Obrana pevnosti

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

1 Will Survive

15.4.2016
65%
Hra - 1 Will Survive
Video sa načíta
Vybudujte si mesto so silnou armádou a ekonomikou a pokúste sa zničiť svojho nepriateľa, ktorý vás ohrozuje. Podarí sa vám zvíťaziť?

Awesome Pirates

10.1.2016
70%
Hra - Awesome Pirates
Video sa načíta
Zvládnete zneškodniť všetkých pirátov v tejto logickej hre? Snažte sa zamieriť a zlikvidovať všetky ciele.
Hra - StrikeForce Kitty: Last Stand
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete ovládať tlupu mačiek a brániť tak svoju pevnosť. Na pevnosť útočí ďalšia tlupa mačiek, ktorú musíte zastaviť. V boji získavate ryby, za ktoré môžete vylepšovať vlastnosti mačiek. Tiež môžete získať rôzne oblečky, ktoré dodávajú bonus k vlastnostiam mačiek.

Greed Of Gold

28.5.2015
74%
Hra - Greed Of Gold
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou ubrániť tohto chlapíka, ktorý sa bude snažiť naplniť vozík zlatom. Na vás bude postaviť obranu a zabrániť potvorám, aby mu ublížili.
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra od spoločnosti Goodgame, od ktorej môžete poznať už Empire alebo Big Farm. Tentoraz sa vydáme do fantasy doby, kde proti sebe bojujú ľudia, elfovia, trpaslíci a zlí škriatkovia a orkovia. Vytvorte si vlastnú pevnosť a dobývajte rozsiahle územia.

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta
Strategická pařba, v ktorej budete musieť brániť svoju pevnosť. Hlavne však musíte zničiť nepriateľskú pevnosť tým, že na ňu budete vysielať jednotky. Svoje jednotky môžete neustále zlepšovať.

Treehouse Hero

24.5.2014
86%
Hra - Treehouse Hero
Video sa načíta
Ubráň sa pred nájazdmi príšeriek na váš malý domček. Nesmiete nikoho nechať prejsť. Zbierajte mince a kamene, bonusy a ničte nepriateľov. Tiež na vás budú čakať rôzne vylepšenia, ktoré vám pomôžu v hre.

Gemcraft Labyrinth

14.5.2014
86%
Hra - Gemcraft Labyrinth
Video sa načíta
Ubráň magický orb za každú cenu! Rozmiestnite magické kamene do veží a ubráňte sa pred nájazdmi príšeriek. Hra ponúka veľa vylepšení. Môžete kombinovať rôzne drahokamy, každý z nich robí niečo iné. Ak máte radi stratégie, tak toto je hra pre práve pre Vás.

Wild Defense

9.5.2014
88%
Hra - Wild Defense
Video sa načíta
Parádna tower defense hra, v ktorej budete musieť ubrániť dedinu pred hordami monštier, ktoré prichádzajú z podzemia. K dispozícii budete mať na obranu pár dedinčanov, ktorí to celkom slušne vedia s mečmi, lukmi alebo bičom. Dedinčanov môžete aj vylepšovať!
Hra - Freedom Tower: The Invasion
Video sa načíta
Skvelá hra v ktorej máte za úlohu ubrániť vežu pred nájazdmi nepriateľských jednotiek. Dávajte si pozor, pretože na Vás budú útočiť pozemné aj letecké jednotky. Zo zabitých nepriateľov potom padajú modré energetické guličky, ktoré musíte zbierať. Za tie potom môžete nakúpiť vylepšenia pre vežu,…

Zombie TD

15.2.2014
65%
Hra - Zombie TD
Video sa načíta
Obráňte svoje územie pred stovkami rôznych zombie v akčnej tower defensovke Zombie TD. Aby ste zabránili zombie dostať sa na druhú stranu mapy, je nutné vystavať zo strieľajúcich veží účinnú obranu. Pokiaľ získate dostatok peňazí, veže môžete ďalej vylepšovať.

Tank Wars Arena

2.1.2014
64%
Hra - Tank Wars Arena
Video sa načíta
V akčnej strieľačke Tank Wars Arena sa zúčastníte tankových bitiev v najrôznejších leveloch. Pokiaľ chcete nad vašími súpermi zvíťaziť, musíte byť dostatočne rýchly, aby ste ich stihli zasiahnuť skôr, než vás zničia. Okrem toho musíte nepriateľom za každú cenu zabrániť, aby zničili slnko, ktoré sa v…

Stormy Castle

11.5.2014
90%
Hra - Stormy Castle
Video sa načíta
Stormy Castle je vynikajúca stratégia, pri ktorej budete sedieť určite dlho. Má krásnu grafiku a výborne prepracovaný systém vytvárania budov a jednotiek. Všetko je úplne jednoduché. Môžete cvičiť pechotu, lukostrelcov, mágov, balisty a jazdu. Hra prináša veľký výber vylepšení kúziel, hradu a…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)