Doleť čo najďalej

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Get that jetHra na skóreHra o medaily

15.9.2016
74%
Hra - Get that jet
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť hodiť lastovičku čo najďalej to pôjde. Pokúste sa lastovičku hodiť tak, aby preletela oknom a doletela tak čo najďalej.

Zoo Panic

9.3.2016
80%
Hra - Zoo Panic
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej si vyberiete zvieratko a následne sa s ním budete snažiť uraziť čo najväčšiu vzdialenosť. Lietať budete pomocou balóna, ktorému však dochádza palivo. Tiež si musíte dávať pozor na obmedzený počet životov. Za získané diamanty môžete nakupovať mnohé vylepšenia.

Rocket Toilet 2

12.1.2016
74%
Hra - Rocket Toilet 2
Video sa načíta
Pomôžte pravekému človeku, aby sa za pomoci odpalu dostal, čo najďalej. K tomu budete potrebovať rýchle reakce a správne načasovanie. Za každý odpal získate určitý počet bodov, za ktoré si môžete nakúpiť vylepšenia. Dostaňte sa čo najdalej!

Canoniac Launcher 2

3.10.2015
77%
Hra - Canoniac Launcher 2
Video sa načíta
Strieľajte robota Jimmyho čo najďalej to len pôjde. Čím ďalej doletí, tým viac peňazí získate na vylepšenia.
Hra - Barbie Superhero Pet Rescue
Video sa načíta
Barbie musí zachrániť zranenú mačku. Pomôžte jej s touto úlohou, aby to prežila a mohla sa vrátiť späť k majiteľke.

Birds Joyride

20.8.2015
75%
Hra - Birds Joyride
Video sa načíta
Ako ďaleko doletíte v tejto hre, kde na Vás číha naozaj veľké množstvo prekážok a nepriateľov? Cieľom je tiež zbieranie mincí, ktoré použijete v obchode na nákup vylepšení a ďalších vecí.

Potty Racers

9.8.2015
75%
Hra - Potty Racers
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru s malým panáčikom a pomôžte mu, aby so svojim vozidlom doskočil, čo najďalej. Počas hry si vozidlo môžete vylepšovať, aby bol vás skok ešte lepší.

Timmy

13.6.2015
79%
Hra - Timmy
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto oddychovej hre bude dostať sa s kúskom kmeňa cez les plný rozličných prekážok a nástrah čo najďalej. Spočiatku sa vám podarí preletieť len pár metrov, avšak akonáhle získate dostatok peňazí, môžete si nakúpiť vylepšenia, ktoré vám umožnia prekonať i veľké vzdialenosti.

Pluto Space Quest

13.6.2015
78%
Hra - Pluto Space Quest
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto oddychovke bude dostať raketu na Pluto. Počas každého letu sa snažte vyzbierať čo najviac peňazí, ktoré vám poslúžia na nákup rozličných vylepšení. Vylepšenia vám umožnia nielen doletieť ďalej, ale i zdolať všetky prekážky.

Sushi Catapult

19.4.2015
88%
Hra - Sushi Catapult
Video sa načíta
Pomôžte sa tomuto hladnému kocúrovi dostať do Tokia. Lenže po ceste sa musíte vyhýbať prekážkam a zbierať sushi, aby ste mali dosť sily. Keď už nebudete zrýchľovať, tak môžete tlačidlom myši zrýchliť. Tiež budete môcť vylepšovať jeho schopnosti. Podarí sa vám ho v poriadku dopraviť?

Stitchs Island Tour

19.4.2015
78%
Hra - Stitchs Island Tour
Video sa načíta
Ako ďaleko dokážete doletieť s malým hrdinom v tejto hre? Základom úspechu je dobrý štart, takže je potrebné napnúť ho čo najviac. Potom stačí dobre manévrovať vo vzduchu.

Stone Punk

5.2.2015
79%
Hra - Stone Punk
Video sa načíta
Vylepšujte svoje praveké vozidlo, aby sa dostalo čo najďalej. Najprv ho vystreľte na katapulte a potom musíte čo najďalej dôjsť po zemi alebo letieť vzduchom. Akú vzdialenosť dokážete prekonať?

Flappy Pony

22.1.2015
66%
Hra - Flappy Pony
Video sa načíta
Zahrajte si známu hru Flappy tentoraz však s poníkom z My Little Pony. Podarí sa vám prejsť až na koniec?

Rocket Santa 2

19.1.2015
75%
Hra - Rocket Santa 2
Video sa načíta
Santa Claus musí cestou na oblohu zozbierať všetky vianočné darčeky. Za každú jazdu dostaneš peniaze, vďaka ktorým si budeš môcť kupovať vylepšenia a doletieť tak s každým letom ďalej a ďalej.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)