Ježko

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Catch the Apple 2

17.10.2015
83%
Hra - Catch the Apple 2
Video sa načíta
Pomôžte malému ježkovi pozbierať všetky jabĺčke v tejto pekne zpracovanej logickej hre. V každom kole budete musieť správne využiť dostupné herné prvky a s ich pomocou ježka k jabĺčkam dopraviť. Pritom sa vyhýbajte ostňom a ďalším nebezpečným prekážkam.
Hra - Sonic Boom Sticks The Badger Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte s výberom oblečenia mladej kamarátke Sonica. v Jej skrini nájdete krásne šaty a odvážne kúsky. Nezabudnite jej zmeniť farbu srsti alebo vybrať doplnky.
Hra - Sonic Boom Amy Rose Dress Up
Video sa načíta
Pripravte ružovú Amy na rande so Sonicom. Bude sa jej páčiť po vašej úprave?
Hra - Pet Stars: Friendly Hedgehog
Video sa načíta
V Lese sa našiel zafúlaný ježko, ktorý potrebuje vašu pomoc. Najskôr ho musíte zbaviť lístia a odpadkov, potom ho umyjete, dáte mu najesť a oblečeniete do moderných šiat. Bude po premene šťastný?

Hedgehog Challenge

11.10.2013
79%
Hra - Hedgehog Challenge
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za malého ježka, s ktorým budete skákať do výšky. Snažte sa robiť kombá zo strany na stranu, ježko postupom času začne skákať naozaj vysoko. Akonáhle spadnete, hra končí. Ako ďaleko sa vám podarí dostať?

Sonic RPG episode 1

13.9.2013
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video sa načíta
V tomto krátkom diele budete hrať za Sonica a jeho silného parťáka. Rozdáte si to s 2 nepriateľmi, ktorých porazíte. Potom budete chcieť prekaziť plány bossa v červenom kabáte na stvorenie nového hrdinu.

Forest Hedgehog

16.7.2013
89%
Hra - Forest Hedgehog
Video sa načíta
Hra Forest Hedgehog je hra pre baby, ktoré sa rady starajú o zvieratká. V tejto hre sa budete starať o ježka. Najprv budete pre ježka hľadať potravu, potom ho musíte ochrániť pred sovou a to tak, že pri jej útoku musíte dať ježka do klbka. V ďalšej fázy musíte ježka očistiť a v poslednej mu môžete…

Awesome Hedgehog

20.11.2012
89%
Hra - Awesome Hedgehog
Video sa načíta
Staráte sa rady o zvieratká? Potom sa Vám určite bude páčiť táto hra, v ktorej na Vás čaká roztomilý ježko. V niekoľkých minihrách mu budete zbierať chrobáčikmi k jedlu, schovávať sa s ním pred sovou aj voliť tú správnu potravu. Tak nezabudnite že ježko je mäsožravec a pekne si hru užite.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)