Doleť čo najďalej

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Santa Airlines

24.11.2019
85%
Hra - Santa Airlines
Naviguj Santu v jeho lietadle Skybus DEC25. Preletí medzi mrakmi, zachráň neposlušné deti a doletu včas s darčekmi na Vianoce!

Get that jetHra na skóreHra o medaily

15.9.2016
74%
Hra - Get that jet
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť hodiť lastovičku čo najďalej to pôjde. Pokúste sa lastovičku hodiť tak, aby preletela oknom a doletela tak čo najďalej.

Zoo Panic

9.3.2016
80%
Hra - Zoo Panic
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej si vyberiete zvieratko a následne sa s ním budete snažiť uraziť čo najväčšiu vzdialenosť. Lietať budete pomocou balóna, ktorému však dochádza palivo. Tiež si musíte dávať pozor na obmedzený počet životov. Za získané diamanty môžete nakupovať mnohé vylepšenia.

Rocket Toilet 2

12.1.2016
74%
Hra - Rocket Toilet 2
Video sa načíta
Pomôžte pravekému človeku, aby sa za pomoci odpalu dostal, čo najďalej. K tomu budete potrebovať rýchle reakce a správne načasovanie. Za každý odpal získate určitý počet bodov, za ktoré si môžete nakúpiť vylepšenia. Dostaňte sa čo najdalej!

Canoniac Launcher 2

3.10.2015
77%
Hra - Canoniac Launcher 2
Video sa načíta
Strieľajte robota Jimmyho čo najďalej to len pôjde. Čím ďalej doletí, tým viac peňazí získate na vylepšenia.
Hra - Barbie Superhero Pet Rescue
Video sa načíta
Barbie musí zachrániť zranenú mačku. Pomôžte jej s touto úlohou, aby to prežila a mohla sa vrátiť späť k majiteľke.

Birds Joyride

20.8.2015
75%
Hra - Birds Joyride
Video sa načíta
Ako ďaleko doletíte v tejto hre, kde na Vás číha naozaj veľké množstvo prekážok a nepriateľov? Cieľom je tiež zbieranie mincí, ktoré použijete v obchode na nákup vylepšení a ďalších vecí.

Potty Racers

9.8.2015
75%
Hra - Potty Racers
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru s malým panáčikom a pomôžte mu, aby so svojim vozidlom doskočil, čo najďalej. Počas hry si vozidlo môžete vylepšovať, aby bol vás skok ešte lepší.

Timmy

13.6.2015
79%
Hra - Timmy
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto oddychovej hre bude dostať sa s kúskom kmeňa cez les plný rozličných prekážok a nástrah čo najďalej. Spočiatku sa vám podarí preletieť len pár metrov, avšak akonáhle získate dostatok peňazí, môžete si nakúpiť vylepšenia, ktoré vám umožnia prekonať i veľké vzdialenosti.

Pluto Space Quest

13.6.2015
78%
Hra - Pluto Space Quest
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto oddychovke bude dostať raketu na Pluto. Počas každého letu sa snažte vyzbierať čo najviac peňazí, ktoré vám poslúžia na nákup rozličných vylepšení. Vylepšenia vám umožnia nielen doletieť ďalej, ale i zdolať všetky prekážky.

Sushi Catapult

19.4.2015
88%
Hra - Sushi Catapult
Video sa načíta
Pomôžte sa tomuto hladnému kocúrovi dostať do Tokia. Lenže po ceste sa musíte vyhýbať prekážkam a zbierať sushi, aby ste mali dosť sily. Keď už nebudete zrýchľovať, tak môžete tlačidlom myši zrýchliť. Tiež budete môcť vylepšovať jeho schopnosti. Podarí sa vám ho v poriadku dopraviť?

Stitchs Island Tour

19.4.2015
78%
Hra - Stitchs Island Tour
Video sa načíta
Ako ďaleko dokážete doletieť s malým hrdinom v tejto hre? Základom úspechu je dobrý štart, takže je potrebné napnúť ho čo najviac. Potom stačí dobre manévrovať vo vzduchu.

Stone Punk

5.2.2015
79%
Hra - Stone Punk
Video sa načíta
Vylepšujte svoje praveké vozidlo, aby sa dostalo čo najďalej. Najprv ho vystreľte na katapulte a potom musíte čo najďalej dôjsť po zemi alebo letieť vzduchom. Akú vzdialenosť dokážete prekonať?

Flappy Pony

22.1.2015
66%
Hra - Flappy Pony
Video sa načíta
Zahrajte si známu hru Flappy tentoraz však s poníkom z My Little Pony. Podarí sa vám prejsť až na koniec?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)