Skákanie do výšky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Doodle Jump

26.1.2017
76%
Hra - Doodle Jump
Video sa načíta
Máme tu super skákačku, v ktorej sa snažíte získať čo najviac bodov. Dávať pozor si musíte na prekážky a hlavne nespadnúť dole.

Crossy Sky Guriko

26.9.2016
72%
Hra - Crossy Sky Guriko
Video sa načíta
Podarí sa vám vyskákať čo najviac a získať čo najviac jahôd? Musíte si však dávať pozor, aby ste sa trafili na pevnú plošinu. Hra sa postupom zrýchľuje.

Rapunzel Tower

10.7.2016
78%
Hra - Rapunzel Tower
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej sa snaží s princom vyskákať ako vysoko to len pôjde. Musíte sa pritom vyhnúť všetkým prekážkam. Za nazbierané hrebene potom môžete nakúpiť rôzne vylepšenia.

Tigger

11.1.2016
77%
Hra - Tigger
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude dostať tigra z Macka Pú čo najvyššie. Pohybovať sa budete po obláčikoch, medzi ktorými musíte preskakovať tak, aby ste nespadli. Čím vyššie sa vám podarí vyskákať, tým vyššie skóre získate.
Hra - Kung Fu Panda: Tigress Jump
Video sa načíta
Pomozte tygřice z filmu Kung Fu Panda, aby se dostala do cíle za pomoci lampionů, od kterých se musí odrážet. Nedovolte, aby spadla.

Lost Angel

18.8.2015
71%
Hra - Lost Angel
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať anjelikovi dostať sa domov. Musíte najskôr vyskočiť a potom pomocou myši sa pohybovať po prstienkoch až hore, akonáhle spadnete, tak hra končí.

Minion Jump Adventure

1.6.2015
83%
Hra - Minion Jump Adventure
Video sa načíta
Pomôžte Minionovi, aby sa dostal na najvyššiu priečku. Počas cesty budete stretávať rôznych pomocníkov, ako napríklad raketku, ktorá vám pomôže prejsť väčšinu políčok. Podarí sa vám ho dostať do cieľa?

Air Balloon Ride

26.4.2015
71%
Hra - Air Balloon Ride
Video sa načíta
Pokúste sa vyhnúť všetkým predmetom, ktoré by mohli prepichnúť Váš balón a tým skomplikovať cestu do oblakov. Zbieraním jedla nazbierate vyššie skóre a dosiahnete vyššie bodové ohodnotenie.

Sky Streaker

15.4.2015
79%
Hra - Sky Streaker
Video sa načíta
Veľký postreh je základom úspechu v tejto hre, kde so zajacom musíte vyliezť čo najvyššie. Počas svojej cesty sa pokúste nazbierať čo najviac mincí a tiež vyhnúť sa všetkému oblečenie, ktoré stretnete.

Warpy Space

3.4.2015
76%
Hra - Warpy Space
Video sa načíta
Ako vysoko dokážete vyskákať pred lúčom, ktorý Vás spáli? Pohybujte sa obratne a presne skáčte. Akékoľvek zaváhanie Vás môže stáť život. Na ceste si môžete nazbierať tiež celý rad bonusov.

Monkeys Balance

22.3.2015
60%
Hra - Monkeys Balance
Video sa načíta
Opičky sa rozhodli, že si vytvoria najvyššiu živú vež, vašou úlohou je im pomáhať, aby vež nespadla. Musíte ich naskladať tak, aby vež bola stabilná a dokázala odolať pohybom opičkám. Podarí sa vám vytvoriť najvyššiu vež?

Sheep Campaign

13.2.2015
76%
Hra - Sheep Campaign
Video sa načíta
Cieľom hry je vyskákať s ovečkou do nebeských výšin. Ako vysoko to však bude záleží presne na Tebe. Dokážeš sa na ceste vyhnúť aj hladným vlkom a mnohým ďalším nástrahám?

Jump BeeBee Jump

11.2.2015
74%
Hra - Jump BeeBee Jump
Video sa načíta
Ako vysoko dokážete vyskákať s malým panáčikom? Ovládajte ho iba pohybom myši. Pri skočení na hamburger urobíte super skok.

Pink Galaxy

6.2.2015
75%
Hra - Pink Galaxy
Video sa načíta
Vyskáčte do najvyšších poschodí vesmíru. Vyberte si dobrú cestu, na ktorej sa vyhnete všetkým prekážkam. Tiež sledujte indikátor, kde bude padať meteorit. Do akého poschodia výškačete?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)