Basketbal

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Perfect Fall

10.8.2016
72%
Hra - Perfect Fall
Video sa načíta
Podarí sa vám dostať loptu do koša? Musíte si však dávať pozor, pretože lopta aj kôš sa môžu pohybovať. Máte obmedzený počet pokusov.

Rio 2016: Basketball

15.7.2016
80%
Hra - Rio 2016: Basketball
Video sa načíta
Podarí sa vám trafiť čo najviac košov? Musíte si však dávať pozor na hráča, ktorý sa vám v tom snaží zabrániť. Môžete len trénovať alebo si zahrať turnaj.
Hra - Eddies Shot Clock Showdown
Video sa načíta
Zahrajte si super basket a snažte sa nastrieľať čo najviac košov. V každom kole sa počet požadovaných košov zvyšuje, čas však zostáva rovnaký.
Hra - Basketball Championship 2012
Video sa načíta
Máme tu parádnu basketbalovú hru, v ktorej sa budete snažiť trafiť loptu na kôš. V ceste máte však niekoľko prekážok, ktoré budete musieť prekonať. Dávajte si pozor na reštart, pretože prídete o body.
Hra - Calimero play Basketball
Video sa načíta
Koľko dokážete nasádzať košov v hre, kde je veľmi dôležitý odhad? Koľko lôpt v rade dokážete premeniť? Ako pomocník slúži trajektória, ktorá zobrazuje predpokladanú trasu letu lopty.

3 Point ShootoutHra na skóre

14.1.2015
72%
Hra - 3 Point Shootout
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru na skóre, v ktorej budete hádzať na kôš. Ak sa vám podarí nahádzať určitý počet košov, tak sa dostanete do ďalšieho kola. Dávajte si pozor na nepriaznivý vietor.

Ultimate Mega HoopsHra na skóreHra o medaily

2.7.2014
73%
Hra - Ultimate Mega Hoops
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra na váš postreh. Vašou úlohou bude nahádzať počas 10 kôl čo najväčší počet košov. Obtiažnosť sa stále zvyšuje.

Basketball Street

19.5.2014
75%
Hra - Basketball Street
Video sa načíta
Zahrajte si túto športovú hru, v ktorej budete hrať basketbal na ulici. Stačí iba kliknúť, nastaviť trajektóriu priamo do koša a znova kliknúť. Máte na to zakaždým sa trafiť?

Afro Basketball

15.5.2014
76%
Hra - Afro Basketball
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej musíte nahádzať čo najviac košov počas desiatich pokusov. S každým trafeným košom sa však vzďaľujete a každý ďalší pokus je náročnejší.

Top BasketballHra na skóreHra o medaily

16.2.2014
83%
Hra - Top Basketball
Video sa načíta
Cieľom hry Top Basketball je v obmedzenom časovom limite nastrieľať čo najviac košov a získať tak vysoké skóre. I keď sa vám v hre zobrazuje smer, ktorým lopta poletí, trafiť kôš nie je vždy najlahšie. Navyše pred každým hodom zmení lopta svoju polohu.

NBA Pro Hoops

4.10.2013
80%
Hra - NBA Pro Hoops
Video sa načíta
Basketbalisti majte sa na pozore, prichádza k Vám skvelá simulácia basketbalu. Vyberte si svoj ​​obľúbený tím zo slávnej NBA a postavte sa akémukoľvek súperovi. Ste fanúšikovia Lakers, Bucks či Bulls? Žiadny problém, pretože všetky tieto tímy sú k dispozícii.

Dino Basketball

7.9.2013
76%
Hra - Dino Basketball
Video sa načíta
V športovej hre Dino Basketball si môžete zmerať svoje sily s ostatnými tímami v hode na koš. Na začiatku hry si zvolíte družstvo, za ktoré chcete hrať a následne sa môžete pustiť do samotného zápasu. Pokiaľ chcete zvíťaziť, musíte vyhrať každý jeden zápas.
Hra - World Basketball Championship
Video sa načíta
Hra World Basketball Championship je výborným spracovaním basketbalu. Cieľom je nahádzať za päť hodov viac košov ako protivník. Vyberte si teda národný tím, za ktorý budete hrať a môžete sa vydať dobývať svetový šampionát. Aby ste mali úlohu trochu uľahčenú, hra Vám pomáha pri mierení, takže zhruba…

Sports Heads Basketball

16.4.2013
61%
Hra - Sports Heads Basketball
Video sa načíta
Sports Heads Basketball je basketballová hra, v ktorej na vás čaká desať zápasov proti desiatim rôznym súperom. Hrať budete vždy len proti jednému súperovi, napriek tomu zvíťaziť nebude až tak jednoduché. V hre na vás čaká i mnoho zaujímavých bonusov, pričom niekoré z nich vám pomôžu, iné zas…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)