Náučné

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Little Shop of Treasures 2
Video sa načíta
Máme tu ďalší parádny diel Parbat, v ktorej budete hľadať požadované predmety. Tieto predmety sú vždy schované v obchode. Obchodov je hneď niekoľko a sú tematicky rozdelené. Môžete využiť aj nápovedu.
Hra - Little Shop of Treasures
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, kde budete hľadať stratené predmety. Vždy návštevou jeden druh obchodu, ku ktorému sa tiež viažu stratené predmety. Môžete využiť aj nápovedu.
Hra - Words Search Classic Edition
Video sa načíta
Zahrajte si klasickú osemsmerovky, kde medzi písmenami budete hľadať slová, ktoré sú vypísané v dolnom riadku. Môžete si skvele precvičiť angličtinu.

Royal School

9.4.2016
79%
Hra - Royal School
Video sa načíta
Elsa doučuje princezné, aby boli múdrejšie pre svojich partnerov. Staň sa aj ty jej žiačkou a odpovedz na všetky jej otázky správne.

Princess Adventure

12.3.2016
70%
Hra - Princess Adventure
Video sa načíta
Princezné sa rozhodli, že si zájdu na výlet a spoznajú svet. Pomôžte im nájsť všetky kontinenty na mape a priraďte k nim aj typické zvieratká. Až potom sa môžu vydať na výlet. Splňte ich sen.
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef 2
Video sa načíta
Vašou úlohou bude nájsť všetky predmety, ktoré sú na zozname. Snažte sa hľadať čo najrýchlejšie a získajte odmenu pre vašu reštauráciu.
Hra - Samantha Plum: The Globetrotting Chef
Video sa načíta
Vašou úlohou bude hľadať v predmety zo zoznamu. Budete prechádzať rôzne miesta a tým pádom aj rozdielne objekty. Za úspešné hľadanie dostanete odmenu, ktorú budete potrebovať pre svoju reštauráciu.

Math War

9.3.2016
80%
Hra - Math War
Video sa načíta
V tejto hre budete určovať, či je zobrazený matematický príklad správne. Ak sa netrafíte, tak prídete o časť času.

Trivia Cracked

25.2.2016
76%
Hra - Trivia Cracked
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu sadu kvízov, v ktorej budete hádať zvieratá, celebrity, logá alebo rozprávkové postavy. Každú otázku máte časovo obmedzenú. Na odblokovanie ďalších sád potrebujete určitý počet hviezd.

Scrabble Sprint

14.10.2015
40%
Hra - Scrabble Sprint
Video sa načíta
V tejto hre sa ukáže, koľko viete cudzích slov. Môžete sa tiež mnohým novým priučiť. Všetko záleží len na Vás. Sledujte časomieru a snažte sa hľadať veľmi rýchlo.

Globe Master

17.9.2015
80%
Hra - Globe Master
Video sa načíta
Cieľom hry je hľadať na mape sveta hlavné mestá, futbalové kluby alebo tiež zaujímavosti či najvyššie hory. Záleží len na Vás, ktorú z kategórií si vyberiete.

Turbo Brains

8.9.2015
70%
Hra - Turbo Brains
Video sa načíta
Máte dobré matematické schopnosti? V tejto hre budete musieť veľmi rýchlo počítať všetky príklady. Na výber máte vždy 4 možnosti. Musíte však počítať rýchlo, pretože vás tlačí čas.

Globe Master 3D

19.8.2015
80%
Hra - Globe Master 3D
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru a oprášte si svoje znalosti. Na virtuálnom glóbusu budete hľadať zaujímavé miesta a mestá. Čím bližšie sa trafíte, tým viac dostanete bodov. Vzdialenosť, ktorá vás však delí od určeného miesta vám bude odpočítaná z bodov. Akonáhle vám tieto body dôjdu, tak prehráte.

Rapunzel Math Exam

5.8.2015
75%
Hra - Rapunzel Math Exam
Video sa načíta
Pomôžte úbohej Rapunzel vypočítať matematické príklady. Ak ich všetky zodpoviete správne, čaká na Vás plný bodový zisk. Naopak za chybné odpovede sa budú body strhávať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)