Správne načasovanie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Geometry Rush

10.9.2016
72%
Hra - Geometry Rush
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej musíte vystreliť šípku na trafiť bod na konci. Dávajte si pozor, pretože vám v ceste stojí veľa prekážok.

Monkey Go Happy Survive

12.3.2016
77%
Hra - Monkey Go Happy Survive
Video sa načíta
Vyberte si opičku a zažite nové menšie dobrodružstvá. Tentoraz však nebudete ovládať opičku, ale jeho kamaráta, ktorý musí prekonať rôzne prekážky. Využite svoj postreh, reagujte rýchlo a dávajte si pozor na pasti. Zvládnete prejsť všetky kolá?

Maniac Monkey

18.1.2016
71%
Hra - Maniac Monkey
Video sa načíta
Pomôžte opičke okrádať predajcov tým, že im budete kradnúť peniaze a ovocie, ktoré predávajú svojím zákazníkom. Podarí sa vám nazbierať dosť bodov, aby ste postúpili do vyššieho levelu?
Hra - Touch And Catch Winter Fun
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť veveričke menom Scrat z filmu Doba ľadová pozbierať čo najviac žaluďov. Tie sa budú postupne objavovať na strome, pričom vy ich musíte v pravú chvíľu zhodiť tak, aby ich veverička chytila do pripraveného koša. Aké najvyššie skóre dokážete nahrať?

Snow Village

30.12.2015
80%
Hra - Snow Village
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre s vianočnou tématikou sa vydáte na severný pól, kde budete musieť pomôcť škriatkom, pracujúcim pre Santa Clausa, zabaliť vianočné darčeky. Aby bol každý darček dokonalý, musíte každý krok prípravy správne načasovať.

Trolling Lion Jump

21.8.2015
75%
Hra - Trolling Lion Jump
Video sa načíta
Pomôžte cirkusovému levovi preskakovať po rotujúcich kolesách a vyzbierajte pritom čo najviac potravy. Pri skoku z jedného kolesa na druhé si musíte dávať pozor, aby lev neskočil mimo, inak hra končí. Dôležitý tak bude hlavne dobrý postreh a správne načasovanie.

Cut the Rope: Time TavelNÁŠ TIP

15.6.2015
85%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video sa načíta
V tejto parádnej hre budete mať za úlohu nakŕmiť žabky. Kŕmiť ich budete sladkosťami, ktoré visia na lane. Lano musíte prerezať vždy tak, aby ste pozbierali čo najviac hviezdičiek. Vďaka nim sa dostanete do ďalších levelov.

Goofy's Hot Dog Drop

17.5.2015
68%
Hra - Goofy's Hot Dog Drop
Video sa načíta
Goofyho práca je roznášanie hotdogov do domácností, pomôžte mu všetky rozniesť a trafiť sa do zákaznikovej ruky. Medzerníkom hádžete do dolných výšok a písmenom C na horné poschodia. Dôležité je i načasovanie hodu. Podarí sa vám splniť všetky kola?

Touch the Bubbles 4

7.1.2015
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video sa načíta
Spájaj guličky v tejto postrehovej hre. Najlepšie je, aby si to zvládla rovno jedným ťahom. Možno ti to najskôr bude pripadať ľahké, ale časom sa budú objavovať rôzne červené prekážky. Keď sa ich dotkneš, prídeš o život. Zvládneš sa dostať skrz všetky levely?

Shadow Game

14.12.2014
94%
Hra - Shadow Game
Video sa načíta
Tieň je pre vás v tejto hre bezpečné miesto. Vašou úlohou bude zobrať každú hviezdičku v danej úrovni. Musíte si však dávať pozor na ich strážcov. Akonáhle vás niekto zbadá, tak sa spustí smrtiace paľba.

Grasshopper

16.5.2014
78%
Hra - Grasshopper
Video sa načíta
Vyskúšajte si novú skákačku Grasshopper, v ktorej hráte za malého mimozemšťana, ktorý rád skáče a želá si prekonať rekord. Hra sa ovláda myšou, tou regulujete silu, ktorú Yuichi použije. Keď budete tlačidlo iba držať, tak sa vám zobrazí aj biela čiara, ktorá naznačuje trajektóriu letu. Zvládnete s…

Santa's Little Helpers

29.12.2013
78%
Hra - Santa's Little Helpers
Video sa načíta
Počas Vianoc majú na severnom póle veľa práce. Santovi škriatkovia pracujú o sto šesť a vyrábajú veľa darčekov pre deti po celom svete. Lenže veľa ich ochorelo a potrebujú vašu pomoc! Vaša úloha je teda jasná - pozrite sa do vrecka a podľa toho vytvorte darček. Dávajte si pozor, pretože máte na to…

Pyramid Bloxx

26.12.2013
76%
Hra - Pyramid Bloxx
Video sa načíta
Zahrajte si jednoduchú hru, v ktorej budete potrebovať pevné nervy a správne načasovanie! Vašou úlohou je odovzdať drahokam do ďalšieho poschodia. Postupom času je však hra rýchlejšia a poschodia sú oveľa ďalej od seba.

Rocket Squirrel

25.10.2013
74%
Hra - Rocket Squirrel
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je pomôcť veveričke pozbierať v každom kole všetky oriešky. Dôležitý pritom bude najmä dobrý postreh, kedže veverička sedí na rýchlej rakete. Raketu je možné za pomoci lán prichytiť na pevné body a tým vyzbierať všetky oriešky v ich okolí.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)