Flash hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Gem Invasion

7.11.2011
78%
Hra - Gem Invasion
Video sa načíta
V logická hra Gem Invasion, v ktorej budete musieť zbierať body, aby ste sa dostali do ďalších levelov. Body získavate vtedy, keď sa vám podarí dať vedľa seba aspoň tri kryštály rovnakej farby. Naplánujte si ťahy dopredu, aby ste získali čo najviac bodov.

Zippy Fish

30.10.2011
70%
Hra - Zippy Fish
Video sa načíta
Cieľom tejto hry sa kŕmiť sa so svojou rybkou tak, aby ste nazbierali určený počet bodov. V každom leveli je časový limit, počas ktorého to musíte stihnúť. Čím skôr sa vám podarí body nazbierať, tým lepšie ocenenie získate.

Blast Billiards 4

28.10.2011
62%
Hra - Blast Billiards 4
Video sa načíta
Hra Blast Billiards 4 je trochu neobvyklá verzia biliardu. Cieľ je tu rovnaký, dosť do čiernych dier všetky gule na stole. Narozdiel od klasického biliardu vám však v prípade, že je nestihnete dostať do jamky, gule vybuchnú.

Crystal Maze

24.10.2011
67%
Hra - Crystal Maze
Video sa načíta
Dokážeš v určenom časovom limite pozbierať všetky hviezdičky, ktoré sú v labyrinte? Nebude to ľahké, niekam sa musíš dostať prenášadlo av ceste ti bude stáť veľa rôznych strážnikov, ktorí ti hviezdičky len tak nepřenechají.

Warpy 2

24.10.2011
75%
Hra - Warpy 2
Video sa načíta
Warp síce nie je klasická hra pre dievčatá, ale určite veľa z vás zabaví. Je tu totiž niekoľko levelov av každom sa musíte dostať do portálu, ktorý je umiestnený rôzne po hernej ploche. Aby ste sa k nemu dostali, je potrebné rôzne prejsť a proskákat sa cez prekážky. Zaujímavosťou je to, že keď sa…

Warrior Quest

23.5.2011
50%
Hra - Warrior Quest
Video sa načíta
Podarená onlinovky pre všetkých, ktorí majú radi akčné bojové hry. V tejto hre si môžete vyskúšať súboje s rôznymi bojovníkmi. Zvíťaziť môžete kombináciou rýchlej akcie so správnymi údery. Hru si môžu zahrať aj dvaja hráči proti sebe.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)