Kreslenie terénu

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Sugar, Sugar 3

3.7.2015
80%
Hra - Sugar, Sugar 3
Video sa načíta
Zahrajte si parádne pokračovanie hry, v ktorej budete napĺňať šálky cukrom. Podarí sa vám roztriediť cukor správne do všetkých šálok?

Draw Line

5.5.2015
77%
Hra - Draw Line
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať loptičku do koša na konci kola. Aby ste loptičku naviedli správnym smerom, musíte nakresliť za pomoci ceruzky prílušné plošiny. V každom kole máte však dĺžku čiary obmedzenú. Taktiež sa snažte vyzbierať všetky hviezdičky.

Frog Drink Water

20.3.2015
70%
Hra - Frog Drink Water
Video sa načíta
Táto žaba je veľmi smädná a potrebuje vodu preto bude tvojou úlohou ju k nej dopraviť. Pomôcť si môžeš s bambusovými trubkami avšak nebude to také jednoduché, každým kolom vám budú pribúdať nové prvky, ktoré vám budú stáť v ceste.

Mustache Time

9.1.2015
77%
Hra - Mustache Time
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude zachrániť všetky fúzaté postavičky pred pádom mimo hraciu plochu. Aby sa vám to podarilo, je potreba vhodne nakresliť prekážky a plošiny, ktoré postavičky zachránia. Kresliť však vždy môžete len v jednej časti hracej plochy.

Salt Monsters

15.11.2014
72%
Hra - Salt Monsters
Video sa načíta
Dostaň všetky zrnká soli na potrebné miesto. V pokročilých kolách si dávaj pozor na farbu hladných úst, pretože niekedy je potrebné soľ zafarbiť. Samozrejme tiež nesmieš postaviť cestu do kopca, inak hra čoskoro skončí.

Chalky

2.6.2014
83%
Hra - Chalky
Video sa načíta
Chalky je super postrehovka, v ktorej budete precvičovať vašu pamäť a presnosť. Cieľom hry je dopraviť trojuholník až do terča. Lenže to nebude tak jednoduché, pretože všade sú prekážky a navyše musíte vyzbierať po ceste všetky hviezdičky. Zvládnete sa dostať až do posledného levelu?

Contour

25.8.2013
73%
Hra - Contour
Video sa načíta
Modelovanie terénu je v hre Contour hlavným predpokladom k úspechu. Musíte si modelovať terén tak, aby ste guličku dostali vždy do jamky. Niekedy sa Vám do cesty postaví urýchľovacie alebo spomaľovacie políčko alebo tiež teleport.

Disappearing Path

18.8.2013
62%
Hra - Disappearing Path
Video sa načíta
Skvelá postrehovka Disappearing Path preverí, ako rýchlo a presne viete kresliť. Cieľom je nakresliť trasu tak, aby sa gulička kotúľala k vlajke. Samozrejme, ak chcete misiu splniť kompletne, je nutné kresliť trasu tak, aby gulička pozbierala všetky hviezdičky, ktoré sú rôzne rozmiestnené.

Free Rider 3

19.7.2013
80%
Hra - Free Rider 3
Video sa načíta
Veľmi zábavná závodná hra, v ktorej sa budete musieť hlavne udržať na trati a nespadnúť. Na jazdu na bicykli po nerovnom teréne budete potrebovať trochu cviku. V hre sú už trate prednastavené alebo si môžete dokonca nakresliť vlastné.

Free Rider 2

8.5.2013
71%
Hra - Free Rider 2
Video sa načíta
Pokiaľ vás nebavia bežné závodné hry, vyskúšajte Free Rider 2. V tejto hre si totiž môžete pre cyklistu vytvárať vlastné dráhy, ktoré je nakoniec možné uložiť a poslať napríklad kamarátovi. Rovnako si môžete zahrať mapy vytvorené ostatnými hráčmi za pomoci vloženia špeciálneho kódu.

Solipskier

1.7.2012
68%
Hra - Solipskier
Video sa načíta
Lyžovanie môže byť skutočne zábavné, obzvlášť ak si terén vytvárate sami. V závodnej hre Solipskier musíte lyžiarovi vytvoriť čo najlepšiu dráhu a to tak, aby prešiel cez čo najviac brán. Za každú prejdenú bránu získavate body, ktoré sa vám nakoniec sčítajú.

Way of an Idea

27.5.2012
78%
Hra - Way of an Idea
Video sa načíta
Nakreslite kriedou na tabuľu cestu pre jablko a dostaňte ho až k hlave fyzika v logickej hre Way of an Idea. V ceste vám bude mnoho prekážok a pohyblivých objektov, ktoré musíte správne využiť, aby ste daný level splnili. Majte však na pamäti, že kriedy máte len obmedzené množstvo, takže si každý…

Snowline

24.12.2011
88%
Hra - Snowline
Video sa načíta
Snowline je vianočná hra, pri ktorej sa určite pobavíte aj si odpočiniete. Vašou úlohou bude totiž nakresliť do vzduchu Santovi dráhu tak, aby po ceste pozbieral všetky darčeky a zároveň nespadol do priepasti pod ním.

Free Rider

13.10.2012
96%
Hra - Free Rider
Video sa načíta
Táto závodná hra bude tentoraz určite baviť aj dievčatá. Nepôjde totiž len o pretekanie a jazdu, ale hlavne o navrhovaní samotného závodného teréne. Na začiatku si vyberiete dopravný prostriedok a prostredie a potom pomocou maľovanie dokreslíme terén, po ktorom pôjdete. Používať môžete aj klasické…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)