Pamäť

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Mini Memory

10.5.2016
65%
Hra - Mini Memory
Video sa načíta
Zvládnete skladať toto pexeso? Musíte mať dobrú pamäť, aby ste dokázali dohrať každý level.

Winx Club Mega Memory

1.2.2016
70%
Hra - Winx Club Mega Memory
Video sa načíta
Overte si svoju pamäť a zahrajte si pexeso s dievčatami z Winx. Každé nové kolo bude náročnejšie a preto sa musíte viac snažiť, aby ste našli včas druhý pár. Dokážete prejsť všetkymi kolami?

Equestria Real Bartender

23.1.2016
69%
Hra - Equestria Real Bartender
Video sa načíta
Pomôžte slečne s namiešaním tých najlepších drinkov. Aby ste ho mohli namiešať musíte si zapamätať prísady. Namixujete každý drink správne?

Halloween Memory Game

6.11.2015
76%
Hra - Halloween Memory Game
Video sa načíta
Rozpohybujte svoje mozgové závity hrou pexeso, ktorá je oživená Halloween tématikou. Každým kolom sa úroveň hry bude zvyšovať a bude zložitejšia, podarí sa vám i cez tento fakt vyhrať?

Hello Kitty Memory

18.10.2015
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video sa načíta
Zahraj si pekné pexeso ktorého hlavnou hrdinkou je Kitty. Pokús sa nájsť vždy dva rovnaké obrázky a vďaka tomu vyčistiť hraciu plochu. Komu sa to podarí najrýchlejšie?

Velma Vision

25.9.2015
72%
Hra - Velma Vision
Video sa načíta
Dokážete si zapamätať tvár gaunera a potom ho identifikovať? Najskôr ho musíte popísať polícii.

Kids Animals Memory

8.9.2015
60%
Hra - Kids Animals Memory
Video sa načíta
Zahrajte si pexeso a precvičte si svoju pamäť na zvieracich kartičkách. Postupne sa kartičky budú pridávať a hra bude obtiažnejšia, pomýliť sa môžete len 3 krát.

Rapunzel Palace Pets

8.9.2015
76%
Hra - Rapunzel Palace Pets
Video sa načíta
Rapunzel zachránila v lese malú srnku a potrebovala by ju očistiť. Pomôžete jej, aby bol krajší? Počas umývania budete musieť vyplniť pár úloh.

Minion Bartender

28.8.2015
72%
Hra - Minion Bartender
Video sa načíta
Pomôž barmanovi s miešaním rozličných nápojov pre ostatných Mimoňov. Každý nápoj má iné zloženie preto si ingrediencie musíte zapamätať. Dokážete to?

Once Upon A Time Story

24.7.2015
76%
Hra - Once Upon A Time Story
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je upraviť jednotlivé postavy a ich výber tak, aby sedel s predlohou. Dokážete si poradiť a nájdete ideálnu kombináciu, ktorá je vstupenkou do ďalšieho kola? Záleží len na Vás.

Just Follow My Lead

15.7.2015
75%
Hra - Just Follow My Lead
Video sa načíta
Táto logická hra dokonale preverí váš postreh a predovšetkým pamäť. Na hracej ploche sú vyobrazené 4 farebné štvorce, ktoré budú postupne blikať. Vašou úlohou bude následne danú sekvenciu zopakovať v presnom poradí. Koľko bodov dokážete nahrať?

Funny Animals 3D

24.5.2015
75%
Hra - Funny Animals 3D
Video sa načíta
Precvičte si váš postreh v tejto hre, kde bude vašou úlohou čo najrýchlejšie označiť rovnaké zvieratá. Alebo si môžete ešte zvoliť aj menšiu hru na pamäť. Dokážete ich všetky označiť včas?

Rihanna Memory

23.4.2015
74%
Hra - Rihanna Memory
Video sa načíta
Všetky fanúšičky Rihanny si môžu precvičiť svoju pamäť vďaka pexesu s jej motívmi. Nájdete tu mnoho podôb Vašej obľúbenej hviezdy. Dokážete vyriešiť všetky pexesá v časovom limite?

SpongeBob Friends Memory

23.4.2015
72%
Hra - SpongeBob Friends Memory
Video sa načíta
Poďte sa pokúsiť spojiť všetky rovnaké obrázky pexesa ktorého hlavnými hrdinami sú Spongebob a tiež jeho priatelia. Dokážete si poradiť so všetkými kolami?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)