Spolupráca

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Max and Mink

21.2.2017
70%
Hra - Max and Mink
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej budete norky a myške pomáhať dostať sa do cieľa. Obe postavičky ovládate vy a musí si vzájomne pomáhať. Norok Mink sa dostane všade a tak môže Max pomôcť prekonať všetky prekážky.

Donkey Sean

7.5.2016
75%
Hra - Donkey Sean
Video sa načíta
Využite vzájomnú spoluprácu, aby ste sa mohli dostať s týmito zvieracími kamarátmi až na koniec. Musíte nájsť hviezdu a východ, tak sa poriadne snažte,

Kitty Elves

19.4.2016
75%
Hra - Kitty Elves
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačkám, aby spoločne prekonali rôzne nástrahy a dostali sa spoločne do cieľa. Aby každú cestu dokázali prejsť musíte využívať obe. Pomôžete im so splnením všetkých úloh?

Aztec Adventure

18.4.2016
70%
Hra - Aztec Adventure
Video sa načíta
Dvaja hrdinovia chcú preskúmať hrobku a zozbierať všetky vzácne drahokamy. Pomôžte im so splnením ich nápadu a použite oboch k vzájomnej spolupráci.

Back to Home

2.2.2016
70%
Hra - Back to Home
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačičkám, aby sa dostali späť domov. Počas hry musia mačičky spolupracovať, aby spoločne prekonali prekážky. Dokážeš ich správne navigovať?

Wendigo Brothers

11.12.2015
72%
Hra - Wendigo Brothers
Video sa načíta
Vhodná skákačka pre dvoch hráčov, v ktorej sa budete musieť vzájomnou spoluprácou prepracovať až do domčeka. V ceste vám budú stáť zlí tučniaci a rôzne prekážky.

3 Pandas in Fantasy

6.12.2015
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video sa načíta
Zlý čarodejník uväznil tri pandy vo svojom sídle. Pomôžte im uprchnúť a dostaňte sa skrz krajinu plnú najrôznejších prekážok a nástrah. Aby ste všetky prekážky mohli zdolať, musia pandy navzájom spolupracovať.

Kitty Princess

18.11.2015
77%
Hra - Kitty Princess
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačkám, aby spoločne prekonali rôznorodé nástrahy a prekážky. Každá z nich je originálna a má iné schopnosti, na vás je aby ste každú z nich správne využili. Dostaňte ich až do cieľa.

Minerics

11.11.2015
73%
Hra - Minerics
Video sa načíta
Pomôžte dvom horníkom v podzemných chodbách so zberom drahocenných drahokamov a pomôžte im v rámci vzájomnej spolupráce nájsť cestu von.

Monster Escape

21.10.2015
74%
Hra - Monster Escape
Video sa načíta
Dve malé monštrá sa musia vzájomnou pomocou dostať ku všetkým hviezdičkám, pozbierať ich a potom sa dostať do portálu do ďalšieho kola. Jedno z monštier vie strieľať a druhé pre zmenu zbiera hviezdičky.

The Pyramid Maze

28.9.2015
76%
Hra - The Pyramid Maze
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke sa vydáte s párom hrdinov na nebezpečnú misiu do starovekej pyramídy, pričom vašou úlohou bude získať všetky vzácne poklady, ktoré sa tu ukrývajú. Aby ste zdolali všetky prekážky, musia si hrdinovia navzájom pomáhať, kedže každý z nich má iné schopnosti.

Dogs in Space

16.9.2015
77%
Hra - Dogs in Space
Video sa načíta
Vyriešte záhadu, ako dostať dva psy z tajomnej vesmírnej stanice. Musíte kombinovať ich schopnosti, pretože iba tak sa dostanete do ďalších kôl. Musíte si skrátka vzájomne pomáhať.

Shape Shifter

15.9.2015
67%
Hra - Shape Shifter
Video sa načíta
Dopravte hlavného hrdinu k cieľovým dverám a snažte sa prekonať nástrahy, ktoré na vás čakajú. Pred jej prekonaním sa môžete premeniť na jedno z troch zvierat. Zvážte, ktoré to bude.

SpongeBob Gold Rush

3.8.2015
71%
Hra - SpongeBob Gold Rush
Video sa načíta
Spongebob potrebuje prekonať všetky nástrahy podmorského sveta. Bez Tvojej pomoci to však nemôže zvládnuť. Pomôžte mu so strieľaním nepriateľov a tiež s dostaním sa do ďalších kôl.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)