Arkádové

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Dark Rolls

7.2.2015
73%
Hra - Dark Rolls
Video sa načíta
Skúste si túto zaujímavú postrehovku, v ktorej budete ovládať malú guľôčku. Cieľom je, dostať ju až do vortexu, ktorý ju prenesie do ďalšieho levelu. Lenže to nebude tak jednoduché, musíte sa predrať týmto členitým bludiskom a navyše musíte tiež zbierať prstene. Zvládnete sa dostať až na koniec?

Baby PacmanHra na skóreHra o medaily

7.10.2014
70%
Hra - Baby Pacman
Video sa načíta
V tejto hre bude zbierať žlté body a snažiť sa uniknúť požírajícím nepriateľom. Ak zoberiete blikajúci bod, budete rýchlejší a budete môcť zbierať nepriateľské postavičky

Pac Xon Deluxe

15.2.2014
78%
Hra - Pac Xon Deluxe
Video sa načíta
Zahrajte si zaujímavú adaptáciu hry Pac-man. V tejto verzii máte za úlohu zaberať jednotlivé časti hracej plochy. Zabrať môžete ako jeden bod, tak aj pol hracej plochy naraz. Stačí vždy spojiť pevné body a priestor medzi nimi sa zaplní. Avšak, iba ak v tomto priestore nie je žiadny duch ani podobný…

Crazy Digger 2

13.2.2014
71%
Hra - Crazy Digger 2
Video sa načíta
Na prvý pohľad vyzerá hra Crazy Digger 2 jednoducho. V pokročilých kolách však musíte predvádzať dobrý postreh, myslenie a tiež taktiku. Cieľom je zjesť všetky kryštály na hernej mape. Padajúce predmety zabijú monštrá, ale aj Vás.

Square Man

7.12.2013
71%
Hra - Square Man
Video sa načíta
Postreh je hlavným predpokladom k úspechu v hre Square Man. Musíte sa pohybovať v bludisku, kde zbierate guličky. Samozrejme sú tu aj nepriatelia, ktorí sa vás snažia chytiť. Ak sa im to podarí, urobia z Vás ducha. Aby ste opäť mohli začať zbierať guličky, musíte najprv nájsť srdiečko.

CoinAthlon

28.8.2013
64%
Hra - CoinAthlon
Video sa načíta
V hre CoinAthlon ide naozaj len o peniaze. V každom kole máš s panáčikom za úlohu pozbierať všetky mince. Padajúce čierne kocky vyzerajú síce desivo, ale nijako ťa neohrozia. Sleduj teda pozorne čas, ktorý máš a dosiahni čo najvyššie skóre! Keď ti nejaký level nepôjde, dá sa preskočiť.

Frantic 3

5.3.2013
74%
Hra - Frantic 3
Video sa načíta
Pokračovanie skvelej hry, v ktorej máte za úlohu zostreliť všetky nepriateľské lode. Na výber máte niekoľko obtiažností a k tomu aj zopár lodí, každú s inými vlastnosťami.

Starship Hunter 3DNÁŠ TIP

5.11.2012
80%
Hra - Starship Hunter 3D
Video sa načíta
Staňte sa pilotom bojového lietadla a postavte sa množstvu nepriateľov, ktorí na vás budú z neba útočiť. Za zostrelenie lietadla dostanete vždy body, ktoré Vám na konci úspešnej misie umožní nákup lepšieho vybavenia pre Váš stroj.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)