Strieľanie z dela

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Angry Birds HD

20.2.2017
70%
Hra - Angry Birds HD
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel parádny hry Angry Birds a to vo vysokom rozlíšení! Vašou úlohou je v každom kole sňať pomocou vtáčikov všetky zlá prasiatka. Hra obsahuje niekoľko desiatok úrovní.

Sea Bubble Pirates 3

19.2.2016
77%
Hra - Sea Bubble Pirates 3
Video sa načíta
V tejto hre s pirátskym motívom budete zostreľovať rovnako farebné guľôčky. Farebné guľôčky strieľate z dela, v ktorom ich môžete tiež meniť.

The Bony Puzzler

29.10.2015
70%
Hra - The Bony Puzzler
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude nazbierať všetky tekvice. Pomocou dela na ne budete strieľať kostlivcov.

BrickDown Nextgen

19.9.2015
75%
Hra - BrickDown Nextgen
Video sa načíta
Pokúste sa presne mierenými ranami zostreliť všetky hracie elementy z plošiny. Niekedy to bude vyžadovať viac pokusov. Akonáhle však bude hracia plocha čistá, ihneď postupujete do ďalšieho kola.

Marbles Myth

5.5.2015
73%
Hra - Marbles Myth
Video sa načíta
Strieľaj farebné guličky tak, aby sa spojili s ďalšími guličkami rovnakej farby. Je nutné mieriť veľmi presne, pretože najmenšia možná skupinka guličiek sa skladá z troch rovnakých. Dokážete túto situáciu vyriešiť?

Color World Origins

20.1.2015
85%
Hra - Color World Origins
Video sa načíta
Tvojou úlohou bude zafarbenie všetkých krabíc podľa farby smajlíka, ktorý je na nej nakreslený. Budeš môcť využiť nielen všebarevné delové gule, ale aj ďalšie herné prvky s vhodnou farbou.

Swerveball

16.11.2014
79%
Hra - Swerveball
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre je vystreliť loptičku tak, aby ste ju dostali do jamky. Ak sa to nepodarí na prvýkrát, využite to, že zostane zobrazená trajektória predošlého výstrelu. Podľa nej si potom môžete veľmi jednoducho upraviť parametre ďalšieho výstrelu.
Hra - Sheep vs Aliens 2 Zero Gravity
Video sa načíta
Máme tu pre vás druhé pokračovanie tejto super logickej hry, v ktorej budete odrážať útok mimozemšťanov. Cieľom bude odpaľovať z dela ovečky a zasahovať nepriateľov. Podarí sa vám ich zlikvidovať na čo najmenej striel?

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta
Urputný boj, ktorý sa rozbehne v hre Sheep vs Aliens 2, potrebuje práve Teba. Dokážeš namieriť ovce tak, aby zostrelili zlých mimozemšťanov, ktorí sa snažia obsadiť nové planéty?

Angry Gran TossHra na skóreHra o medaily

4.9.2014
75%
Hra - Angry Gran Toss
Video sa načíta
Podarí sa vám odpáliť babu čo najďalej? Počas letu zbierate veľa bonusov, z ktorých môžete následne získať peniaze. Navyše môžete babu podporiť streľbou. Následne môžete v obchode nakúpiť mnoho vylepšení, aby ste doleteli čo najďalej.

Bloopers

29.7.2014
84%
Hra - Bloopers
Video sa načíta
Zahrajte si Bloopers, logickú hru, v ktorej budete strieľať z dela a ničiť veci. Cieľom je na čo najmenší počet striel, zničiť čo najviac sa bude dať. Ak si myslíte, že to zvládnete, tak neváhajte a vyskúšajte si ju rovno.
Hra - Vampire Cannon Level Pack
Video sa načíta
Zahrajte si túto logickú hru, v ktorej budete strieľať z dela upírov. Cieľom je zasiahnuť všetkých ľudí na ploche. Na začiatku to bude jednoduché, ale neskôr to bude o dosť ťažšie.
Hra - Fort Blaster: Ahoy There!
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej na vás čaká niekoľko desiatok úrovní! Ako pirát na lodi bude vašou úlohou zničiť šľachtu a ich domy. K dispozícii budete mať niekoľko druhov streliva.

Gem Cannon Deluxe

4.7.2014
78%
Hra - Gem Cannon Deluxe
Video sa načíta
Zbierajte drahé kamene pomocou dela! Nie je na tom nič ťažké, stačí len zamieriť a páliť. Akurát v ďalších leveloch budú kamene zle prístupné, takže budete musieť využívať múr. Zvládnete zdolať každý level?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)