Hry pre 2

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Tic Tac Toe Paper Note

3.11.2019
69%
Hra - Tic Tac Toe Paper Note
Video sa načíta
Hra Tic Tac Toe Paper Note sú klasické piškvorky, ktoré Vám potrápia hlavu. Dokážete vyhrať nad počítačom? Môžete si zahrať aj s kamarátmi.

PlainChess

7.4.2017
79%
Hra - PlainChess
Video sa načíta
Zahrajte si super šach, ktoré môžete hrať aj so svojím kamošom na jednom PC. Ak však nemáte kamoša pri sebe, môžete hrať online. Vyberiete si biele figúrky, pomenujete svoju hru a dáte play. Následne pošlite meno priateľovi a ten sa pripojí za čierne figúrky.

RB2

11.6.2016
73%
Hra - RB2
Video sa načíta
Snažte sa dostať červené gule na červenú stranu a čierne na čiernu. Stačí mať veľkú rýchlosť a máte to vo vrecku.

5-Dice

23.2.2016
74%
Hra - 5-Dice
Video sa načíta
Zahrajte si parádne kocky, ktoré môže hrať aj viac hráčov online. V každom kole môžete kocky miešať trikrát. Ide vám o najlepšiu kombináciu a teda čo najviac bodov. Za každú kombináciu však dostanete body len raz.

Bad Ice-Cream 3

1.2.2016
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta
Princíp hry je jednoduchý musíte pozbierať ovocie, ktoré sa vám v hra bude objavovať. jednoduché už nebude to, že sa počas zberu musíte vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budú snažiť zničiť. Jedinou vašou ochranou je to, že môžete kocky vytvárať, ale aj ničiť. Zvládnete hru dohrať až do konca?
Hra - Equestria Girls Fashion Contest
Video sa načíta
Over si čí máš vkus a zahraj si túto hru so svojou kamarátkou a zistite, ktorá z vás má k móde bližšie. Vyberte si svoju postavičku a oblečte ju najlepšie ako viete. Po obliekaná sa dozviete výsledok.

Fashion Runway Quest

6.1.2016
79%
Hra - Fashion Runway Quest
Video sa načíta
Overte si či máte dobrý postreh a ukážte ho v tejto hre pre dvoch hráčov. Najskôr sa vám ukáže modelka, ktorej si outfit musíte zapamätať a okopírovať ho na modelke. Podarí sa vám to a predbehnete vašeho protihráča?

Wendigo Brothers

11.12.2015
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video sa načíta
Vhodná skákačka pre dvoch hráčov, v ktorej sa budete musieť vzájomnou spoluprácou prepracovať až do domčeka. V ceste vám budú stáť zlí tučniaci a rôzne prekážky.

Kitty Princess

18.11.2015
77%
Hra - Kitty Princess
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačkám, aby spoločne prekonali rôznorodé nástrahy a prekážky. Každá z nich je originálna a má iné schopnosti, na vás je aby ste každú z nich správne využili. Dostaňte ich až do cieľa.

Minerics

11.11.2015
73%
Hra - Minerics
Video sa načíta
Pomôžte dvom horníkom v podzemných chodbách so zberom drahocenných drahokamov a pomôžte im v rámci vzájomnej spolupráce nájsť cestu von.

Dwoje

4.11.2015
67%
Hra - Dwoje
Video sa načíta
Zaujímavá hra pre dvoch hráčov, v ktorej budete ničiť bunky vírusu. Podarí sa vám zničiť všetky?

The Pyramid Maze

28.9.2015
76%
Hra - The Pyramid Maze
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke sa vydáte s párom hrdinov na nebezpečnú misiu do starovekej pyramídy, pričom vašou úlohou bude získať všetky vzácne poklady, ktoré sa tu ukrývajú. Aby ste zdolali všetky prekážky, musia si hrdinovia navzájom pomáhať, kedže každý z nich má iné schopnosti.

Elsa Field Loss Weight

27.9.2015
78%
Hra - Elsa Field Loss Weight
Video sa načíta
Olaf chce pomôcť Elze zhodiť prebytočné kilá, preto sa rozhodne vziať ju na dlhú a náročnú cestu plnú najrôznejších prekážok a nástrah. Aby sa však Olaf i Elza dostali bezpečne do cieľa, budú musieť navzájom pri prekonávaní prekážok spolupracovať. Dokážete im pomôcť?

SpongeBob Gold Rush

3.8.2015
71%
Hra - SpongeBob Gold Rush
Video sa načíta
Spongebob potrebuje prekonať všetky nástrahy podmorského sveta. Bez Tvojej pomoci to však nemôže zvládnuť. Pomôžte mu so strieľaním nepriateľov a tiež s dostaním sa do ďalších kôl.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)