Angry Birds

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Angry Birds HD

20.2.2017
70%
Hra - Angry Birds HD
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel parádny hry Angry Birds a to vo vysokom rozlíšení! Vašou úlohou je v každom kole sňať pomocou vtáčikov všetky zlá prasiatka. Hra obsahuje niekoľko desiatok úrovní.

Crazy Birds

17.2.2016
78%
Hra - Crazy Birds
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete pomocou vtákov zabíjať prasatá. V každom kole budete mať niekoľko vtáčikov, ktorí majú špecifické vlastnosti. Niektoré vtáčiky vybuchujú a niektoré zase zhadzujú bomby.

Angry Birds Race Puzzle

21.12.2015
74%
Hra - Angry Birds Race Puzzle
Video sa načíta
Podarí sa vám poskladať obrázok naštvaného vtáčika? Na výber máte buď klasickú skladačku, alebo puzzle. Pri puzzle si dokonca môžete zvoliť počet dielikov.
Hra - Angry Birds Water Adventure
Video sa načíta
Podarí sa vám v každom kole zobrať všetky hviezdičky? V každom kole máte dva vtáčiky, s ktorými musíte hviezdy pozbierať a dostať sa do vody. Dávajte si však pozor na prekážky a žraloky.

Angry Birds Kick Piggies

3.10.2015
76%
Hra - Angry Birds Kick Piggies
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať všetky prasiatka preč z hracej plochy. Využívať k tomu budete naštvané vtáčiky, ktorým môžete meniť tvar a tým ich uviesť do pohybu. Zároveň buďte opatrný, aby ste mimo hraciu plochu nezhodili i samotné vtáčiky.

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video sa načíta
Skúste zničiť všetko, čo budete mať v ceste na čo najmenej papagájov. Myslíte, že to zvládnete?

Angry Brain HalloweenHra na skóreHra o medaily

1.9.2015
45%
Hra - Angry Brain Halloween
Video sa načíta
Máme tu parádny hru, ktorá je podobná angry birds, akurát s inými postavičkami. Hra obsahuje niekoľko desiatok levelov. V každej úrovni sa na čo najmenej pokusov musíte snažiť zostreliť všetky postavičky v domčeku.
Hra - Angry Birds Bang Bang Bang
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru s nahnevaným vtáčikmi v hlavnej úlohe. Tentoraz budete s vtáčikom skákať po prasacích hlavách a získavať za ne mince. Za tieto mince potom môžete nakupovať rôzne vylepšenia.

Angry Birds Connections

28.6.2015
69%
Hra - Angry Birds Connections
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou čo najrýchlejšie spojiť tieto vtáky. Na pravej strane máte presný počet, dokážete ich pospájať a postúpiť ďalej?

Angry Birds Stella

11.4.2015
80%
Hra - Angry Birds Stella
Video sa načíta
V tejto hre prichádza ľahká obmena Angry Birds. Dokážete si poradiť so zničením nepriateľských základní, kde sú ukryté ošípané? Každý z Vašich vtákov má špeciálne schopnosti, ktoré sa budú počas hry iste veľmi hodiť.

Angry Birds Seek Wife

9.12.2014
77%
Hra - Angry Birds Seek Wife
Video sa načíta
Ovládate vtáka z Angry Birds a pomôžte mu dostať sa cez veľa nástrah k jeho vysnívanej slečne. Musíte kombinovať nafúknutie, spľasnutie a zastavenie tak, aby prešli celou cestou. Vyhnite sa plameňom, ktoré z Vás urobia grilované kurča.

Cool West

2.12.2014
76%
Hra - Cool West
Video sa načíta
V tejto akčnej hre na štýl Angry Birds bude vašou úlohou zlikvidovať všetkých banditov, ktorý sa ukrývajú vo svojich pevnostiach. K ich zničeniu budete využívať ovečky a ďalšie zvieratá, ktoré je potreba vystreliť z praku požadovaným smerom.

Angry Birds MahjongHra na skóreHra o medaily

21.11.2014
78%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si parádny mahjong s tematikou Angry Birds. Čaká na vás mnoho ťažkých kôl a hlavne desať minútový časový limit.

Angry Birds Bike Revenge

14.8.2014
73%
Hra - Angry Birds Bike Revenge
Video sa načíta
Známe Angry Birds tentoraz zasadli na bicykel a chcú prekonať veľmi náročnú trať, ktorú im prichystali prasatá. Dokážete im pomôcť v udržaní rovnováhy?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)