Baseball

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Backyard Sports

25.10.2012
70%
Hra - Backyard Sports
Video sa načíta
Vyskúšajte si zahrať americký baseball v skvelej športovej hre Backyard Sports a splňte všetky zadané úlohy. Splnenie jednotlivých úloh vám pridá nielen body, ale posunie vás i k ďalšej a náročnejšej úlohe. Celý váš úspech bude záležať od rýchlych reakcii a dobrého postrehu.

Power Swing

26.4.2012
82%
Hra - Power Swing
Video sa načíta
Vyberte si svoju hernú postavu a zahrajte si baseball trochu inak v hre Power Swing. Vašou úlohou bude odpáliť loptičku, ktorá na vás letí a to tak, aby ste súpera zhodili z plošiny, na ktorej obaja stojíte. Avšak aj súper vás môže zhodiť, ak nestihnete ním nahodené loptičky včas odpáliť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)