaním výsledku.…

Carveola Files

15.12.2012
75%
Hra - Carveola Files
Video sa načíta
Udržte vojnovú líniu a zabráňte nepriateľom preniknúť cez barikádu v strategickej hre Carveola Files. To akú obrannú stratégiu zvolíte bude závisieť len od vás a vojenských jednotiek, ktoré sa rozhodnete nakúpiť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)