Bojové

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Rats Cooking

18.2.2016
78%
Hra - Rats Cooking
Video sa načíta
Podarí sa vám chrániť pred nebezpečnými krysami? Na vás a na váš stánok neustále útočia a vy ich musíte pozabíjať. Zbierajte mince a kupujte si nové vylepšenia.

Nanny Sleepytime

17.9.2015
74%
Hra - Nanny Sleepytime
Video sa načíta
Pestúnka v škôlke má plné ruky detí, ktoré nechcú po obede spať. Bude potrebné im dať na zadok, aby naskákali do postele a v kľude odpočívali. Dokážete si poradiť?
Hra - A Sitch in Time - episode 1: Present
Video sa načíta
Kim Possible sa pustila do nového dobrodružstva a preto potrebuje vás, aby ste jej pomohli protivníkov prekonať. Pomôžete jej, aby zvíťazila?
Hra - StrikeForce Kitty: Last Stand
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete ovládať tlupu mačiek a brániť tak svoju pevnosť. Na pevnosť útočí ďalšia tlupa mačiek, ktorú musíte zastaviť. V boji získavate ryby, za ktoré môžete vylepšovať vlastnosti mačiek. Tiež môžete získať rôzne oblečky, ktoré dodávajú bonus k vlastnostiam mačiek.

Kung Fu Rumble

24.8.2015
70%
Hra - Kung Fu Rumble
Video sa načíta
Dračí bojovník je ochranca mieru a pokoja. Niekedy to však znamená, že musí použiť aj svoje päste proti nepriateľom. Pokúste sa poraziť všetkých protivníkov, ktorí sa Vám postavia do cesty.
Hra - Papa Louie 3: When Sundaes Attack!
Video sa načíta
Louie sa už tretíkrát vydáva za dobrodružstvom. Musí oslobodiť všetkých svojich zákazníkov, inak nebude mať žiadne zárobky. Jeho nepriateľmi sú napríklad zákusky, ovocie alebo zelenina. Myslíš si, že sa zvládneš v každom kole dostať včas do cieľa?

Strikeforce Kitty 2

20.3.2015
68%
Hra - Strikeforce Kitty 2
Video sa načíta
V tejto akčnej hre bude vašou úlohou pomáhať štyrom mačičkám, zdolávať rôzne prekážky a protivníkov. Počas cesty musíte zbierať rybičky, aby ste si mohli nakúpiť novú výzbroj. Podarí sa vám vyhrať?

Cactus McCoy 2

14.12.2014
80%
Hra - Cactus McCoy 2
Video sa načíta
McCoy je späť a čaká ho nové dobrodružstvo! Budete bojovať proti zloduchom, ktorí uniesli malú dievčatko. Zbierajte cenné kovy, rôzne predmety, bojujte s nepriateľmi a dávajte pozor, nech vás nezabijú. Zvládnete nájsť správnu cestu a zachrániť ju?

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta
Strategická pařba, v ktorej budete musieť brániť svoju pevnosť. Hlavne však musíte zničiť nepriateľskú pevnosť tým, že na ňu budete vysielať jednotky. Svoje jednotky môžete neustále zlepšovať.

Kings Rush

19.10.2014
70%
Hra - Kings Rush
Video sa načíta
Kráľ sa rozhodol, že sa vydá na dovolenku k moru, samozrejme do trópov. Preto však musí prejsť niekoľko susedných kráľovstva, kde ho ale nechcú pustiť cez svoje územie. Stačí kráľa posadiť do bojového stroja, aby nakoniec došiel tam, kam chce.
Hra - Robin Steele the Waifu Thief
Video sa načíta
V tejto hre budete hľadať jedného zo stratených poníkov. Budete hrať za odhodlaného bojovníka, ktorý urobí čokoľvek, aby našiel svoju milovanú. Chyťte obrovské kladivo a dajte všetkým čo si zaslúžia!

Battle CaveHra na skóreHra o medaily

4.6.2014
76%
Hra - Battle Cave
Video sa načíta
Veľa bojových hier pre slečny nie je, táto však neublíži. V hre Battle Cave budete udatným rytierom, ktorý sa musí prebiť cez monštrá až do cieľa. Po ceste budete zbierať mince a životy. Narazíte však aj na chlapca, princezné alebo dievčatá na lietajúcom obláčiku, ktorí vám dajú zvláštny bonus.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Abobo's Big Adventure

18.10.2014
70%
Hra - Abobo's Big Adventure
Video sa načíta
Zahrajte si túto starú hru od Nintenda! Budete hrať za drsného Abobo, ktorému uniesli kamaráta, ale on to len tak nenechá. Trochu mu ruplo v bedni a jediné čo sa mu ženie hlavou je pomsta. Vašou úlohou bude dať nakladačku každému, koho stretnete. Klávesou S môžete zdvíhať predmety a zároveň ich…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)