Hádzanie na cieľ

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Perfect Fall

10.8.2016
72%
Hra - Perfect Fall
Video sa načíta
Podarí sa vám dostať loptu do koša? Musíte si však dávať pozor, pretože lopta aj kôš sa môžu pohybovať. Máte obmedzený počet pokusov.
Hra - Holly's Water Balloon Blast
Video sa načíta
Balóniková bitka je v plnom prúde a na vás bude zasiahnuť čo najviac chlapcov. Budete obmedzený časom, takže musíte rýchlo mieriť a hádzať.

Swish!

2.11.2015
78%
Hra - Swish!
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať v každom kole basketbalovú loptu do koša. Pritom sa snažte loptu hodiť tak, aby ste s ňou pozbierali všetky tri hviezdičky a zasiahli zlatú mušku. Pomáhať vám pritom budú rozličné plošiny, od ktorých je možné loptu odraziť.

FraggerHra na skóreHra o medaily

11.9.2015
66%
Hra - Fragger
Video sa načíta
Zlikvidujte všetky nepriateľské jednotky za pomoci granátov, ktoré máte k dispozícii. Ale nebude to také jednoduché, ako sa môže zdať mieriť musíte skutočne presne.
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za Oggyho alebo škodíkov. Cieľom je zabrániť škodíkom v krádeži jedla alebo im tiež pomôcť.

Bear Fishing

6.7.2015
76%
Hra - Bear Fishing
Video sa načíta
Dokážete nakŕmiť medvieďa? Cieľom je na čo najmenej pokusov trafiť všetky rybky a nakŕmiť mláďa.
Hra - Basketball Championship 2012
Video sa načíta
Máme tu parádnu basketbalovú hru, v ktorej sa budete snažiť trafiť loptu na kôš. V ceste máte však niekoľko prekážok, ktoré budete musieť prekonať. Dávajte si pozor na reštart, pretože prídete o body.
Hra - Calimero play Basketball
Video sa načíta
Koľko dokážete nasádzať košov v hre, kde je veľmi dôležitý odhad? Koľko lôpt v rade dokážete premeniť? Ako pomocník slúži trajektória, ktorá zobrazuje predpokladanú trasu letu lopty.

3 Point ShootoutHra na skóre

14.1.2015
72%
Hra - 3 Point Shootout
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru na skóre, v ktorej budete hádzať na kôš. Ak sa vám podarí nahádzať určitý počet košov, tak sa dostanete do ďalšieho kola. Dávajte si pozor na nepriaznivý vietor.

Racoon Shooter

28.11.2014
74%
Hra - Racoon Shooter
Video sa načíta
V tejto hre je postup do ďalšieho kola podmienený zostrelením predmetov vo vzduchu. Chce to presnú mušku a tiež dobrý postreh. Aby ste postúpili musíte zničiť presne daný počet predmetov. Trafením dynamitu zničíte aj predmety v jeho okolí.

Lucas Vs Crocodile

15.10.2014
71%
Hra - Lucas Vs Crocodile
Video sa načíta
Dokážeš nakŕmiť hladné krokodíly? Snaž sa trafiť kusy mäsa do papule týchto hladných tvorov. Iste to nebude nič ťažké, pretože máš k dispozícii mieridlo. Ak vyhádžeš mäso naprázdno, budeš musieť kolo opakovať.

BalleryHra na skóreHra o medaily

12.9.2014
78%
Hra - Ballery
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej máte dostať v 18 kolách loptičku na čo najvyššiu výsledok. Stačí správne namieriť a loptičku vystreliť.

Tommy Slingshot

15.8.2014
82%
Hra - Tommy Slingshot
Video sa načíta
Zahrajte si túto logickú hru, v ktorej budete hrať za mladého hrdinu Tommyho. Tommy bojuje proti kostlivcom, pomocou svojho praku. Cieľom je zničiť čo najmenej vecí a zabiť všetky kostlivca. Myslíte si, že to zvládnete?

Carrot Hunt

28.7.2014
78%
Hra - Carrot Hunt
Video sa načíta
Pomôžte tomuto malému zajačikovi zostreliť čo najviac mrkvičiek! Pomocou praku zostreľte všetky mrkvy a pokračujte do ďalších levelov. Dávajte si pozor, nech nevystrieľate všetky guľôčky, inak končíte. Zvládnete dohrať celú hru?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)