Lode

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Happy Holiday

18.4.2016
79%
Hra - Happy Holiday
Video sa načíta
Lily a Lucy chcú ísť na dovolenku, aby zažili nové dobrodružstvá a zarobili si aj nejaké peniaze. Pomôžete im pri tejto ceste, aby si našetrili dosť peňazí a navštívili najkrajšie kúty sveta?

Princess Moana's Ship

30.1.2016
83%
Hra - Princess Moana's Ship
Video sa načíta
Oblečte si princeznu Moanu a pomôžte jej so stavbou lode, ktorú potrebuje k prežitiu na ostrove. Bude s vašou pomocu spokojná?

Teen Ship Wash

11.1.2015
78%
Hra - Teen Ship Wash
Video sa načíta
Nikola je mladá kapitánka, ktorá si kúpila lodičku v hroznom stave. Pomôžte jej ju vylepšiť modernými farbami a samotnou opravou, aby sa na nej so svojou posádkou mohla previesť.

Caribbean Admiral

19.5.2014
80%
Hra - Caribbean Admiral
Video sa načíta
Staňte sa kapitánom vojnovej flotily lodí, ktorá bude obávaná po celom šírom mori!! V tejto hre totiž môžete mať až 3 lode, s ktorými sa budete plaviť po mori, okrádať lode, plieniť prístavy a voziť tovar. Vaše lode potom môžete upravovať alebo nakupovať oveľa lepší.

Age Of Wind 2

18.5.2014
85%
Hra - Age Of Wind 2
Video sa načíta
Stretnite sa v tých najväčších námorných bitkách! Staňte sa kapitánom bojovej loďky a postupne ju vylepšujte alebo nakupujte nové. Môžete drancovať obchodné lode alebo obchodovať s rôznymi komoditami.

Unlimited Rescue

17.11.2013
78%
Hra - Unlimited Rescue
Video sa načíta
V hre Unlimited Rescue je nutné konať rýchlo a presne, pretože sa stanete záchranárom a musíte zachrániť všetkých ľudí, ktorí sú uväznení na strechách domov a tiež na malých ostrovčekoch. Dokážete zachrániť všetkých?

The Islands of Freedom

16.9.2013
74%
Hra - The Islands of Freedom
Video sa načíta
The Islands of Freedom je skvelá stratégia odohrávajúca sa na mori. Cieľom je obsadzovať ostrovy, ktoré sú na mape. Každý z ostrovov má daný počet obyvateľov, ktorý musíte prekonať. aby ste ho obsadili. V praxi to znamená, že na ostrov s desiatimi ľuďmi, musíte poslať svojich 11, aby ste ho…

Phoenix

18.6.2013
75%
Hra - Phoenix
Video sa načíta
Určite si každý z vás pamätá telefón Nokia 3310 alebo 3330. Máme tu pre vás hru, podobnú Space Impact, akurát v tejto hre môžete svoju loď po každom leveli vylepšovať. Môžete dopĺňať štíty, vylepšovať silu palubných zbraní a dokonca môžete kúpiť aj automatické zbrane, takže sa budete môcť sústrediť…

3D Motorboat

30.1.2013
70%
Hra - 3D Motorboat
Video sa načíta
3D hra, v ktorej budete mať za úlohu nazbierať čo najviac bodov so svojím rýchlym člnom. Princípom hry je sa držať vždy na tej strane, na ktorej je počítadlo s bodmi. Navyše keď budete prechádzať tesne okolo ostatných lodí alebo prekážok, tak získate znásobenie bodov.

River Rush

4.12.2012
71%
Hra - River Rush
Video sa načíta
V hre River Rush si zajazdíte na motorovom člne po rieke plnej nebezpečných prekážok. Vyhnite sa všetkým balvanom a ostrovčekom a pokúste sa pozbierať čo najviac bonusových bodov.

Pole veslování

7.10.2012
86%
Hra - Pole veslování
Video sa načíta
Skúšali ste sa niekedy plaviť na kanoe? V tejto hre si to budete môcť vyskúšať. Vydajte sa na divokú rieku a dokážte svoje vodácke umenie. Vyhýbať sa budete musieť všetkým kameňom a nástrahám. Samozrejme nesmiete ani vraziť do brehu.

Blue Harbour Parking

7.9.2012
68%
Hra - Blue Harbour Parking
Video sa načíta
Hra Blue Harbour Parking vás prenesie do prístavu, kde ako nováčik dostanete naozaj neľahkú úlohu. Vašou prácou bude bezpečne do prístavu zaparkovať všetky prichadzajúce lode. Pri parkovaní však nesmiete naraziť, inak hra končí a vy budete musieť začať úplne odznova.

Upstream Kayak

24.3.2012
81%
Hra - Upstream Kayak
Video sa načíta
Zdolajte nástrahy divokej rieky na kajaku! Trasa je nebezpečná a skýta mnoho nástrah, avšak s trochou zručnosti a tréningu sa vám určite podarí prísť až do cieľa. Hra Upstream Kayak vás nadchne svojou grafikou a skvelou hrateľnosťou.

Microboats

30.5.2011
65%
Hra - Microboats
Video sa načíta
Závodná 3D hra, v ktorej zasadnete za kormidlo mikroloďky. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych typov závodov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)