Super Mario

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Super Bunny World

8.7.2016
75%
Hra - Super Bunny World
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru na motívy super maria. V tejto hre sa budete snažiť dostať čo najďalej to pôjde. V ceste vám však bude stáť veľa nebezpečných prekážok.

CG Mario

4.8.2015
71%
Hra - CG Mario
Video sa načíta
Mario sa vydáva na ďalšie dobrodružstvo, ktoré bude prebiehať v jemu známom svete. Dajte si pozor na protivníkov a pamätajte, že máte iba jeden jediný život.

Mario Mushroom Cupcake

11.6.2015
76%
Hra - Mario Mushroom Cupcake
Video sa načíta
Najprv pomôžte Mariovi nazbierať všetky potrebné ingrediencie a potom začnite s jeho pomocou piecť. Recept nemusíte poznať, pretože hra vám bude pravidelne napovedať.

Mario Spin World

11.5.2015
84%
Hra - Mario Spin World
Video sa načíta
V tejto zaujímavej logickej hre budete mať za úlohu dostať Super Maria v každom kole do cieľa. To nebude vôbec jednoduché, kedže v ceste vám stoja vražedné ostne a ďalšie nebezpečné prekážky. Navyše pohyb Maria budete kontrolovať za pomoci otáčania hracej plochy.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video sa načíta
Pomôžte známemu Máriovi prekonať všetky prekážky, zničiť nepriateľov a dostať sa do cieľa. Počas cesty dbajte na to, aby ste zbierali mince a hubky, ktoré vám dodajú silu. Podarí sa vám vyhrať?

Mario Racing Tournament

26.12.2014
65%
Hra - Mario Racing Tournament
Video sa načíta
Závodná hra s Mariom v hlavnej úlohe. Pretekať budete v motokárach s niekoľkými ďalšími súpermi. Na ceste budete prekonávať mnohé prekážky, ale môžete tiež získať bonusy. Stačí rozbiť otáznik a môžete získať krídla, rýchlosť alebo zbrane.

Mario New Extreme 2

23.12.2014
72%
Hra - Mario New Extreme 2
Video sa načíta
Zaskáčte si s Mariom v tejto parádnej hre. V každom leveli na vás čaká mnoho skvelých prekvapení, bonusov, ale tiež aj prekážok a nebezpečných nepriateľov. Podarí sa vám ich všetky prekonať a dostať sa do cieľa?

Mario Moto Race

30.11.2014
70%
Hra - Mario Moto Race
Video sa načíta
Ďalšia zábava s Mariom. Sadnite na motorku a porazte všetkých ostatných pretekárov. Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Dobre využívajte nitro, ktoré Vás postrčí opäť o kúsok bližšie cieľu. Do ďalšieho kola vedie cesta len cez prvé miesto.

Mario KaBoom

28.11.2014
70%
Hra - Mario KaBoom
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru s Mariom v hlavnej úlohe. Vašou úlohou bude v každej úrovni pozbierať všetky bomby skôr, než vybuchnú.

Unfair Mario

17.11.2014
72%
Hra - Unfair Mario
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra s Máriom v hlavnej úlohe. Tentoraz na vás však čaká veľa nečakaných pascí a prekážok. Dávajte si pozor kam šliapete a snažte sa poučiť z vlastných chýb. Hra obsahuje desať levelov.

Mario Pogo Stick

11.10.2014
75%
Hra - Mario Pogo Stick
Video sa načíta
Že je cesta k vrcholu jednoduchá? Potom v tejto hre to nemusí byť celkom pravda. Počas skákania zbieraj mince a tiež sa vyhni nepriateľom. Ak na nich skočíš zhora, potom dostaneš extra odmenu v podobe mnohých mincí.

Mario Great Adventure 7

14.8.2014
73%
Hra - Mario Great Adventure 7
Video sa načíta
Mario vyrazil v hre Mario Great Adventure 7 na ďalšie dobrodružstvo. Dokážete mu pomôcť s prekonaním nástrah a tiež mnohých nepriateľov? Je nutné, aby ste pozbierali všetky mince, inak neprejdete do ďalšieho kola.

Luigi's DayHra na skóreHra o medaily

11.8.2014
72%
Hra - Luigi's Day
Video sa načíta
Luigi 's Day je hra, v ktorej účinkuje kamarát Super Mária, Luigi. Vašou úlohou bude prejsť niekoľko kôl a pozbierať čo najviac mincí. Na konci hry sa mince potom premenia na body.

Unicorns Star Race

20.6.2014
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video sa načíta
Vyberte si jedného poníka, jeho jazdca a vyhrajte preteky. Jediné čo budete potrebovať sú šípky a medzerník na skok.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)