Predávanie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Papa's SushiriaNÁŠ TIP

18.12.2016
82%
Hra - Papa's Sushiria
Video sa načíta
V tejto hre budete mať vlastný sushi bar, kde budete obsluhovať zákazníkov. Vždy prijmete objednávku a dáte sa do prípravy rôznych variácií sushi pokrmov.

Papa's Bakeria

22.3.2016
83%
Hra - Papa's Bakeria
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel z úspešnej série Papas a staňte sa tentokrát pekárom. Postupne k vám budú chodiť zákazníci, pričom každý z nich bude chcieť iný koláč presne podľa svojich predstáv. Pokúste sa jednotlivé koláče pripraviť čo najlepšie a zarobte si tak dostatok peňazí.

Kids Beach Restaurant

14.12.2015
68%
Hra - Kids Beach Restaurant
Video sa načíta
Prodejte co nejvíce vašeho jídla pro zákazníky. Budete omezeni časem, takže se nezdržujte a obslužte je co nejrychleji.

Mama's Pizza

19.11.2015
84%
Hra - Mama's Pizza
Video sa načíta
Zvládnete obslúžiť všetkých vašich zákazníkov tak, aby boli spokojní? Musíte sa poriadne snažiť a jedlo im pripraviť tak, ako ho majú radi.

Potherbs Farm

25.10.2015
75%
Hra - Potherbs Farm
Video sa načíta
Pestujte svoje vlastné plodiny, budete kupovať semienka a potom predávať vašej úrodu. Zarobte si čo najviac a najrýchlejšie, aby ste mohli postúpiť ďalej.
Hra - Disney Princess Cupcake Frenzy
Video sa načíta
Obsluhujte vašich zákazníkov, budete predávať sladké dobroty. Bude rozhodovať váš postreh a rýchlosť, dokážete zarobiť čo najviac peňazí?

T Shirt Stand

18.9.2015
72%
Hra - T Shirt Stand
Video sa načíta
V tejto hre si vyskúšate, aké to je vlastniť obchodík s tričkami. Skôr to bude drobný stánok. Musíte tričká nakúpiť a chytro predať. Dokážete si dokúpiť aj ďalšie vybavenie a reklamy?

Papa's Cheeseria

25.6.2015
88%
Hra - Papa's Cheeseria
Video sa načíta
Zahrajte si parádny diel z dielne Papa 's. Tentoraz si vaši zákazníci budú chcieť dať poriadny syrový toast. Na výber majú veľa možností! Všetky druhy syrov a toastov. Navrch pridáte nejaký doplnok a za dobré ohodnotenie dostanete vysoké prepitné. Za peniaze potom môžete nakupovať rôzne vylepšenia.

The Perfect Proposal

24.6.2015
79%
Hra - The Perfect Proposal
Video sa načíta
V tejto hre budete predávať klenoty a ďalšie rôzne veci potrebné k svadbe. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas?

Carly's Fancy Jewellery

24.6.2015
82%
Hra - Carly's Fancy Jewellery
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete predavačkou v klenotníctve. Obslúžte čo najviac zákazníkov a predajte všetok tovar. Musíte rýchlo reagovať, myslíte si, že to zvládnete?

Lisa Food Shop

21.6.2015
68%
Hra - Lisa Food Shop
Video sa načíta
Pomôžte mladej Líze s predajom v jej fast foode. Cieľom je čo najrýchlejšie obslúžiť zákazníkov a zarobiť čo najviac peňazí.

Candy Shop Maker

14.5.2015
79%
Hra - Candy Shop Maker
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou predávať deťom poriadne sladkosti a dobroty. Musíte ich čo najrýchlejšie obslúžiť, myslíte, že to zvládnete?

Tropical Ice Tycoon

15.4.2015
72%
Hra - Tropical Ice Tycoon
Video sa načíta
Pokúste sa naštartovať novú sieť predajní s čajmi a ďalšími nápojmi. Nebojte sa investovať do nového vybavenia, pretože jedine tak prilákate nových zákazníkov. Ako sa Vám bude dariť sledujte na podrobných grafoch.

Ice Cream Mania

1.4.2015
69%
Hra - Ice Cream Mania
Video sa načíta
Staňte sa predavačom zmrzliny. Vašou úlohou bude správne pripraviť zmrzlinu s polevou pre vašich zákazníkov. Musíte byť veľmi rýchli, pretože zajačikovia sú veľmi netrpezliví. Dokážete všetkých obslúžiť a postúpiť do ďalších levelov?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)