Bunky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Cellcraft

13.11.2013
88%
Hra - Cellcraft
Video sa načíta
Milovníci biológie si môžu precvičiť svoje znalosti o bunkách v hre Cellcraft. Ide o veľmi zaujímavú hru, ktorá Vás naučí aké organely sú v bunke a tiež ako fungujú. Musíte sa tiež ubrániť hrozbám z vonku aj zvnútra bunky. Odrazte preto všetky vírusy a poraďte si s voľnými radikálmi.

Tasty Planet Dinotime

18.7.2013
85%
Hra - Tasty Planet Dinotime
Video sa načíta
Prinášame vám už druhé pokračovanie tejto super hry, v ktorej hráte za malú baktériu, ktorá má neustále hlad. Začínate v laboratóriu, kde vás pozorujú páni. Vašou úlohou bude zjesť úplne všetko, čo vám príde pod nos. Čím viac toho zjete, tým väčšmi sa zväčšíte. No lenže vaša chuť sa vymkne kontrole…

Tentacle Wars

23.1.2013
83%
Hra - Tentacle Wars
Video sa načíta
V tejto netradičnej taktickej hre budete musieť byť naozaj rýchli a hlavne veľmi dobre plánovať a strategicky uvažovať ako rozdeliť svoje obmedzené sily. Vašim cieľom totiž bude vyslať energiu zo svojich budněk do tých nepriateľských a prekonať ich odpor. Problém je, že o to isté sa budú snažiť Vašu…

Phage Wars 2

8.8.2012
70%
Hra - Phage Wars 2
Video sa načíta
V strategickej hre Phage Wars 2 sa pustíte do zaujímavého experimetu. Vašou úlohou bude skúmať nový vírus a obranu proti nemu. So svojou armádou buniek musíte zabrániť rozšíreniu tohoto nebezpečného vírusu a obsadiť všetky bunky, ktoré by mohol chcieť napadnúť.

Phage Wars

14.5.2012
82%
Hra - Phage Wars
Video sa načíta
Ponorte sa do super návykové stratégie, v ktorej sa stanete bunkou a budete musieť obsadiť svojou energiou všetky ostatné bunky na hernom poli. Keď bunku obsadíte, začne produkovať Vašu energiu a tú môžete vysielať zase ďalej. O rovnakú vec sa ale bude pokúšať aj Váš súper, tak musíte byť rýchli.…

Nano War 2

10.4.2012
85%
Hra - Nano War 2
Video sa načíta
Nano War 2 je pokračovanie skvelej taktickej hry, v ktorej bude vašou úlohou ovládnuť všetky bunky na hracej ploche. Zvoliť správnu taktiku a ovládnuť tak celý mikroskopický svet však nebude vôbec ľahké.

Tasty Planet

4.4.2012
93%
Hra - Tasty Planet
Video sa načíta
Vaša úloha v tejto hre bude veľmi jednoduchá - budete musieť požierať všetky baktérie a jedincov, ktoré sú menšie, než vy sami. Na väčšie tvory si dávajte však pozor, aby vás nezožrali.

Tentacle Wars 2

8.3.2012
84%
Hra - Tentacle Wars 2
Video sa načíta
Zvoľte vhodnú stratégiu a zničte všetky nepriateľské bunky. Tak presne o to, v tejto hre ide. Úloha to však nie je ľahká, pretože nepriateľské bunky sú silné, takže sa budete musieť skutočne snažiť, aby ste dosiahli želaný účinok.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)