Santa

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Xmas Cards Match

27.11.2019
90%
Hra - Xmas Cards Match
Pexeso s vianočné motívy sa dajú použiť tradičným spôsobom. Už teraz si vianočné atmosféru pri hraní tejto oddechovky.

Santa Airlines

24.11.2019
85%
Hra - Santa Airlines
Naviguj Santu v jeho lietadle Skybus DEC25. Preletí medzi mrakmi, zachráň neposlušné deti a doletu včas s darčekmi na Vianoce!

Run Santa

8.3.2016
68%
Hra - Run Santa
Video sa načíta
Santa musí utekať domov, aby stihol rozdať všetky darčeky. Počas cesty sa však musí vyhnúť rôznym nástrahám, ktoré na neho čakajú. Pomôžte mu, aby ich prekonal!

Santa Christmas Tailor

29.12.2015
69%
Hra - Santa Christmas Tailor
Video sa načíta
Santa Claus potrebuje nové oblečenie na Vianoce a tak sa pani Santová rozhodla, že um ich ušije. Avšak predtým musíte poupratovať dieľňu a nájsť potrebné veci, ktoré k šitiu potrebuje. Pomôžte jej s šitím, aby bol Santa Claus spokojný.

Xmas Fever

24.12.2015
80%
Hra - Xmas Fever
Video sa načíta
V tejto vianočnej postrehovej hre budete mať za úlohu vyzbierať spolu so Santa Clausom všetky vianočné darčeky. K darčekom sa však musíte najskôr dostať a to tak, že budete Santu vystreľovať do vzduchu za pomoci rôznych odrazových plošín a kanónov.

Santa Chimney Overcome

26.1.2015
45%
Hra - Santa Chimney Overcome
Video sa načíta
Santa sa potrebuje pohybovať pri roznášaní darčekov medzi komínmi. Dokážete mu postaviť tak dlhý rebrík, aby dosiahol presne na ďalší komín a nepresiahol ho? Hrúbka komínov aj ich vzdialenosť je premenlivá.

Santa Go Adventure 2

19.1.2015
74%
Hra - Santa Go Adventure 2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej sa snažíte dostať Santu do správneho domčeka. Santa je buď jeden alebo sú dvaja. Po ceste musíte hlavne pozbierať všetky cukríky.

Rocket Santa 2

19.1.2015
75%
Hra - Rocket Santa 2
Video sa načíta
Santa Claus musí cestou na oblohu zozbierať všetky vianočné darčeky. Za každú jazdu dostaneš peniaze, vďaka ktorým si budeš môcť kupovať vylepšenia a doletieť tak s každým letom ďalej a ďalej.

Santa's Journey

13.1.2015
85%
Hra - Santa's Journey
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre bude vašou úlohou dostať Santu na koniec 3 tisíc metrov dlhej cesty. Vyhýbať sa pritom musíte rozličným prekážkám i pohyblivým nepriateľom. Snažte sa v každom kole pozbierať čo najviac mincí, ktoré vám poslúžia na nákup vylepšení.

Santas Christmas Shop

6.1.2015
76%
Hra - Santas Christmas Shop
Video sa načíta
Santa na Vianoce prevádzkuje svoj maličký obchod a v ňom plní želania všetkým návštevníkom. Budete musieť plniť ich priania a vybrať presne tie darčeky, ktoré si želajú. Ďalej je tiež potrebné vybrať správny baliaci papier. Dokážete všetko splniť podľa priania zákazníka?

Super Santa Rush

4.1.2015
74%
Hra - Super Santa Rush
Video sa načíta
Pomôžte Santovi v prekonaní medzier medzi domami. Musíte totiž rozdať veľa darčekov a budete jazdiť po strechách domov. Koľko ich dokážete preskočiť a ako ďaleko sa dostanete?

Run Santa Run

31.12.2014
74%
Hra - Run Santa Run
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Santovi v behu po strechách? Pri rozdávaní darčekov sa mu totiž niektoré rozsypali a teraz je ich potrebné pozbierať. Dajte pozor, aby nespadol do žiadnej priepasti. Nebude to jednoduché, ale jednoducho si budete musieť poradiť. Chce to trochu cviku.

Go! Santa Go!

24.12.2014
78%
Hra - Go! Santa Go!
Video sa načíta
Pomôžte Santovi so zberaním potrebných vecí a získavaním bodov, aby bol šťastný. Pozor si musíte dať na to, aby Santa nespadol. Podarí sa vám ho odstať až do cieľa?

St Nicholas Christmas

21.12.2014
78%
Hra - St Nicholas Christmas
Video sa načíta
Cieľom hry je za časový limit nahádzať čo najviac darčekov do komínov pod Vami. Ak sa vám bude dobre dariť. bude to pre Santu naozaj veľká pomoc. Dokážete si poradiť s touto úlohou a rozdávať radosť malým deťom?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)