Selena Gomez

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video sa načíta
Selena je skoro pripravená na párty, musíte jej však pomôcť s maľovaním. K dispozícii budete mať rôzne druhy a farby účesov, rúžov, očných šošoviek alebo tieňov.

Selena`s Date Rush

22.8.2014
60%
Hra - Selena`s Date Rush
Video sa načíta
Selena sa musí prichystať, ale Justin je netrpezlivý a preto jej neustále klope na dvere. Vašou úlohou je, aby ste Selene urobili celkový makeover.
Hra - Barbie Ultimate Spa Selena Gomez
Video sa načíta
Slávna detská hviezda Selena Gomez si raz za čas potrebuje oddýchnuť a zrelaxovať preto sa rozhodla ísť do kúpeľov, kde potrebuje urobiť masáž chrbta, rúk, nôh a nakoniec jej môžete vybrať nové oblečenie.

Selena Gomez Beauty Salon

15.10.2013
82%
Hra - Selena Gomez Beauty Salon
Video sa načíta
Selena Gomez je výborná speváčka, ale aj herečka, ktorá sa preslávila v mnohých smeroch. Preto niet divu, že neustále musí meniť vizáž. Vymysli aj ty Selene nový look, ktorý by sa ti na nej páčil. V hre jej budeš robiť kozmetiku, vyberať účes, šaty a doplnky.
Hra - Selena Gomez Cool Hairstyle
Video sa načíta
Selena Gomez potrebuje zmenu v účese. Pomôžeš jej vytvoriť nový účes, s ktorým by mohla vystúpiť na verejnosti? V hre jej vlasy môžeš šampónovať, umývať, farbiť, natáčať či rôzne dekorovať. Ako bude vyzerať tvoja Selena Gomez?
Hra - Selena Gomez Cool Makeover
Video sa načíta
Selena Gomez je známa detská herečka nie len zo seriálov, ale aj z filmov. Preto niet divu, že musí neustále vyzerať dobre. Tentoraz budeš ty jej štylistkou pri výbere make-upu, účesu a oblečenia.

Selena Gomez Makeover

9.9.2012
65%
Hra - Selena Gomez Makeover
Video sa načíta
Zmeňte podľa svojho vkusu a predstavivosti Selenu Gomez. Môžete jej vybrať niektorý z účesov, použiť najrôznejšie farby rúžov​​, očných tieňov, make-upu alebo riaseniek. Všetko je len na Vás.
Hra - Selena Gomez medzi dvoma chalanmi
Video sa načíta
Je tu super hra so Selenou Gomez. Tentoraz ju nebudete obliekať ani česať, ale v hlavnej úlohe bude bozkávanie a jej dvaja chlapci. V prvej časti musíte pomôcť Danielu Samonasovi, aby ju pobozkal v spánku, v ďalšej časti pôjde autom s Nickom Jonasom a nesmie sa vybúrať. Nakoniec sa ocitne medzi…

New Look Selena Gomez

15.8.2011
59%
Hra - New Look Selena Gomez
Video sa načíta
V tejto hre môžete obľúbenej celebrite Selena Gomez kompletne zmeniť visáž. Predstavovali ste si, ako by mohla s iným účesom? Zmeňte ho a sami uvidíte. Upravovať môžete aj očné tiene, make-up, rúž a veľa ďalších vecí.

Selena Gomez obliekačka

15.8.2011
61%
Hra - Selena Gomez obliekačka
Video sa načíta
Selena vyráža na výlet do Talianska a potrebuje poradiť s tým, čo si vziať na seba. Tie ju s výberom vzhľadu môžeš vybrať. Navrhni ju, aké si má vziať oblečenie a ktoré doplnky jej budú najviac pristanú. Môžeš sa inšpirovať niektorými predchádzajúcimi návrhmi.

Selena Gomez Fashion

15.8.2011
63%
Hra - Selena Gomez Fashion
Video sa načíta
Selena Gomez sa dostala na módnu prehliadku a tvojou úlohou ju obliecť tak, aby jej to čo najviac pristalo. Vyber jej šaty alebo tričko a nohavice, podľa toho, čo ju viac pristane. V tejto oblíkačce máš naozaj plno možností, dokonca ju môžeš zmeniť aj účes.

Selena Make-up

15.8.2011
69%
Hra - Selena Make-up
Video sa načíta
Ďalšie makeupová hra s celebritou Selenou Gomez. Tentokrát môžeš zmeniť Selén vzhľad ako pravá vizážistka. Urob ju pekný účes, nanes make-up a očné tiene, vyber rúž vhodné farby a veľa ďalšieho. Aby toho nebolo málo, môžeš ju dokonca zmeniť aj farbu očí.

Selena Gomez Teenstar

15.8.2011
64%
Hra - Selena Gomez Teenstar
Video sa načíta
Ďalšie podarená Oblékací hra, v ktorej je vašou modelkou Selena Gomez. Vyberať pre ňu môžete množstvo šiat, tričiek, botov a samozrejme plno doplnkov, vďaka ktorým je Selena tak krásna.

Selena Gomez Make Up

5.7.2011
70%
Hra - Selena Gomez Make Up
Video sa načíta
Patríš medzi fanúšičky Seleny Gomez? Táto celebrita vyzerá vždy úžasne. Tie ju v tejto onlinovce môžeš zmeniť vzhľad podľa svojej fantázie. Či už ju upravíš účes alebo zmeníš make-up a očné tiene, určite bude krásna. Výber je naozaj veľký, takže záleží len na tvojej fantázii.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)