Bejeweled

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Santalicious

19.6.2016
70%
Hra - Santalicious
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej sa snaží spojiť všetky požadované kamene. Spájať môžete minimálne tri rovnaké kamene. Dávajte si pozor na časový limit.

Bubble Charms

17.6.2016
74%
Hra - Bubble Charms
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude odstrániť všetky bubliny. Takže ich musíte spájať, aby ste mohli vyhrať. Najmenej môžete spojiť 3 rovnakej farby.

1001 Arabian Nights 7

21.3.2016
78%
Hra - 1001 Arabian Nights 7
Video sa načíta
Spojte všetky rovnako farebné kamene, získajte všetky kľúče a odomknite jeden z mnohých legendárnych príbehov.

Magic Stones 2

4.3.2016
78%
Hra - Magic Stones 2
Video sa načíta
Zahrajte si pokračovanie parádnej hry, v ktorej budete spájať rovnako farebné kamene. Snažte sa dosiahnuť požadované body na zlatú medailu.

Magic Stones

22.2.2016
77%
Hra - Magic Stones
Video sa načíta
V tejto hre budete spájať rovnako farebné kamene živlov. Pre spojenie musíte mať minimálne dva rovnako farebné. Ak odstránite trikrát po sebe kamene rovnakej farby, môžete dostať bonus v podobe prírodného živlu.

Candy Rain 3

9.2.2016
76%
Hra - Candy Rain 3
Video sa načíta
Parádna postrehovka, v ktorej spájate rovnaké sladkosti. Pre spojenie musia byť vždy minimálne tri. Pri spojení viacerých sladkostí navyše získate lepšie kocky. Navyše získavate zlatky, za ktoré môžete nakúpiť bonus do ďalšej hry.

Shell Shock Match 3

30.10.2015
75%
Hra - Shell Shock Match 3
Video sa načíta
Spojujte rovnaké symboly a pokúste sa vytvoriť rad alebo stĺpec s najmenej tromi rovnakými znakmi. Ak ich bude viac, ako odmenu dostanete symbol so špeciálnou vlastnosťou, ktorý má väčšie ničivé účinky.

Kitty Town

13.9.2015
70%
Hra - Kitty Town
Video sa načíta
Spájajte vždy tri rovnaké obrázky vedľa seba. Ich motívom sú mačky, ktoré sú mnohokrát veľmi podobné. Dokážete si poradiť a postupovať do ďalších kôl?

Call Of Atlantis

11.9.2015
69%
Hra - Call Of Atlantis
Video sa načíta
Zahrajte si známu logickú hru a nazbierajte množstvo bodov. Vašou úlohou nebude len spájať 3 rovnaké symboly, ale aj zložiť zbraň, ktorú nájdete v ľavom hornom rohu. Podarí sa vám to, čo najskôr?

Athens Treasure

4.8.2015
74%
Hra - Athens Treasure
Video sa načíta
Spojte pokiaľ možno čo najväčšie množstvo znakov vedľa seba. Najmenej to však musia byť tri a nachádzať sa musí v rade alebo v stĺpci.

Inside out Match

7.7.2015
72%
Hra - Inside out Match
Video sa načíta
Cieľom hry je skladať do skupiniek o najmenej troch rovnakých obrázkoch farebné žetóny. Dokážete ich poskladať v časovom limite tak, aby ste postúpili do ďalšieho kola? Chce to len trochu sústredenia.

Bobblin the Goblin

6.7.2015
71%
Hra - Bobblin the Goblin
Video sa načíta
Spájajte farebné ampulky do radov, kedy budú vedľa seba najmenej tri rovnaké ampulky. Dokážete si poradiť s mnohými kolami, ktoré sú pre Vás pripravené?

Jewel Academy

9.6.2015
80%
Hra - Jewel Academy
Video sa načíta
Podarí sa vám spojiť všetky rovnako farebné drahokamy a snažiť sa v každom kole získať všetky hviezdy? Hra obsahuje niekoľko desiatok levelov.
Hra - My Little Pony Cutie Match
Video sa načíta
Pomôžte roztomilým poníkom zvíťaziť v hre a získajte, čo najviac bodov, aby boli na vás pyšní. Dokážete zvíťaziť a spojiť guličky s rovnakým znakom?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)