Farmárske

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Plantera

7.12.2016
80%
Hra - Plantera
Video sa načíta
Zahrajte si super hru, v ktorej budete pestovať ovocie a zeleninu. Čím viac peňazí získate, tým lepšie a drahšie suroviny budete môcť pestovať.

Cherry Farm

29.1.2016
76%
Hra - Cherry Farm
Video sa načíta
Kto má rád farmárske hry, tak si iste obľúbi aj túto. Cieľom je vypestovať čo najviac čerešní, na ktorých môžete slušne zarobiť. Musíte si dávať pozor, pretože budete obmedzený časom.
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video sa načíta
Princezna Sofia si našla prácu na farme a chcela by si vyskúšať aj inú prácu ako len zametanie a hrabanie. Pomôžte jej vyskúšať všetky práce, ktoré si vymyslela. Musíte si dávať pozor na jej babičku, ktorá ju sem tam stráži. Zvládnete to?

Cattle Tycoon 2

21.1.2016
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete farmárom, ktorý sa snaží neustále zväčšovať a rozširovať svoju farmu. Aby ste nazbierali dostatok peňazí, musíte chovať a predávať jednotlivé zvieratá a taktiež ich produkty. Na postup do ďalšieho kola je potreba vždy splniť predpísané úlohy.

Harvest Story

8.12.2015
82%
Hra - Harvest Story
Video sa načíta
Cieľom tejto farmárskej hry je vyprodukovať čo najviac ovocia a domácich výrobkov. K dispozícii budete mať pole, kde môžete nielen pestovať ovocie, ale i chovať rozličné domáce zvieratá. Až ich budete mať dostatok, môžete vystavať farmy na ďalšie zpracovanie surovín.

Potherbs Farm

25.10.2015
75%
Hra - Potherbs Farm
Video sa načíta
Pestujte svoje vlastné plodiny, budete kupovať semienka a potom predávať vašej úrodu. Zarobte si čo najviac a najrýchlejšie, aby ste mohli postúpiť ďalej.

Farm House

8.10.2015
74%
Hra - Farm House
Video sa načíta
Dokážete rozdeliť všetky zvieratá do správnych fariem? Všetko sa ovláda myšou, tak sa poriadne snažte.

Survivor 2

6.9.2015
85%
Hra - Survivor 2
Video sa načíta
Skúste si zahrať túto farmársku hru, ktorá vás bude určite baviť. Na vás bude vybudovať čo najviac rybníčkov, aby ste mohli kŕmiť plameniaky. Tí vám budú znášať vajcia, ktoré jedia kozy a za to vám tvoria mlieko. Dokážete sa tiež ubrániť pred nepriateľmi?

Cattle Tycoon

22.5.2015
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video sa načíta
Ďalší skvelý simulátor farmárčenia, v ktorom môžete chovať zver a vyrábať produkty. Z mlieka a vajíčok to sú majonézy alebo jogurty. Tiež môžete z vajíčok vypestovať kuriatka. Zvieratá môžete tiež predávať na trhu.
Hra - Farm Frenzy 3: Ruská ruleta
Video sa načíta
Máme tu ďalší parádny diel farmárske hry, tentoraz z ruského vidieka. Vašou úlohou bude sa starať o husi a zbierať po nich vajíčka. Vajíčka môžete následne predávať a za utŕžené peniaze nakupovať vylepšenia. Dávajte si pozor na medvede.

Baby Hazel Tomato Farming

24.12.2014
86%
Hra - Baby Hazel Tomato Farming
Video sa načíta
V tejto časti by si chcela Hazel vypestovať vlastné rajčiny, aby si z nich mohla urobiť zdravý džús. Pomôžete jej od samotného semienka?

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video sa načíta
Máme tu parádne strategickú hru, v ktorej budete chytať ryby. Na starosť budete mať celé farmy rýb a budete sa o ne musieť starať. Následne budete ryby predávať a za utŕžené peniaze môžete nakupovať ďalšie vylepšenia.

Virtuálna Farma

21.12.2014
82%
Hra - Virtuálna Farma
Video sa načíta
Ujmite sa hospodárenia a postarajte sa o vašu farmu. Vypestujte si zeleninu alebo obilniny a následne ich predávať na trhu. Za peniaze, ktoré utržíte môžete potom nakupovať mnoho vylepšení pre vašu farmu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)