Biliard

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Blast BiliardsHra na skóreHra o medaily

22.9.2016
76%
Hra - Blast Biliards
Video sa načíta
Máme tu ďalší parádny hru na skóre, v ktorej budete dostávať gule do jamiek. Musíte sa snažiť, aby im nedošiel čas. Čím skôr sa vám to podarí, tým viac dostanete bodov. Hra má niekoľko kôl.

9-BallHra na skóreHra o medaily

23.10.2014
70%
Hra - 9-Ball
Video sa načíta
Deviatka je jedna z mnohých verzií biliardu. V tejto verzii bude vašou úlohou potopiť gule postupne tak, ako idú podľa čísel od jednotky. Ak trafíte zlú alebo žiadnu, tak prídete o 25 bodov.

Billiard Blitz Hustle

13.12.2013
68%
Hra - Billiard Blitz Hustle
Video sa načíta
Billiard Blitz Hustle je skvelá billiardová hra, v ktorej sa ako amatérsky hráč musíte vypracovať na skutočného profíka. Spočiatku to bude zrejme vyžadovať trochu tréningu, avšak akonáhle sa do toho dostanete môžete si zmerať svoje sily s niekoľkými súpermi či sa rovno môžete pustiť do turnaja.

Deluxe Pool

24.11.2012
88%
Hra - Deluxe Pool
Video sa načíta
Deluxe Pool je ďalšia výborná hra biliardového typu v ktorej uplatníte odhad a presnosť. Cieľom hry je ako vždy dostať farebné gule do dier. Tentokrát ale dostanete body za to, keď sa Vám to podarí v zadanom poradí. Farbu guľa, ktorú musíte "utopiť" uvidíte nad herným stolom. Super je, že si môžete…

Powerpool Frenzy

17.11.2012
80%
Hra - Powerpool Frenzy
Video sa načíta
Je tu veľmi pekná kulečníkový hra Powerpool Frenzy sa tentoraz určite bude páčiť aj tým, kto biliardu príliš neholdujú. V hre na Vás totiž čaká množstvo špeciálnych zaujímavých funkcií a vylepšení. Tak na nič nečakajte a poďte si zahrať;)

Snooker

24.10.2012
89%
Hra - Snooker
Video sa načíta
Biliard nie je šport ako ostatné. Nevyžaduje ani tak fyzickú kondíciu ako presnú mušku, odhad a sústredenie. Vyskúšajte si všetky tieto zručnosti v ďalšej variante super hry s tágom a guľami Snooker. V každom kole skúste v časovom limite splniť zadané úlohy a nahrať čo najviac bodov.

Mission 9 Ball

30.5.2011
63%
Hra - Mission 9 Ball
Video sa načíta
Táto stolová hra funguje podobne ako klasický biliard. V hre je vašou primárnou úlohou dostať všetky gule do diery. Hra má však aj nejaké špeciálne úlohy, ktoré musíte plniť, aby ste sa dostali do vyšších, obtiažnejších levelov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)