Baseball

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Backyard Sports

25.10.2012
70%
Hra - Backyard Sports
Video sa načíta
Vyskúšajte si zahrať americký baseball v skvelej športovej hre Backyard Sports a splňte všetky zadané úlohy. Splnenie jednotlivých úloh vám pridá nielen body, ale posunie vás i k ďalšej a náročnejšej úlohe. Celý váš úspech bude záležať od rýchlych reakcii a dobrého postrehu.

Power Swing

26.4.2012
82%
Hra - Power Swing
Video sa načíta
Vyberte si svoju hernú postavu a zahrajte si baseball trochu inak v hre Power Swing. Vašou úlohou bude odpáliť loptičku, ktorá na vás letí a to tak, aby ste súpera zhodili z plošiny, na ktorej obaja stojíte. Avšak aj súper vás môže zhodiť, ak nestihnete ním nahodené loptičky včas odpáliť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)