Dekoračné

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Watch Designer Rivalry

31.3.2017
79%
Hra - Watch Designer Rivalry
Video sa načíta
V tejto hre súťažia dve dievčatá o to, kto robí lepšiu hodinky! Najprv musíte však pre obe slečny vybrať oblečenie. Akonáhle budete mať hotovo, môžete začať vyrábať hodinky.

Royal Girls Sleepover

26.3.2017
79%
Hra - Royal Girls Sleepover
Video sa načíta
Ariel, Elza a ďalšie ich kamošky sa zišli u jednej z nich doma na prespanie. Ešte než sa uloží k spánku, musí sa učesať a odlíčiť. Potom môžete vybrať, čo budú dievčatá pred spaním robiť. Nakoniec môžete u každej zvoliť farbu spacáku a klapiek na oči.
Hra - Day Routine With Princess
Video sa načíta
Máme tu parádny hru, v ktorej zažijete jeden deň s princeznou. Pomôžete ju trochu vylepšiť jej bežný deň? Prvé, čo musíte urobiť je pripraviť ju raňajkách. Následne nachystáte jej veci do školy. Akonáhle budete mať hotovo, vyberiete vhodné šaty, doplnky a účes. Nakoniec vezmete von nejakú kamošku na…

Beauty's Royal Ball

16.2.2017
81%
Hra - Beauty's Royal Ball
Video sa načíta
Princezná sa rozhodla, že vo svojom honosnom paláci pripraví ples. Pomôžete ju s tým? Vašou úlohou bude pripraviť krásnu pozvánku. Následne budete musieť pripraviť tanečná sála. Nakoniec vyberiete pre slečnu tie najlepšie šaty a doplnky.

Fairytale Roomies

7.2.2017
79%
Hra - Fairytale Roomies
Video sa načíta
Máme tu dve kamarátky, čo potrebujem pomôcť s dekoráciou bytu. Akonáhle budete s dekoráciou hotoví, pomôžete im vybrať v hodné oblečenie.
Hra - Princesses Winter Stories
Video sa načíta
V tejto hre budete vyberať dekorácie pre byt princezné. Tiež budete obliekať dve krásne slečny.
Hra - GirlsPlay Christmas Tree Deco
Video sa načíta
Vianočná hra, v ktorej budete zdobiť stromček. K dispozícii budete mať veľa ozdôb a svetielok.

Elisa Donuts Shop

16.12.2016
79%
Hra - Elisa Donuts Shop
Video sa načíta
Vytvorte si vlastné šišku! Najprv budete musieť vybrať základ a následne polevu. Na polevu budete môcť pridať aj bielu alebo čiernu čokoládu. Tiež môžete vybrať rôzne dekorácie.
Hra - Ariel And Eric College Party
Video sa načíta
V tejto hre budete musieť Ariel pripraviť na školské párty. Najskôr ju vyberiete vhodné šaty a doplnky. Tiež môžete pripraviť dekorácie pre chystanú oslavu.
Hra - Princess Dede Sweet Cake Decor
Video sa načíta
Pomôžte slečne s prípravou jej torte. Tortu pripravuje na nejakú oslavu alebo párty. Tiež môžete využiť už prednastavených tort.
Hra - Ella's Fashion Week Parade
Video sa načíta
V tejto hre budete dekorovať topánky a kabelku na týždeň módy. Vytvorte tie najlepšie kúsky!
Hra - Anna Wedding Cake And Decor
Video sa načíta
Anna pripravuje tortu na svadbu. Pomôžete ju ho pripraviť? Následne ju budete musieť pomôcť s dekoráciou svadobného sály

A Disney Halloween

10.11.2016
80%
Hra - A Disney Halloween
Video sa načíta
Tri kamošky sa rozhodli urobiť nejaké dekorácie na Halloween. Najprv vytvoríte nejaké muffiny a následne vydlabete tekvicu. Potom stačí len vybrať vhodný kostým.

Fixing My Shed

5.11.2016
79%
Hra - Fixing My Shed
Video sa načíta
Dve kamošky opravujú starú chatku. Musí pritom však vyzerať skvele, tak ako vždy. Pomôžete im? K dispozícii budete mať rôzne oblečenie a doplnky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)